قیمت درمارولر در آر اس – نوآوران سلامت

شب درمارولر بزنید بعد هم از خانه بیرون نروید سرمتان را بزنید و بخوابید. بعضی از افراد در عرض یک هفته و بعضی دیگر حتی بعد از دو سه ماه شاهد نتایج استفاده از این درمان هستند. این ابزار کمترین مشکلات را بعد از استفاده به وجود میآورد و از این حیث بسیار حائز اهمیت است. مشکلات پوستی از قبیل چین و چروک ، جای زخم ، لکه های پوستی ، جای جوش ، افتادگی ، سلولیت و ترک های پوستی و کلاً هر چیزی تحت عنوان عارضه ی پوستی ، می تواند توسط این دستگاه ریز نقش مورد درمان قرار بگیرد.

همچنین از آن برای کشیدگی و ترک های پوستی استفاده می کنند. دیگران هم از درمارولر ها برای بهبود ظاهر ترک های پوستی استفاده می کنند. برای انجام کار با این وسیله نباید فشار زیادی بر پوست وارد کرد و باید به آرامی آن را بر روی پوست حرکت داده و با احتیاط انجام شود.

از آن جایی که همه ما پوست متفاوتی داریم و نوع، تناژ و وضعیت آن با دیگری مختلف است پس هیچ نوع زمان دقیقی را نمی توان برای مشاهده نتایج اعلام کرد. اگر به دنبال درمان قسمت هایی مثل اطراف چشم، لب و بینی هستید، ما به شما رولر 3 خطی را پیشنهاد میکنیم. سوراخ هایی که سوزن ها در پوست به وجود می آورند ریز هستند و به صورت سطحی در هستند.

استفاده از روش درمارولرینگ یک شکل جدید از میکروندلینگ (microneedling) هست که در اون از یک غلتک کوچک پوشیده شده از چندین سوزن خیلی ریز برای تمیز کردن چهره و پوست استفاده میشه. درمارولر یک وسیله کوچک میکرونیدلر دستی است که شباهت زیادی به غلتک رنگی مینیاتوری دارد که با سوزن های ظریف پوشانده شده است. اما سوزنهای استیل درمارولر به خاطر وزن کمتری که دارند تیزتر هستند و سرعت بیشتری دارند. این مواد برای سرعت بخشیدن به روند بهبودی و همچنین نرم و صاف کردن پوست شما طراحی شده اند. سوزن های 0.5 میلی متر تا 1.5 میلی متر برای مصارف خانگی و سوزن های 2 میلی متر تا 2.5 میلی متر برای استفاده های تخصصی مناسب هستند.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از درماپن و درمارولر دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.