قیمت لوله گالوانیزه امروز شنبه ۱۱ دی

قیمت لوله های گالوانیزه گلخانه در مقایسه با لوله های معمولی بسیار بالاتر است و شاید این سوال ایجاد شود که این قیمت توجیح اقتصادی دارد یا خیر ؟ شاید رنگ کاری کم هزینه تر به نظر برسد ولی نیروی انسانی که در این امر دخیل هستند، هزینه بالاتری را به همراه دارد. در این روش، فلز روی به صورت مذاب در داخل یک محفظه قرار دارد و قطعه ای که قرار است گالوانیزه شود را داخل آن فرو می برند؛ و بعد از خارج کردن فرایند سردسازی انجام می شود. لوله گالوانیزه ساوه ،به همراه اتصالات گالوانیزه توپی برزیل،اتصالات گالوانیزه مک و اتصالات گالوانیزه چینی مورد استفاده قرار می گیرد. در مورد لوله های فولادی نیز برای حفاظت از این لوله ها در برابر خوردگی و آسیب پذیری پوششی از فلز روی بر روی آن قرار می دهند که به آن ها لوله گالوانیزه گفته می شود. لوله های گالوانیزه گرم ساوه برای لوله کشی آب ساختمانها مورد استفاده قرار می گیرد نمایندگی لوله گالوانیزه ساوه، تاسیسات پارسا نوین فروشنده انواع لوله و اتصالات می باشد و لوله های گالوانیزم گرم ساوه را به تمامی نقاط کشور ارسال می کند لوله گالوانیزه گرم تهران،لوله گالوانیزه گرم کرج،لوله گالوانیزه اصفهان،لوله گالوانیزه گرم مشهد،لوله گالوانیزه گرم اراک،لوله گالوانیزه تبریز،لوله گالوانیزه گرم شیراز،لوله گالوانیزه گرم اهواز و…

ضخامت لوله گالوانیزه گرم ساوه 1/2 اینچ 2 میلیمتر و وزن لوله 6 کیلوگرم و جهت اطلاع از قیمت به روز لوله گالوانیزه ساوه با کارشناسان ما در تاسیسات پارسا نوین تماس بگیرید. برای اطلاع از خصوصیات فنی لوله گالوانیزه با آهن رسان همراه باشید. از نظر فنی و مکانیکی این لوله ها چه رفتاری از خود نشان می دهند و برای چه کاربردهایی مناسب هستند. شرکت مادر سرمايه گذاري هلدينگ دَريک، با ظرفيت سازي مناسب و ايجاد شركتهاي صنعتي، خدماتي و ساختماني توانسته است سه مجموعه هلدينگ تخصصي با نام های: سرمايه گذاري گسترش فولاد تبريز، سرمايه گذاري فولاد گستر كوثر و سرمايه گذاري هواپیمایی آتا ایجاد نماید. البته می توان با رعایت اصول ایمنی و پوشش های مناسب از بروز مشکلات ناشی از این عیب، جلوگیری کرد. اگر به دنبال لیست قیمت مناسب لوله پلی اتیلن و سایر لوله ها هستید با ما تماس بگیرید . لوله گالوانیزه سبک ساوه سایز2 اینج با ضخامت 2.8 میلیمتر و وزن لوله سبک ساوه 2 اینچ 24.8 کیلوگرم تولید وبه بازار عرضه می شود. لوله گالوانیزه سبک ساوه سایز 21/2 اینچ در وزن 32 کیلوگرم و ضخامت 3 میلیمتر می باشند.

ضخامت لوله گالوانیزه سبک ساوه سایز”1 اینچ 2.5 میلیمترو وزن لوله گالوانیزه ساوه 12.2 کیلوگرم می باشد و قطر گالوانیزه سبک 33.4 میلیمتر است . وزن لوله گالوانیزه 3 اینچ ساوه 39 کیلوگرم و وزن لوله گالوانیزه سبک ساوه سایز 4 اینچ 50 کیلو گرم می باشد. قیمت لوله گالوانیزه سبک ساوه 11/4 نسبت به مدل سنگین و فوق سنگین لوله گالوانیزه کمتر می باشد.وزن لوله گالوانیزه سبک ساوه سایز 11/4 اینچ 15 کیلوگرم و ضخامت آن 2.5 میلیمتر می باشد . در ادامه جدولی از قطر، ضخامت و قیمت لوله گالوانیزه گروه صبا ارائه شده است . در ادامه جدولی از قطر، ضخامت و قیمت لوله گالوانیزه گلخانه گروه صبا ارائه شده است . لوله های گالوانیزه تبریز از سایزهای ½ الی 8 اینچ تولید می گردد و در انواع لوله های سبک نیمه سنگین و سنگین از لحاظ وزن و ضخامت تقسیم بندی می گردد. ضخامت پوشش ایجاد شده بر روی فولاد در کیفیت نهایی تاثیرگذار است. با آبکاری گرم می توان کیفیت لوله را بالا برد .

با توجه به کیفیت و دوام بمراتب بالاتر لوله گلخانهای تولید شده به روش گالوانیزاسیون گرم, عمر این لولهها ۵-۶ برابر بیشتر از لولههای تولیدشده با روش گالوانیزاسیون سرد است. اجرای پلنیوم باکس با کیفیت… پس از زدودن اضافات جوش از سطح لوله, لوله گالوانیزه سایز 32 آن قسمت را با اسپری آلومینیوم میپوشانند تا از زنگزدن آن جلوگیری شود. در نظر داشته باشید که استحکام این لوله ها به محیطی که در آن استفاده می شوند نیز بستگی دارد. پیش از اینکه به این مبحث بپردازیم، باید در ابتدا روشن کنیم که لوله گالوانیزه چیست و چه کاربردهایی دارد. یکی از مهمترین نکات یک ساختمان انشعابات آبی آنها می باشد که برای انتقال آب همیشه از این محصولات استفاده می کنند. لوله گالوانیزه 16 یکی از پرکاربردترین لولهها میباشد که تمامی استانداردهای روز دنیا را دارد. یکی از روش های مرسوم غوطهور کردن فلز (فولاد) در حمام فلز روی است. از نظر هزینه می توان گفت که گالوانیزه کردن اقتصادی تر از روش های دیگری همچون تغییر آلیاژی، یا پوشش دهی با رنگ است. اگر بخواهیم کمی عمیق به مسئله نگاه کنیم باید گوییم که گالوانیزه نوعی روکش می باشد که جنس آن عنصر فلز روی می باشد که فرآیند گالوانیزه کردن لوله از طریق این عنصر صورت می پذیرد.