قیمت پرشیا موتور زانتیا مدل 83 – سایت قیمت خرید هزینه

موتور XUM با توجه به استاندارد یورو 4 خود، از ELX با موتور L4 به مراتب سبزتر و پاکتر بوده و قادر به تولید 105 اسب بخار قدرت در 5500 دور در دقیقه است. پس tu5 در دور کم هم گشتاور کم داره هم اسب بخار کم . موتور 1.8 لیتری زانتیا سوپرلوکس با تولید 112 اسب بخار قدرت و 155 نیوتنمتر گشتاور، سرعت این خودرو را در 12 ثانیه از صفر به صد کیلومتر میرساند. ریمپ کردن ماشین چقدر در شتاب خودرو تاثیر میگذارد؟ زانتیا در جادههای کفی و مسافتهای طولانی به دلیل وزن مناسب، تنظیم ارتفاع خودکار، شتاب بالا، سامانه تعلیق مناسب و سیستم ترمز نسبتاً مناسب، بیش از پیش برای مالک خود دلبری میکند و کیفیت مناسبی از خود به نمایش میگذارد. این سیستم با در نظر گرفتن وزن و دیگر شاخصههای تاثیرگذار بر روی خودرو، فشار مایعات را در سیستم تعلیق اتومبیل تنظیم میکند. هدرز در واقع سیستم استخراج گاز و دود از داخل موتور میباشد ، متاسفانه منیفولد اورجینال اتومبیل ها نمیتوانند این گازها را به صورت کامل از موتور خارج نمایند و در نتیجه توان موتور کمتر شده که در نهایت منجر به کاهش شتاب میگردد ، اما زمانی که هدرز را نصب میکنید تفاوت را کاملاً حس میکنید به نوعی که در تعویض دنده و همچنین در دورهای بالا گپی نخواهید داشت و توان خروجی بیشتری از موتور خواهید دید چراکه گازها به صورت کامل از موتور خارج میشوند.

۴.سنسور دریچه گاز: مقدار باز شدن دریچه گاز یا مقدار فشار پدال گاز را ارسال می کند روی دریچه گاز بسته می شود. در اول در مورد 206 هست ایا میشه موتور تیپ5 را روی تیپ2 گذاشت و یا بلعکس؟ یکی از دوستام 405 داره اول میخواست موتورشو با تیپ5 عوض کنه و گفتن که خرجش زیاد میشه و ای .سی .یو هم باید جدا بخریم . خیلی از کسانی که تیپ2 جدید دارن از قدرتش راضی نیستن و میگن موتورش جواب این اتاق را نمیده اگر کسی نخواد ماشین و عوض کنه میشه موتورشو با تیپ5 عوض کنه همینطوز ترمز های عقب هم باید عوض شه! همانطور که در ابتدای این مقاله توضیح دادیم ماشین فلزی زانتیا در فروشگاه اینترنتی پیام کالا در رنگ های آبی ، سفید ، مسی و قرمز موجود است . حتی از نظر سیستم صوتی همه آنهایی که یک بار هم سوار 206 شدهباشند میدانند که نداشتن بلندگوی عقب در این خودرو پژو تا چه اندازه کیفیت موسیقی را کاهش میدهد؛ ایرادی که در زانتیا دیده نمیشود. با وجود تنوع بیشتر بازار خودرو در مقایسه با دهه هشتاد هنوز هم زانتیا یک سر و گردن از خودروهای داخلی و چینی بالاتر است. رونق بازار سیتروئن زانتیا را میتوان همسطح با رونق بازار خودرویی همچون پژو 405، البته در سطحی پایینتر دانست.

خودرویی با همان شخصیت پژو ۴۰۵ که به عنوان یک گام کوچک در خودروسازی داخلی بشمار میرود. همان طور که گفتیم نام ال ایکس برای پارس های با موتور TU5 انتخاب شده. در ابتدا قصد داریم به این سوال پاسخ دهیم که اگر قصد خرید یک خودروی صفر کیلومتر را دارید باید سراغ پژو پارس ال ایکس بروید زیرا تیپ ELX در چند سال اخیر تولید نمی شود، این دو خودرو از نظر طراحی مشابه یکدیگر هستند و به نوعی در بخش موتور تفاوت هایی دارند، از این رو در نظر داشته باشید که امکان خرید پژو پارس elx به صورت صفر کیلومتر وجود ندارد و در این بخش نیز در کنار ELX نسخه جدید این خودرو را نیز مورد بررسی قرار می دهیم. اما سوالی که در این جا مطرح میشود این است که کدام مدل از پژو پارس مناسبتر است؟ •اگر دنده در سرما بد جا رفته و با گرم شدن خودرو دنده راحت جا می رود روغن واسکازین غلیظ است. علاوه بر این موارد، میتوان تجهیزات دیگری مانند رینگ آلومینیومی، چراغ مه شکن جلو و عقب، تریم بژ و چند آپشن دیگر را در این خودرو مشاهده کرد. در خودرو های گیربکسی اتومات باید جلوی خودرو را بلند کرد.

تا این جای کار حتما متوجه ضعف موتور این خودرو پژو در مقایسه با خرید زانتیا شدهاید. عقربه کیلومتر شمار در دنا به عنوان چهارمین خودرو ملی که بر پایه سمند طراحی شده در 12 ثانیه به سرعت 100 میرسد اما این مسافت برای زانتیا در 10 ثانیه قابل طی کردن است. تولید این خودرو قدیمی دهه هشتادی سال 2002 متوقف شد و فرصتی نبود تا مانند دنا در استاندارد آلایندگی به سطح یورو چهار برسد. البته زانتیا با اینکه طراحی قدیمی دارد برای سرنشین جلو و راننده کیسه هوا تعبیه کرده اما دنا با وجود جدیدتر بودن هنوز مجهز به کیسههوا برای سرنشینان عقب نشده است. 206 تیپ دو یک موتور هشت سیلندر با 1360 سیسی حجم دارد. 206 یکی دیگر از گزینههایی است که با بودجه 40 میلیون تومان میتوانید به خرید آن فکر کنید. از چراغ مهشکن برخوردار شده و آینههای آن مانند دنا به صورت برقی قابل تنظیم است اما سیستم تهویه خودکار ندارد.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت موتور زانتیا.