لباس ابرقهرمانان بتمن در کرمانشاه برای سنین مختلف

لباس ابرقهرمانان بتمن در کرمانشاه برای سنین مختلف

 

وقتی تعداد بچه‌ها در یک بازی نقش‌آفرینی زیاد می‌شود، امکان این وجود دارد که ابرقهرمانان دیگر هم برای برقراری عدالت در دنیا به بتمن ملحق شوند. لباس قهرمانی بتمن در کرمانشاه حتماً برای همه‌ی بچه‌ها یا علاقه‌مندان در سنین مختلف برازنده است، اما یک سری از بچه‌ها شاید ابرقهرمانان دیگر را ترجیح بدهند. گروه ابرقهرمانانی که بتمن هم یکی از اعضای آن است، به لیگ عدالت یا قهرمانان بتمن مشهور است و اخیراً در مجموعه‌ای از فیلم‌های ساخته شده توسط کمپانی دی‌سی کامیکس، دور هم جمع شده‌اند. لباس قهرمانان بتمن تنوع زیادی دارد و حضور یک شخصیت زن به نام زن شگفت‌انگیز در میان آن‌ها، امکان شرکت کردن تعداد بیشتری از گروه بچه‌ها را در بازی فراهم می‌کند. با هم با بعضی از این ابرقهرمانان گروه بتمن آشنا شویم:
سوپرمن: این شخصیت یکی از قدرتمند‌ترین شخصیت‌های دنیای کتاب‌های کمیک و انواع و اقسام فیلم‌ها و کارتون‌ها و بازی‌های کودکانه و بزرگسال است.

این شخصیت همان‌طور که از اسمش مشخص است، قدرت‌های شگفت‌انگیزی دارد که پرواز کردن با سرعت خیلی بالا فقط یکی از آن‌هاست.
آکوامن: این شخصیت در اصل در آب و دنیای زیر اقیانوس‌ها با نام آنتلانتا زندگی می‌کند. خیلی قدرتمند است و توانایی به حرکت درآوردن آب‌ها و ایجاد باران و طوفان و رعدوبرق دارد. چون بتمن برای تشکیل گروه قهرمانان و مبارزه با یک گروه از افراد خیلی شرور به آکوامن نیاز پیدا می‌کند، سراغ این شخصیت می‌رود و از او کمک می‌خواهد.

زن شگفت‌انگیز: زن شگفت‌انگیز با طناب جادویی‌اش شناخته می‌شود که قدرت محدود کردن فعالیت هر دشمنی را دارد. او در اصل یک زن خیلی مسن از قبیله‌ی تاریخی زنان آمازون است، اما هیچ‌وقت پیر نمی‌شود و برای محافظت از دنیا با بتمن همدست می‌شود.
چند شخصیت دیگر مثل فِلَش و فانوس سبز و… هم در گروه قهرمانان بتمن شرکت دارند و در یک بازی می‌توانند نقش‌های بیشتری به بچه‌های گروه دوستان در سنین مختلف بدهند. البته که لباس بتمن قهرمان در کرمانشاه را باید جمع‌کننده گروه و طراح بازی به تن کند، مگر این‌که خودش برای تنوع لباس ابرقهرمان دیگری را خواسته باشد!