مبارزه با جنگ از بازار فارکس

[ad_1]

آشنایی با کوچک حقایق در مورد بازار فارکس است که عمدتا آنچه در آن طول می کشد به یک معامله گر موفق. بسیاری از مردم از یک بن بست حرکت نقطه نظر دیدن معامله در بازار فارکس به عنوان بسیار سخت کار به معنای تنها به صورت حرفه ای با سالها تجربه در صنعت مالی – اما بیشتر به آن وجود دارد. آنچه بسیاری نمی دانند این است که فقط در مورد هر کسی می تواند یک ثروت بزرگ از بازار فارکس با این ایده درست و مناسب عمل است.

درست است که وجود دارد نیاز به کار سخت و تجربه است و فقط جنبه ثانویه از آنچه نیاز به موفقیت به عنوان یک معامله گر فارکس. مردم به راحتی جست و خیز اولیه حقایق که به صورت پایه از یک معامله گر موفق, تفکر آنها ناچیز زمانی که آنها نیست. ثبات روانی دولت از ذهن است که یکی از عوامل اصلی است که تا کنون ثابت شده فوق العاده مهم در تجارت با موفقیت. چیز عجیب و غریب در مورد آن این است که هر کسی که جدید و یا حرفه ای چاشنی معامله گران می تواند طعمه از آسیب است که می آید از نداشتن صدا در ذهن نسبت به معامله در بازار فارکس. در آن طول می کشد تلاش مستمر بدون در نظر گرفتن سوابق گذشته برای حفظ یک's سر بالاتر از آب در جهان از ارز.

نگاهی به سناریوی زیر

آقای با تجربه در صنعت مالی به عنوان یک حرفه ای تحلیلگر و معامله گر است. او با بسیاری از امور مالی سازمان های آموخته زیادی در روند و حتی توسعه یافته عالی برخی از نظریه ها که او را به دست آورده شریف قیمت. بدیهی است که او بسیار پس از دنبال در همه زمان ها وجود دارد و یک لیست انتظار از سرمایه گذاری شرکت درخواست خود را برای مشاوره و همکاری است. آقای یک در نهایت موافقت می کند به کار با یکی از شرکت های بزرگ به عنوان رهبر تیم در یک گروه از بالا استثنایی پایان حرفه ای مثل خودش و تمام دنیا's چشمان آنها را به ببینید که چگونه آنها را کرایه. قطعا آقای A و تیم خود را در حال انتظار برای تغییر داستان این سازمان برای خوب; هر کس انتظار می رود که. حال سؤال این است که چقدر خوب خواهد شد که نتیجه بود ؟ شما می توانید تصور کنید که تعجب زمانی که آقای A و تیم خود را منجر شود این شرکت به مرگ آن است. بله این شرکت بسته به عنوان یک نتیجه از اشتباه محاسبات تکثير توسط اهرم.

چه رفت با آقای A و تیم خود را? تنها توضیح منطقی برای آن است که آنها بیش از حد افتخار از دستاوردهای خود و به عنوان چنین بودند و روانی آسیب دیده و به نقطه ای که آنها فکر می کردند که می دانستند آن همه است. آنها احساس آنها می تواند به کنترل بازار فارکس از آنجایی که آنها بسیار عالی گروه از تحلیلگران با هم کار احتمالا بهترین گروه از تحلیلگران در تمام جهان گسترده ای. که در سمت راست وجود دارد این است که بی ثباتی روانی و آن را نشانی از رفتن نیست به خوبی با تجارت در بازار فارکس.

چگونه به کارشناسی کارشناسی ارشد روانی جنبه های معامله در بازار فارکس

در ضمن این داستان واقعی است. این اتفاق افتاد به LTCM بودجه شرکت های زیادی وجود دارد که سرمایه گذاری جهان می تواند از آن یاد وقتی که می آید به تسلط بر احساسات در حالی که تجارت در بازار فارکس. در اینجا برخی از نکات برای کمک به:

1. همیشه کار با اعتدال:

قرار نیست همه تخم مرغ خود را در یک سبد خرید; هرگز. همیشه وجود خواهد داشت فرصت های بهتر در آینده بنابراین آن را می سازد هیچ حس به احساس می کنم مثل “آن است که در حال حاضر و یا هرگز”. حرص و آز است که در بالای لیست از مشکلات مواجه می شوند توسط معامله گران بازار فارکس. این مهم است که همیشه به دنبال سود و اهمیت به موفقیت مالی, اما آن را نمی باید نیروی محرکه از معامله گران است.

برای اطمینان از حرص و آز نیست پیروز اطمینان از پایبندی به نظم و انضباط. معامله گران همیشه باید یاد بگیرند که به چوب به استراتژی های معاملاتی خود را در تمام زمانها. هر پیش بینی حرکت باید بر اساس اصول ایجاد شده توسط سخت کوش مطالعه بازار است.

2. چه بدتر که می تواند اتفاق می افتد ؟

در زندگی حرفه ای هر معامله گر فارکس می آید یک زمان از دو دلی. هیچ کس می تواند به کنترل بازار فارکس که بیش از اندازه کافی دلیل برای بسیاری از ترس است. بار وجود دارد یک معامله گر ممکن است در شکست خط, و آن را مانند به نظر می رسد استراتژی است نه آنچه که باید باشد. آن است که بازار فارکس; هیچ کنترل بیش از آن. بهترین هر معامله گر می تواند انجام دهید این است که به چوب به برنامه ریزی و نگه داشتن یک بیت از یک ذهن باز نسبت به نظر دیگران بر اساس تحقیقات مناسب است. تصمیمی باید به شدت اجتناب کرد حتی در نقطه ای از ترس.

برای جلوگیری از پیامدهای تجارت ترس معامله گران باید یاد بگیرند به چوب به استراتژی البته و جلوگیری از تصادفی تصمیم گیری. همچنین معامله گران باید به جلوگیری از اعمال نفوذ خود را در حساب های نامعقول در نتیجه خطر بیش از حد. همیشه آن را در ذهن به خطر فقط تا آنجا که شما مایل به از دست دادن.

3. DON'T بالا دریافت کنید:

چیزی که در مورد بالا گرفتن است که دولت خود را از ذهن است و هم در یک شیوه ای غیر واقعی. یک معامله گر می شود که در معامله در بازار فارکس است وسوسه به این باور است که بازار فارکس را به او ثروت نامحدود, بدون توجه به روش او طول می کشد. حتی معامله گران است که ممکن است تا به حال تجربه شکست در معاملات باید بالا یا سرخوشی است. در بسیاری از موارد افرادی که در یک حالت سرخوشی از ذهن در حالی که معامله در بازار فارکس در نهایت نا امید چون آنها اجازه احساسات خود را ممکن است به کور استدلال خود را. اگر شما شده اند در یک خط برنده شدن در حالی که مراقب باشید نه به فکر می کنم که شما تسلط معامله در بازار فارکس بسیار است که شما می توانید تجارت خود را بدون استراتژی و هنوز هم نتایج خوبی دریافت کنید. هر کسی که جرات به انجام این کار است که به سادگی بالا و محکوم به شکست در یک نقطه.

همیشه آن را در خاطر داشته باشید که تمام استراتژی های نقص مهم نیست که چه مدت آن را کاملا مشغول به کار به خوبی در معاملات. تغییرات بازار بنابراین استراتژی نیاز به تغییر را با توجه به تغییر به عنوان مورد نیاز است. تجارت تنها می تواند موفق باشد اگر معامله گر را در زمان به مطالعه بازار و اعمال سودآور اصول بازرگانی راه دور دیگر. مورد LTCM بسیار خوب یک مثال از این مورد است.

4. آن را بهتر می شود:

دوباره یک تجارت تنها می تواند موفق باشد اگر معامله گر را در زمان به مطالعه بازار و اعمال سودآور اصول تجارت است. ممکن است به از دست دادن چند تجارت یکی پس از دیگری آن اتفاق می افتد حتی به بهترین معامله گران بازار فارکس که می تواند منجر به وحشت. اما این دلیل کافی برای ترک بسیاری به عنوان ممکن است وسوسه به جای معامله گر باید در زمان مورد نیاز برای مطالعه بازار و اعمال حق خویش ،

توجه داشته باشید که دوره ای از نوسانات بازار باعث وحشت بیش از هر عامل دیگر. نوسانات می تواند یک استراتژی صدا به نظر می رسد مانند آن را بی فایده است که درست است. استراتژی برای معامله یک بازار فرار محیط زیست می باشد که دقیقا مشابه با غیر فرار شرایط بازار است. برخی از معامله گران ترجیح می دهند به استفاده از استراتژی های مختلف به طور کامل و یا دور ماندن از تجارت در بازار فارکس در برابر چنین است.

نتيجهگيری:

هیچ یک از استادان هر چیزی یک شبه. در آن طول می کشد زمان و پشتکار و تمرین مداوم; اما در دراز مدت تمام آن را می پردازد خاموش سودآوری. بازار فارکس بزرگترین بازار در جهان است که همیشه وجود دارد اتاق را برای هر کسی که به تجارت و سود خوب که حق اصول اعمال می شود.

[ad_2]