مراقب باشید تجاری کرون سوئد

[ad_1]

این آخر هفته من صرف یک معامله خوب از زمان فکر کردن در مورد زمان من در خارج از کشور. من به یاد داشته باشید از روی علاقه تخت من در لندن, سفر در لوله و نوشیدن پیمانه نیم لیتری در بسیاری از بارها. من فکر کردم در مورد زمان من در زمان یورواستار را به پاریس و کافه های متعدد و موزه ها بازدید کردم. من نمی تجارت این تجربیات برای جهان است.

پسر عموی من پذیرفته شده است به نخبگان برنامه که در آن او می تواند تحصیل در اروپا است. در سال آینده سفر خود را متمرکز خواهد شد در سوئیس و کشورهای اطراف. من باید اعتراف, من کمی حسادت.

ما صرف یک معامله خوب از زمان صحبت کردن در مورد های مختلف اروپایی ارز, نرخ ارز و نوسانات نرخ ارز. ما حتی در مورد بهترین راه برای تبدیل دلار به ارزهای محلی.

اکثر مردم درک نمی کنند . . .

وجود دارد بسیاری از انواع ارزهای. برخی از آنها بسیار مهم تر از دیگران است. ردیف بالا لنگر انداخته است توسط ایالات متحده ، بسیاری از کشورهای کوچکتر را ثابت خود را به نرخ ارز به آینه دلار. این کمک می کند تا خلاص شدن از شر مهاجم حدس و گمان و اساسا روابط خود ارزش ارز به بزرگترین اقتصاد جهان. نه لزوما یک ایده بد است. . . مگر اینکه ارزش پول در حال کاهش است.

اما من قصد دارم موضوع در اینجا – به ارزهای اصلی.

همراه با دلار و دیگر ارزهای عمده عبارتند از: پوند انگلیس ین ژاپن دلار استرالیا دلار کانادا به یورو یورو و فرانک سوئیس. این “آبی تراشه ارز”.

بسیاری از اقتصاد جهانی ساخته شده است بر اساس این هفت ارز اصلی است. همه باید فعال و مایع در بازار هستند و با مدیریت قوی و بانک های مرکزی. درست مثل فدرال رزرو آمریکا دیگر بانک های مرکزی کار را به نگه داشتن اقتصاد رو به رشد در حالی که پایین نگه داشتن تورم است.

تاریخ ارزهای.

بسیاری از جدید ارز یا فارکس معامله گران همچنین تماشای junior ارز. این خدمات عبارتند از پزوی مکزیک / آفریقای جنوبی برامدگی لبه طبقات سنگ به دلار سنگاپور و سوئد, فقط به نام چند. این کشورها باید اقتصادهای کوچکتر اما آنها با ثبات و رو به رشد در بازارهای جهانی است.

گاهی اوقات این تاریخ ارز می تواند بسیار هیجان انگیز به تجارت.

گاهی اوقات شما می توانید به شدت سوخته.

فقط نگاهی به کرون سوئد. آن بوده است سوئد ارز پس از سال 1873 و آن را اغلب به عنوان مراجعه کننده “سوئدی تاج.” سوئد اقتصاد کاملا پایدار و آن را در بالا 20 در جهان بر اساس تولید ناخالص داخلی. خود سرانه تولید ناخالص داخلی بیش از $36,000 با وجود ثبت مالیات بر سطح است. این کشور به شدت نسبت به تجارت خارجی – که در خدمت آنها و در بار موفق.

سوئد بانک مرکزی سوئد است که قدیمی ترین بانک های مرکزی در جهان است. تاسیس شد و در سال 1668. آنها انجام یک کار بزرگ در حال رشد این کشور در حالی که پایین نگه داشتن تورم است. از اواسط 1990s خود نرخ تورم برخی از پایین ترین در اروپا است.

چه همه این چیست ؟

آن را می سازد کرون سوئد بسیار جالب سرمایه گذاری.

بسیاری از مردم شده اند عجله به تجارت کرون سوئد. یکی از ساده ترین راه برای قرار دادن این در نمونه کارها خود را است با خرید یک ETF. این CurrencyShares کرون سوئد اعتماد (FXS) یک راه آسان برای به دست آوردن قرار گرفتن در معرض ارز سوئد.

اما من نمی قرار دادن پول وجود دارد.

ببینید اگر شما حفاری کمی شما گاهی اوقات پیدا کردن یک مشکل است. سوئد برنامه ریزی برای پیوستن به اتحادیه اروپا و تبدیل شدن به بخشی از منطقه یورو است. این به این معنی آنها نیاز به تبدیل به یورو.

مشکل اینجا است. با توجه به دفترچه صندوق بر اساس کرون سوئد / دلار نرخ ارز است. این به این معنی است که شما را به خرید این صندوق با دلار و هنگامی که شما فروش شما به عقب بر گردیم دلار است.

به عنوان کشور می شود نزدیک تر به تبدیل شدن به بخشی از اتحادیه اروپا به سوئد باید شروع تجارت در قدم اهسته با یورو. این است که به یک شبه اتفاق می افتد اما آن را در برخی از نقطه در چند سال آینده. اگر شما خرید این را به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت شما کاملا شگفت زده هنگامی که شما سوئد تجارت شروع می شود به دنبال مانند یورو.

وقت خود را هدر ندهید با کرون سوئد. وجود دارد در حال ارزهای دیگر شما می خواهم بهتر داشتن در دراز مدت است.

[ad_2]