مزایای استفاده از با استفاده از بیت کوین به عنوان در مقایسه با ارزهای دیگر

[ad_1]

Bitcoins در ابتدا فکر می کردم به عنوان یک حیله بازاریابی, اما در حال حاضر آن است که ارز کامل است که پشتیبانی شده توسط بسیاری از کسب و کار و بسیاری از مردم نیز وقت خود را صرف تجارت در bitcoins. بسیاری از مردم خرید و فروش بیت کوین به دریافت سود و همچنین بسیاری از کسب و کار استفاده از آنها به عنوان گزینه های پرداخت برای پرداخت متنوع تر و آسان تر برای مشتریان است. محافظت شده توسط بلوک های زنجیره ای فن آوری و دامنه به طور کامل ناشناس است که یکی از دلایل اصلی که چرا معاملات بیتکوین تبدیل شده اند بسیار محبوب است.

برخی از مزایای عمده استفاده از بیت کوین در بازار فعلی مورد بحث قرار زیر است:

بدون تورم

یکی از مسائل عمده ای با عادی ارز و حفظ آنها این است که بازار در معرض تورم از زمان به زمان. اما بیت کوین هیچ خطر تورم به عنوان وجود دارد بدون محدودیت ارز و بنابراین وجود دارد هیچ خطر کاهش قدرت خرید کاربران است. بنابراین وجود دارد هیچ خطر تورم حتی با نامحدود ارز نسل و این یکی از بهترین دلایل چرا بیت کوین می تواند حفظ شود.

کاهش تقلب

بر خلاف کارت های اعتباری و بدهی که فاش کردن یک مشتری مالی و اطلاعات شخصی به تجار بیت کوین می تواند معامله که بدون خطر است. یکی نیست به هر نوع از اطلاعات شخصی در حالی که خرید و یا فروش bitcoins در نتیجه نگه داشتن امن از تقلب های مالی و خطرات. نیز وجود دارد که تقریبا هیچ شانسی برای بیت کوین هک آن را به عنوان دیجیتال, پول نقد, بدون hackable رد پا و جلوگیری از هر نوع هدفمند نقض داده ها.

سهولت استفاده

یکی از بزرگترین مشکلات با معاملات بین المللی که آن را به ارز طبیعی است و این نرخ ارز و این که هر کشور است ارز خود را, بنابراین ساخت تمامی مراحل دشوار و کاملا hassling. اما وقتی که می آید به bitcoins مردم به راحتی می توانید انجام هر نوع معامله بین المللی و بدون تبادل پول با بانک های محلی و پیدا کردن نرخ ارز است. همه که باید انجام شود این است که استفاده از کارت حافظه و بیت کوین به حساب داد و ستد مشخصی بیت کوین مبلغ را به حساب شخص دیگری بدون بسیاری از تلاش.

هزینه کمتر و سریع معاملات

عادی ارز می تواند بسیاری از زمان به معامله به ویژه هنگامی که آن را انجام شده توسط کارت های اعتباری به دلایل بسیاری استفاده شده توسط بانک و یا کارت. اما وقتی که می آید به bitcoins معاملات در حال انجام در عرض 24 تا 48 ساعت به عنوان کل فرایند انجام می شود از طریق فرایند دیجیتال و بدون مانع است. همچنین هزینه های معامله از bitcoins بسیار کمتر از نرمال و یا کارت های بانکی و معاملات و در نتیجه ساخت آن را به یک گزینه قابل دوام برای کوچک و یا متوسط کسب و کار.

امن و بدون شخص ثالث

به طور کلی اکوسیستم بیت کوین کاملا امن و مطمئن است که بدان معنی است که وجود دارد تقریبا هیچ مسائل ایمنی هنگامی که آن را می آید به معاملات. هر بیت کوین معامله است که توسط یک تصدیق امضای دیجیتال و سپس ارسال آن به blockchain بنابراین می توان گفت که کل فرایند سالم و تمیز. همچنین در کل فرآیند به کار گرفته شده است از یک سمت به سمت دیگر و بدون هیچ گونه واسطه وجود دارد صرفه جویی در هزینه ها و مالیات و ادعا می کند ،

[ad_2]