مزایای مدارس بین المللی

چرا باید مدارس بین المللی را برای تحصیل فرزندانمان انتخاب کنیم؟

آموزش بین المللی شناخته شده

برنامه درسی مدرسه انتاریو در بین بهترین های جهان در آموزش مدارس رتبه بندی شده است. براساس اعلام سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) ، سیستم آموزش انتاریو (کانادا) به طور مداوم در بین 5 کشور برتر جهان اجرا شده است. دیپلم مدرسه متوسطه انتاریو (OSSD) که توسط وزارت آموزش و پرورش انتاریو ، کانادا اعطا می شود ، برای پذیرش در دانشگاه و تحصیلات حرفه ای در سطح بین المللی شناخته می شود.

برنامه بین المللی کارشناسی (IB) یک سخت افزار دانشگاهی بی نظیر را ارائه می دهد و بر پیشرفت شخصی دانشجویان تأکید می کند. هدف از این برنامه انجام دادن کارهای بیشتر از برنامه های درسی با توسعه جوانهای پرس و جو ، دانشمند و دلسوز است که انگیزه موفقیت دارند. این برنامه پیشرفت های شخصی و تحصیلی را ترغیب می کند و دانشجویان را به چالش می کشد تا در مطالعات خود و در پیشرفت شخصی خود از برتری برخوردار باشند.

مزایای تحصیل در  مدارس بین المللی را در این قسمت مطالعه کنید:

مربیان معتبر کانادایی

مربیان SIS معلمان واجد شرایط و دارای مدرک دانشگاه های معتبر هستند. اکثریت قریب به اتفاق معلمان ما در کانادا آموزش می بینند و سالانه توسط کالج معلمان انتاریو (OCT) مجوز دریافت می کنند. معلمان SIS طیف گسترده ای از استراتژی های آموزش و یادگیری را به داخل و خارج از کلاس می آورند تا از بزرگترین فرصت های یادگیری برای دانش آموزان ما اطمینان حاصل کنند.

یادگیری لذت بخش است

یادگیری در SIS بر کودک شما به عنوان یک فرد متمرکز است ، قادر به فکر کردن با تأمل ، کنجکاوی و مهمتر از همه ، یادگیرنده زندگی است. هر کس مهارت خاصی دارد که می تواند از آن استفاده کند و برنامه های درسی ما در یک محیط تحریک کننده و شناختی تحریک می شود که باعث می شود کودک شما را به مشارکت فعال و بهترین تلاش خود ترغیب کند.

محیط پرورش

SIS دارای یک محیط راحت و حمایتی است که هر دانشجویی را به برتری علمی و شخصی تشویق می کند. هر گروه تدریس به اندازه کافی کوچک است که توجه فردی را به خود جلب می کند و به هر دانش آموز اجازه می دهد تا با تمام توان خود پرورش یابد و رشد یابد. محیط یادگیری جذاب و مهیج ما به دانشجویان این امکان را می دهد تا بین کتابهای درسی و جهان فراتر از کلاسهای درس خود ارتباط معناداری برقرار کنند.

مشارکت والدین

ما مشارکت والدین را در توسعه برنامه های درسی و خارج از برنامه های فرزندانشان تشویق می کنیم زیرا این امکان را برای والدین فراهم می کند تا با معلمان همکاری کنند تا پیشرفت فرزندان خود را به اشتراک بگذارند و شکل دهند. در SIS ، برنامه هایی مانند “ملاقات با معلمان شب” و “پدر و مادر سلام چای” در طول ترم برگزار می شود تا والدین و سرپرستان برای همکاری با معلمان و سرپرستان دیدار کنند و بهترین نتیجه را برای دانش آموزان ما به ارمغان آورند.

تحصیلی و تحریک آکادمیک

همه معلمان SIS توسط نهادهای آموزش حرفه ای گواهی شده اند. صلاحیت های حرفه ای و تجربه کلاس آنها بدان معنی است که معلمان ما طیف گسترده ای از استراتژی های آموزش و یادگیری را به همراه انواع مختلف روش های ارزیابی و ارزیابی برای اطمینان از همه دانش آموزان فرصت های یادگیری استثنایی اجرا می کنند. به عنوان والدین ، ​​می توانید اطمینان داشته باشید که فرزندان شما در مراقبت از مربیان بسیار ماهر ، متعهد و دلسوز متمرکز بر کمک به هر کودک برای دستیابی به تمام توان خود قرار دارند.

فن آوری

SIS با امکانات مدرن یادگیری – اینترنت بی سیم (WiFi) در فرض ما ، دسترسی به رایانه های شخصی شخصی و آموزش کلاس در کلاس با استفاده از تخته های سفید تعاملی مجهز شده است. سیستم مدیریت دوره آموزش الکترونیکی ما به معلمان این امکان را می دهد تا تکالیف روزانه و منابع یادگیری را با دانش آموزان و والدین به اشتراک بگذارند.

 

منبع : مشاوره شریف