مشاوره معامله در بازار فارکس برای Newbies – انتخاب یک سیستم و چوب به آن

[ad_1]

اگر یک تکه از مشاوره معامله در بازار فارکس است که تمام افراد علاقه مند به ساخت سازگار با ارز خارجی (به ویژه آنهایی که جدیدتر به بازی است برای انتخاب یک سیستم تجاری یا استراتژی و چوب به آن. اکثر معامله گران مبتدی اصلا به دنبال این مشاوره. در عوض آنچه که به طور معمول اتفاق می افتد این است که آنها انتخاب یک سیستم فارکس است که “گرم” در حال حاضر سعی کنید آن را برای چند روز یا چند هفته از دست دادن پول و پس از آن حرکت به بعدی داغ فارکس سیستم. آنها را سرزنش تجارت سیستم یا استراتژی برای شکست خود و سپس به دنبال یکی دیگر.

این یک راه سریع به یک حساب فارکس با تعادل صفر. اگر چه این مشاوره معامله در بازار فارکس ممکن است به نظر می رسد بیش از ساده نیست. به عنوان یک معامله گر تازه کار, شما نیاز به کارشناسی کارشناسی ارشد اصول. و شما فقط نمی تواند انجام این کار اگر شما در حفظ و تغییر سیستم است که شما با استفاده از. این سیستم فقط یک ابزار است و چگونه شما رسیدگی به این ابزار بسیار مهم تر از ابزار خود را. اما قبل از اینکه شما می توانید در بیشتر پیچیده استراتژی شما باید بسیار آشنا با اصول اولیه تجارت در بازار فارکس.

برنامه کوتاه مدت برای کسانی که علاقه مند در بازار فارکس:

1. صرف فقط یک روز در پژوهش ، وجود دارد مقدار زیادی از محصولات فارکس در دسترس است که می تواند کمک به شما در سودآور بودن. آن را بسیار آسان برای دریافت به ضعف های بسیاری از گزینه های را انتخاب کنید. بسیاری از می تواند معامله گران صرف هفته (اگر نه ماه) به بررسی یک سیستم تجارت در بازار فارکس پس از دیگری. چیزی که خوش شانس است که آنها نه “کامل” فارکس محصول و بنابراین بدون نیاز به جستجو برای آن. فقط یک روز برای تحقیق (نگاه کردن نظرها و تجارت و انجمن ها و وبلاگ ها توسط معامله گران با تجربه و غیره) و سپس تصمیم خود را که بر روی سیستم تجارت در بازار فارکس را انتخاب کنید.

2. خرید خود را (و تعهد خود را). هنگامی که شما تصمیم به صرف سخت به دست آورده پول در بازار فارکس سیستم را یک تعهد با خودتان است که شما خواهد شد کار با این ابزار برای حداقل 6 ماه (اگر نه یک سال). شما می توانید به درستی ارزیابی اثربخشی یک محصول با استفاده از کوتاه مدت نتایج. بیش از شش ماه زمان دوره شما قادر خواهید بود تا ببینید که چگونه به خوبی این ابزار شما را انتخاب کرده اند کمک به شما در انواع محیط های مختلف در بازار فارکس. اما نه تنها این, اما شما خواهد بود یک استاد در استفاده از ابزار فارکس. شما واقعا می دانم که نقاط قوت و ضعف آن از کلید های میانبر و اشکالاتی. اما این نمی تواند یک شبه اتفاق می افتد. شما نیاز به کار در آن مذهبی برای چند ماه.

3. خود را ارزیابی. پس از شش ماه زمان می خواهد کشف یکی از دو چیز است. در هر صورت شما با نتایج راضی هستند اگر شما شده اند را با سیستم فارکس و تصمیم به ادامه استفاده از آن. یا که آن زمان به حرکت بر روی سیستم های مختلف. وجود دارد ممکن است هر چیزی اشتباه است با ابزار خود را. شما ممکن است دریابید که پس از 6 ماه از زمان شما باید به سادگی بزرگتر شدن آن است. و یا شما ممکن است دریابید که این ابزار شما را انتخاب کرده است بیش از حد بسیاری از محدودیت ها و شما آماده برای انتخاب بهتر. با این حال شما بررسی سیستم فارکس است که شما خریداری شده شما می توانید با اعتماد به نفس دانستن که شما در حال ساخت تصمیم گیری هوشمندانه.

اگر شما می خواهم به پول تجارت ارز خارجی را در این مشاوره معامله در بازار فارکس به قلب: انتخاب یک سیستم فارکس و با چوب آن را برای حداقل 6 ماه. نه تنها آن را دستیار شما در تسلط بر اصول, اما آن را نیز اجازه می دهد تا شما را مناسب ارزیابی اثربخشی از ابزار خود را.

[ad_2]