معامله در بازار فارکس: آیا شما یک معنی بازگشت یا پیروی از روند معامله گر ؟

[ad_1]

یکی از اولین گام برای آغاز معامله گران روز است که برای تعیین یک تجارت فلسفه است. شما باید یک ایده از چگونه شما می خواهید خود را به روش تجزیه و تحلیل و تجارت در توسعه یک نمایش از چگونه رفتار بازار و در نهایت معاملات بر اساس این فلسفه است.

به طور کلی دو وجود دارد عمده فلسفه در بازار فارکس: به معنی بازگشت و روند زیر. هر دو کاملا متفاوت هستند و میلیون ها نفر از روز فارکس معامله گران در سراسر جهان به طور معمول استفاده از یک یا هر دو از این سبک را در خود روز به روز تلاش. در حال حاضر شما ممکن است تعجب: چه تفاوت بین این دو استراتژی فارکس? که یکی از بهترین راه حل برای من? و چه صورت دارد ؟ در اینجا یک توضیح سریع:

بازگشت به میانگین در فارکس استراتژی

فرض معنی تجدید نظر در معامله است این ایده که بازار نوسان در اطراف یک حالت تعادل است. در فارکس خواهد بود که نرخ ارز برای یک جفت ارز حرکت به بالا یا پایین در اطراف ميانگين متوسط ارزش و در نهایت بازگشت به ميانگين متوسط است. به سود ميانگين بازگشت معامله گران وارد معاملات زمانی که ارزش های منحرف بالا یا پایین از ميانگين متوسط است. و هنگامی که این جفت ارز تبدیل شدن معامله گر خروجی تجارت امیدوارم سود به عنوان یک نتیجه.

در معاملات روز بازگشت به میانگین نسبتا شایع است چرا که روز به روز ارزش پول تمایل به باقی می ماند نسبتا پایدار و بدون نوسان زیادی. در واقع تخمین زده می شود که بازار تمایل به ماندن در یک محدوده خاص 60 تا 70 درصد از زمان و ثبات است و این وضعیت ایده آل برای بازگشت به میانگین معاملات.

به طور کلی معنی معکوس معامله گران به دنبال شاخص به عنوان زمانی که یک تغییر در حال وقوع است و دو نوع از شاخص باندهای بولینگر و شاخص قدرت نسبی (RSI). هر دو استفاده می شود برای تعیین زمانی که یک جفت ارز به کف فروش یا سقف خرید رسیده است. هنگامی که یک امنیت اشباع خرید یا اشباع فروش ایده این است که آن را به حرکت به عقب به طور متوسط. این اوج رسید قبل از بازگشت به ارزش متوسط. بزرگترین چالش این است که پیدا کردن نقطه برای ورود به این معاملات به عنوان جفت انحراف بالا یا پایین آن را به عنوان گاهی اوقات غیر قابل پیش بینی برای تعیین چه مدت یک انحراف اتفاق خواهد افتاد قبل از این مقدار را برمی گرداند به ميانه.

روند زیر در فارکس استراتژی

زیر روند معامله گران تمایل به دنبال معاملات است که حرکت به دور از به طور متوسط برای یک دوره طولانی تر از زمان و مانند آن را به طور معمول در دراز مدت استراتژی تجاری. در حالی که با بازگشت به میانگین ایده این است که نرخ ارز از یک جفت ارز نوسان بین دو نقطه زیر روند این معنی است که معامله گر شرط بندی است که این روند ادامه خواهد داد و نه به عقب حرکت می کند به این معنی.

به دلیل جفت ارز تمایل به ماندن در یک محدوده حدود 70 درصد از زمان روند زیر به طور کلی نتایج در کمتر معاملات برنده. این اتفاق می افتد چرا که آن را دشوار است برای پیش بینی زمانی که یک روند ممکن است رخ دهد. اما به دلیل روند زیر شامل امکان یک روند بزرگ در یک جهت برنده شدن روند معاملات ممکن است سود دهی بیشتر.

باید به شما استفاده از یک معنی بازگشت یا پیروی از روند استراتژی ؟

در حال حاضر که شما این ایده اولیه از دو فلسفه شما احتمالا تعجب که کدام یک بهتر است ؟ آن بستگی دارد. بازار عوامل ممکن است در محل برای ثبات نسبی در نرخ ارز. در این صورت این احتمال وجود دارد که جفت ارز ممکن است وارد یک دوره نسبتا با ثبات اعم. در آن صورت استراتژی وارونه ممکن است مفید تر است.

و بر خلاف اخبار اقتصادی در یک کشور تا حد زیادی افزایش شانس خود را برای نوسان. در این شرایط یک روش پیروی روند ممکن است گزینه بهتری به عنوان معامله گر می تواند جذب منافع بزرگتر اگر حرکت بازار در جهت درست است.

[ad_2]