معامله در بازار فارکس تحلیل سیستم ها و سیستم عامل – آموزش فارکس

[ad_1]

الگوهای اغلب خود را تکرار و ویژگی های معامله گر قادر خواهد بود برای یادگیری از تاریخچه و تجارب خود را. در برخی از راه آنها در حال ساخت یک حدس تحصیل در مورد حرکت قیمت است. آنها را به این حدس تحصیل توسط روش از شاخص های فنی ابزار تجارت در بازار فارکس است که ارائه پیشنهاد و یا بینش در مورد روند بازار. وجود دارد تعداد زیادی از این شاخص ها و محدوده در انواع. هیچ واقعی وجود اجماع در مورد شاخص است بنابراین ویژگی های تجزیه و تحلیل بازار فارکس است که در نهایت تصمیم گرفته شده توسط گران فردی (تنظیمات خود را و استراتژی های خود را). وجود دارد برخی از بسیار شایع ویژگی های شاخص مانند شاخص قدرت نسبی (RSI) و یا میانگین متحرک واگرایی و همگرایی (MACD).

یک معامله گر فنی با استفاده از این روش ها برای تعیین, خرید و فروش امتیاز در نمودار و نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در هر فرصت هایی که ممکن است بوجود می آیند. بسیاری نیز با استفاده از مشاوران متخصص (EA) به منظور کمک به این سفارشات زمانی که خرید و فروش امتیاز می رسید. این می تواند این فرایند را کارآمد تر.

اساسی:

اساسی معامله گر با تمرکز بر پیدا کردن واقعی ارزش ذاتی یک ارز یا سهام. هنگامی که با استفاده از بنیادی فارکس تحلیل یک معامله گر است و با توجه به عوامل مختلف است که می تواند به ارائه بینش به ارزش واقعی از آنچه که در حال معامله است. این عوامل عبارتند از: اقتصادی, مالی کمی و کیفی دلایل آنچه که اشیاء با ارزش است.

برای مثال اگر یک کشور یک سطح بیکاری در حال افزایش بود, این ممکن است به عنوان یک نشانه آن است که اقتصاد در حال بدتر شدن است. ب کشور از سوی دیگر در حال افزایش در تولید ناخالص داخلی این ممکن است به عنوان یک نشانه آن است که اقتصاد بهبود و سرمایه گذاران که مایل به خرید به بازار است. در صورتی که مورد ارز سطح انتظار می رود به سقوط به عنوان تقاضا برای این ارز را کاهش نسبت به کشور ب ارز. این خواهد بود یک تفکیک اساسی چه اساسی معامله گر باعث می شود تصمیم گیری کنند.

در نهایت هدف یک تجزیه و تحلیل بنیادی معامله گر است که به محاسبه ارزش واقعی برای امنیت/ارز و سپس برای باز کردن یک موقعیت بر اساس آن تصمیم گیری است. در نظر بسیاری از این به عنوان یک مخالف روش برای تجزیه و تحلیل فنی.

احساسات:

اگر چه حرکت قیمت به لحاظ نظری باید به بازار منعکس کننده اطلاعات در دسترس این درست نیست در عمل است. معامله گران اغلب فرم نظرات خود را در بازار و نیز پایگاه تصمیم گیری های خود را در آن نظرات (صرف نظر از اینکه که نظر تاسیس شده است در ویژگی های و یا تحلیل بنیادی). به این ترتیب با توجه به این نظرات و بازار نیز تحت تاثیر قرار می تواند حرکت کند و بر اساس این افکار و دیدگاه ها. این چیزی است که باعث ایجاد احساسات ” از بازار است.

بنابراین یک ضریب اطمینان گر پایگاه تصمیمات خود را بر روی آنچه که آنها احساس می کنید که زمان ‘احساسات’ از بازار است. هیچ مجموعه, روش برای انجام این کار است و اغلب در سمت چپ به یک فرد برای تصمیم گیری خود را بر اساس احساسات خود را. روش به دست آوردن بینش به جو فعلی بازار این احساسات ممکن است: خواندن اخبار, اخبار, مطالعه, سیاسی و اقتصادی آب و هوای جهان برای مردم صحبت و فکر کردن در مورد چگونه حوادث ممکن است بر تمام این عوامل است.

در نهایت هیچ روش مناسب. بهترین معامله گران با استفاده از ویژگی های اساسی و تمایلات تجزیه و تحلیل و شامل آنها را به شخصی خود استراتژی است.

سیستم های معاملاتی فارکس:

یک سیستم تجارت در بازار فارکس است که یک مجموعه خاص از قوانین پارامترها و دستورالعمل ها است که تعیین یک معامله گر نقاط ورود/خروج است که شناخته شده به عنوان سیگنال. این علائم اغلب مشخص شده در نمودار و نقاط که در آن معاملات باز می شوند (اغلب به طور خودکار).

یک معامله گر انتخاب خود سیستم تجاری که شامل تعدادی از روش. برخی از سیستم های محبوب در حال حرکت به طور متوسط تصادفی اسیلاتورهای و قدرت نسبی. برخی از محبوب سیستم عامل های تجاری باید تعدادی از این نوع از ‘شاخص’ و یا می تواند دانلود و نصب به کمک یک معامله گر با استراتژی شخصی. معامله گران با استفاده از سیستم های تجاری تمایل به صرف بیشتر وقت خود را مدیریت و کاهش خطر.

وجود دارد تعدادی از مزایای که یک معامله گر می تواند لذت بردن از با استفاده از سیستم های معاملاتی فارکس. اولا آن را حذف احساسات از معاملات. آن را می توانید صرفه جویی در وقت و افزایش بهره وری. در نهایت آن را آسان تر به اجازه یک سیستم خودکار انجام معاملات برای شما (به خصوص برای معامله گران مبتدی).

با وجود این مزایا وجود دارد برخی از اشکالاتی را در نظر بگیرید هنگامی که با استفاده از سیستم های تجاری برای فارکس. شماره یک برخی از سیستم های تجاری بسیار پیچیده و دشوار است به درک یا استفاده از به درستی. شماره دو یک معامله گر نیاز به قادر به ایجاد واقع بینانه فرض به منظور به درستی استفاده از سیستم (به عنوان مثال. آنها نیاز به بی طرفی گیری تحصیل). در نهایت توسعه تجارت شخصی سیستم می تواند دشوار و وقت گیر است.

معامله در بازار فارکس سیستم عامل:

وجود دارد تعدادی از سیستم عامل های تجاری در دسترس در بازار امروز است. برخی از کارگزاران و حتی اختصاصی خود با سیستم عامل های تجاری (طراحی و توسعه توسط خود).

در هنگام انتخاب یک پلت فرم معاملاتی وجود دارد تعدادی از عوامل را در نظر بگیرید. اولا چه ویژگی های ارائه شده از طریق پلت فرم توسط خود بروکر فارکس? حتی اگر این پلت فرم می تواند ارائه خدمات به این معنا نیست که خود را کارگزار فارکس ارائه خدمات.

در مرحله دوم طراحی و چیدمان چگونه پلت فرم تجاری باید در نظر گرفته شود. طرح بندی بصری و مناسب برای اولویت خود را (به عنوان مثال. رابط کاربر گرافیکی GUI)? بعلاوه, شما می توانید به طور موثر و به راحتی حرکت در سراسر ویژگی ها و پلت فرم ویندوز ؟ اغلب آشنایی با یک پلت فرم با زمان آمده اما تست و گرفتن یک تصور اولیه از یک رابط را می توان مهم در تصمیم گیری.

در نهایت هزینه پلت فرم ممکن است در نظر گرفته شود. بسیاری از سیستم عامل های رایگان ارائه شده توسط کارگزاران. با این حال وجود دارد برخی از طراحی سیستم عامل با ویژگی های اضافی است که در قیمت ارائه شده (و یا نیاز به انجام برسانند). در نهایت تست کردن نسخه ی نمایشی حساب با تعدادی از سیستم عامل های تجاری خواهد بود راه مطلوب از تصمیم گیری است که پلت فرم برای شما مناسب است.

[ad_2]