معامله در بازار فارکس راه حل

[ad_1]

معامله گران فعال باید با من موافق است که تجارت روز آسان نیست به ویژه هنگامی که زندگی خود را بستگی دارد سود خود را از تجارت. برخی از بازمانده راهنمایی برای شما برای اضافه کردن به خود را معاملات جعبه ابزار عبارتند از:

پس از روند: این استراتژی استفاده شده توسط بسیاری از شرکت های تجاری و افراد است. فرض آن است که ارز و اوراق بهادار که در حال افزایش است به طور پیوسته ادامه خواهد داد به افزایش است. آنها سپس به دنبال ورود به بازار در چه فیبوناچی معامله گران تماس برگشت و یا جلو و پشت / اصلاحات است. هنگامی که یک معامله گر است که یک روند دنبال کشف یا متوجه روند بازار است تا او تنها منتظر قیمت به درست یا قابل توجهی پایین آمده و پس از آن در ثانویه روند قبل از آن رزومه خود را به سمت بالا حرکت. روند معامله گران فرض وجود دارد سه نوع روند در هر بازار اولیه یا عمده در روند ثانویه روند و جزئی و یا مقابله با روند. به روند اصلی است که روند اصلی از روز یا هفته یا ماه که بسته به نوع قاب زمان یک معامله گر بخواهد به تجارت و از آنچه در نظر او بزرگ عکس از بازار ثانویه روند از سرگیری روند اصلی بعد از بازار به پایان رسید خود بازگشت و یا به جلو و عقب. جزئی از روند حرکت در یک جهت است که نفی آن کاهش قیمت تبدیل شدن به یک روند جزئی و بیشترین بار نیست و آخرین تا زمانی که به روند اصلی. اغلب ما ممکن است متوجه جزئی از روند اصلاح تا آنجا که 50% منطبق با خط 61.8% از قبلی جنبش از روند اصلی قبل از اصلاح به پایان می رسد.

اخبار بازی: این استراتژی این است که برای خرید یا فروش یک ارز یا امنیت یک کشور است که به تازگی اعلام کرد خبر خوب برای اقتصاد است. به عنوان مثال آنچه اتفاق افتاده در طول هفته سوم مارس 2009. رئیس جمهور اوباما محرک های مالی لایحه به تازگی تصویب شده توسط کنگره است. خبر از این رویداد ساخته شده امواج در طول تعطیلات آخر هفته که به هنگام تولد به هفته سوم و هفته شاهد دلار ضبط چند هفته اخیر در برابر همه ارزهای اصلی در سراسر جهان برای سه روز متوالی. آن را باید به ذکر است که این بازار به سادگی نقل مکان کرد و در برابر تمام ویژگی های هوا به دلیل اطلاعات همراه با دیگر شکسته شد که مطلوب به پوند استرلینگ و یورو. سایت های زیر مکان که در آن شما می توانید اخبار از http://www.forexnews.com و غیره یک استراتژی بزرگ شما می توانند یاد بگیرند که به سود اعمال می شود به اخبار خود را زمانی که تجارت اخبار ماهیهای. این اجازه می دهد تا به شما برای باز کردن buy stop و sell stop orders دقیقه پیش از اخبار مهم, رویداد.

محدوده معاملاتی: با این استراتژی یک معامله گر به دنبال به خرید زمانی که بازار در محدوده به محوطۀ کف فروش در یک سطح حمایت و فروش در محدوده زمانی که دوباره بازار در بازه زمانی به محوطۀ سقف خرید در یک سطح مقاومت. Hedgers همچنین با استفاده از این زمانی که آنها مطمئن نیستید از آنچه در بازار است تا به.

اسکالپینگ: آن است که معمولا به عنوان تعریف بسیار سریع تجارت است. یک scalper ممکن است به سادگی در هر 1 دقیقه یا 5 دقیقه زمان – قاب گرفتن تنها در حدود 5 پیپ به 10 پیپ در هر تجارت و وارد کنید به عنوان بسیاری از 50 معاملات در هر روز معاملاتی. استفاده های متعدد و بزرگ اندازه زیادی می تواند این استراتژی بسیار پرارزش و همچنین خطرناک است.

[ad_2]