معامله در بازار فارکس ساخته شده E Z – Essential آموزش تصویری در سود معامله در بازار فارکس

[ad_1]

این محصول نه یک ربات فارکس و یا یک مشاور خبره. بنابراین شما در حال خرید یک برنامه نرم افزاری است که به شما کمک خواهد کرد تجارت فارکس یا اتوماتیک برنامه که باعث می شود معاملات برای شما.

در عوض آنچه که شما در حال خرید با تجارت در بازار فارکس ساخته شده E Z بسیار عالی است مواد آموزشی در فارکس و آنچه با این نسخهها کار به خوبی در واقع با معاملات کتابچه راهنمای کاربر. من بسیار سخت برای تحت تاثیر قرار دادن – شاید من متولد یک شکاک. اما این “پیر تایمر” دوره های آموزشی می شود رای من!

جورج بود و خلبان مجبور به بازنشستگی در سن 60 سالگی. اما او تا به حال شده است یک معامله گر فارکس به عنوان یک علاقه شخصی بسیاری از زندگی خود را, و او تا به حال طراحی و توسعه یک بینش چگونه به تجارت با موفقیت.

به او می گوید او هیچ گلوله سحر و جادو. آنچه که او می آموزد هستند این قوانین ساده تاکتیک ها و رشته ها که موفق شده اند برای او وقت و زمان دوباره. برای من این است و نه فقط آنچه که او می آموزد آن است که چگونه او می آموزد.

خود صفحه فروش است نه طبیعی فروش سخت من را دیده اند برای هر فارکس ربات تا کنون – همه از آن من پوست خزیدن حتی اگر محصول خود را جامد است.

با تجارت در بازار فارکس ساخته شده E Z در پیش فروش صفحه شما می توانید به تماشای 3 ویدئوها 5-6 دقیقه که همه ساخته شده در 30 روز گذشته همه نشان جورج ساخت معاملات.

شما می توانید شنیدن صدای او را که او در مورد 65-70 سال است که او را دوست دارد چه او می کند. اما آیا او صدای هیجان زده شده توسط آن او فوق العاده احساس آرامش در مورد او.

من به شدت توصیه که شما بازدید از صفحه فروش سازمان دیده بان این 3 فیلم ها و ثبت نام آدرس ایمیل خود را. شما بعد از تایید لینک او برای اولین بار شما می فرستد شما را وادار به دانلود 5 فصل (32 صفحه) از معامله در بازار فارکس ساخته شده E Z PDF ebook.

همه از این به شما هیچ هزینه.

اما مطمئن شوید که به شما اعتماد به نفس است که شما در حال گرفتن آنچه که او می گوید شما خواهد شد. و از اول دانلود فصل 5 شما می توانید از شاخص چه موضوعات اصلی هستند.

من شخصا دوست دارم به فیلم به عنوان یک ابزار آموزشی. بسیار وجود دارد که ذهن من را جذب می کند در حالی که خواندن. با تصویری من چشم در حال دیدن آنچه که توضیح داده شده است و گوش من در حال خیساندن پیام بیش از حد.

ترکیبی از صوتی و تصویری با کتاب ترکیب کاملی برای یادگیری است.

اولین چیزی که در بازار فارکس ساخته شده E Z است که به دو برابر پول خود را, شما نیاز به 15 معاملاتی روز در 5% ترکیبات رشد هر روز. این کار را دوباره و در 15 روز دیگر شما باید دو برابر پول خود را دوباره به 4 برابر آنچه شما را با آغاز شده است.

در طول تمام تجارت خود درس است که هدف خود را نه بیشتر و نه کمتر – 5 درصد ترکیب رشد هر روز.

و اگر شما شروع با 500 دلار شما می توانید کسب درآمد 500 دلار در هر روز در عرض 3 ماه – با استفاده از همان اصول و سیستم های. همه ثابت به عنوان شما را از چیزهای با حرص و بدون درد و رنج.

بنابراین با شروع از $500 به دنبال درس و رشته و در عرض 3 ماه شما بیش از حد می تواند و خواهد ساخت 500 $در روز.

تمرکز تجارت در بازار فارکس ساخته شده E Z است و در تمام آموزش و نظم و انضباط مورد نیاز است. فروشنده (جرج اسمیت) تنها معاملات در EURUSD هر چند او اشاره می کند که روش های خود را کار بر روی هر جفت ارز. اما چرا آن را پیچیده است ؟

معامله در بازار فارکس ساخته شده E Z شروع می شود با انتخاب کارگزار و او توصیه می کند OandA.

من فقط افتتاح یک حساب آزمایشی با آنها هیچ مشکلی در همه و متوجه شدم که تمام معاملات بزرگ و یا کوچک هستند در 0.9 گسترش می یابد. وای که اطلاعات به تنهایی ارزشمند است که من تا به حال هرگز شنیده از این کارگزار قبل از در حال حاضر.

هیچ تاکید قرار داده است در دانش اقتصاد در همه. در واقع معامله در بازار فارکس ساخته شده E Z جورج اسمیت ادعای جهل بوده است و بهترین دوست او و این که او می داند بسیار کمی در مورد همه “چیز” از آنچه که می رود در پشت صحنه.

او فقط می داند که چگونه به تجارت شماره.

بسیاری از معامله گران تجارت “اخبار” با اشاره به اخبار و رویدادهای که می تواند تاثیر زیادی بر نوسانات ارز. جورج می کند و ادعا می کند چه نقطه اگر شما لازم نیست که یک توپ کریستال. در واقع او به شدت توصیه نمی شود تجارت در طول معمول نیوز-زمان انتشار.

به این ترتیب, او اشاره می کند که شما نمی خواهید هر پوزیشن های باز در هر دو 8.30 صبح و 10 صبح به وقت استاندارد شرقی به عنوان زمانی که اکثر اخبار و اطلاعیه ها ساخته شده است. معامله در بازار فارکس ساخته شده E Z آن را روشن می سازد که پس از آتش بازی از آن زمان مرده است سپس بازگشت به کار و تجارت است.

بعدی در دستور کار مدیریت پول است که جورج می گوید: مهم ترین بخش از تجارت در بازار فارکس. برای روکش کردن کلمات خود را;

* هرگز در معرض خطر بیش از 2 ٪ در هر تجارت است.

* ترک برای روز اگر ما ساخته شده و پنج درصد پول ما.

* ترک برای بعد اگر ما از دست داده ام ده درصد است.

* ترک در 3:00 PM شرقی بدون توجه به جایی که ما به سادگی به این دلیل که بازارهای آهسته در اطراف آن زمان.

سپس او را به آن. من به شدت توصیه با استفاده از این بروکر OandA با یک حساب آزمایشی حداقل زمانی که شما کار را از طریق همه از آموزش. بله آنها را گسترش 0.9 پیپ تا زمانی پس از اجرا شما معامله زندگی می کنند, شما ممکن است مایل به استفاده از این بروکر.

اما نظر من در حال حاضر این است که معامله در بازار فارکس ساخته شده E Z شامل بسیاری از تصاویر و فیلم ها همه با استفاده از OandA پلت فرم. بنابراین خود را به یادگیری آسان تر از آن است که بهترین را به مطالعه و تمرین با این پلت فرم است که همانطور که گفتم فوق العاده است به هر حال.

هنگامی که شما ترکیب این دهه حکمت جورج و هیچ قوانین مزخرف و رشته شما واقعا لذت بردن از معامله در بازار فارکس. و شما واقعا پول را.

حداقل, شما باید به تماشای خود فیلم رایگان خود را در صفحه فروش و ثبت نام رایگان برای اولین فصل 5 – شما خیلی خوشحالم کردی. من چیزهای زیادی یاد گرفتم فقط از آن. اینجا را کلیک کنید به آنها را دریافت کنید.

نتيجه گيری

من کاملا تحت تاثیر قرار با جورج آموزش تصویری و دقیق پی دی اف کتابچه راهنمای کاربر. او یکی از طبیعت آقایان و بسیار مفید با ایمیل ایمیل. من هرگز فکر نمی کردم من می تواند آن را توصیه زمانی که من مجموعه ای را برای بررسی 40 فارکس روبات ها به خصوص بعد از دیدن همه سخت-فروش اعتیاد به مواد مخدره از فروشندگان.

اما معامله در بازار فارکس ساخته شده E Z برنده است من و من آن را به عنوان خواندن ضروری برای همه معامله گران بازار فارکس. آن است که 77 دلار و البته اگر شما موافق نیست آن است ارزش بسیار خوبی توسط همه به معنی کامل خود را بازپرداخت از Clickbank.

خلاصه: بسیار چشمگیر 86 صفحه کتاب به همراه 12 فیلم آموزشی و 40 روز معاملاتی عام به علاوه مداوم هفتگی ویدئوها از معاملات خود را. در نهایت من به زمین و صادقانه بازاریاب – من فکر کردم من هرگز ملاقات یکی در حالی که انجام همه این نظرات. من توصیه می که شما خرید این محصول قبل از خرید روبات فارکس. آن را تا حد زیادی افزایش درک خود را از تجارت در بازار فارکس. آن است که کیفیت استثنایی آموزش فارکس است که شما را پیدا خواهد کرد آن را آسان برای یادگیری است.

من کاملا توصیه می شود این آموزش لینک در دسترس در وب سایت من.

[ad_2]