معامله در بازار فارکس – نحوه برخورد با معاملات ارز نوسانات

[ad_1]

شما جزئیات زیادی در مورد مزایای استفاده از معاملات ارز – و در عین حال بیشتر معامله گران تمایل به نوبه خود مزایا به معایب – با توجه به عدم درک. که چرا 95 ٪ از معامله گران ارز از دست دادن پول و یک چیز وجود دارد به ویژه که دستمال مرطوب بیشتر معامله گر سهام از هر چیز دیگری – نوسانات! اکثر معامله گران بازار فارکس به سادگی نمی تواند مقابله با نوسانات.

نوسانات مقابله با آن و یا از دست دادن پول

ارز در حال فرار و در تئوری شما می توانید تجارت برای هزاران نفر در سود هر روز اما واقعیت این است:

اکثر معامله گران را اشتباهات اساسی هنگامی که در تلاش برای مقابله با نوسانات و آنها از بین برود. خطای اصلی آنها را با توقف دادن. این معامله گران آنقدر مشتاق برای جلوگیری از خطر است که آنها در واقع آن را ایجاد کنید. آنها این کار را با قرار دادن خود را متوقف می شود نادرست – نتیجه دادن خود هیچ شانسی برای برنده شدن است.

نوسانات نیز بیشتر از یک مشکل به مقابله با زمانی که شما با استفاده از اهرم. بسیاری از کارگزاران فارکس بدهد تا 400:1 اهرم – و اگر شما نمی تواند مقابله با نوسانات و سپس اهرم به سادگی ترکیبات مشکل است.

بسیاری از معامله گران بازار فارکس در حال بزرگ در چیدن جهت بازار, اما این معامله گران به طور مستمر به متوقف کردن نوسانات. آنها نا امید زمانی که آنها متوقف کنید و سپس ببینید تجارت به روی را $10,000 $30,000 – و آنها را در!

امروز در جهان ما از ارتباطات فوری ارز بی ثبات تر از همیشه قبل از. در حالی که شما می توانید ببینید دراز مدت روند در هر فارکس نمودار نوسانات در این روند است. این نوسانات به زودی به سهام خود را – اگر شما یک معامله در بازار فارکس استراتژی برای مبارزه با آن – و شما منجر به موفقیت تجارت ارز.

اگر شما می خواهید به موفقیت در بازار فارکس, سپس شما نیاز به مقابله با نوسانات بنابراین در اینجا برخی از راهنمایی برای کمک به شما:

1. آیا می دانید چه انحراف است ؟

اگر شما نیست, سپس آن را نگاه کردن در شبکه در حال حاضر – و یا خواندن مقالات قبلی ما. اگر شما می خواهید برای مقابله با نوسانات و سپس درک درستی از انحراف استاندارد یک ضرورت است.

2. شما نیاز به محاسبه ریسک

اکثر معامله گران خود را متوقف می شود بیش از حد نزدیک و اگر چه آنها ظاهر می شود به کاهش خطر این واقعیت است که احتمال دارد به شدت به نفع خود و جلوگیری از ضربه. آن را ممکن است کم خطر بر روی کاغذ – اما آن را تقریبا تضمین شده از دست دادن در عمل – و آن را در معرض خطر.

به عنوان مثال کامل فارکس معامله گر در روز – که فکر می کند آنها می توانند محل متوقف می شود با استفاده روزانه حمایت و مقاومت – و نگه داشتن خطر کم است. همه نوسانات تصادفی است و در زمان کوتاه دوره — به طوری که آنها می گویند خداحافظی به سهام خود را.

اگر شما می خواهید برای برنده شدن در تجارت و سپس شما نیاز به مانند یک موفق قمار باز – شرط می بندم زمانی که شانس به نفع شما و همین حالا شرط می بندم زمانی که آنها نیست.

تنها جای توقف پشت معتبر مقاومت و حمایت و بسیار انتخابی خود را با سیگنال های معاملاتی.

3. قبول کاهش در سهام باز

زمانی که عقبی توقف صبور باشید – شما نیاز به نگه داشتن آن را به اندازه کافی دور نمی شد و بازار سر و صدا. این سخت است که شما ببینید هزاران نفر در حقوق صاحبان سهام از بین برود در یک روز. اما نگه داشتن سیستم معاملات ارز خود را بصورتی پایدار و محکم بر بزرگتر جایزه و قبول است که شما باید برای گرفتن ضرر و زیان در کوتاه مدت – به مدت طولانی معنی دار داشت.

نوسانات در بازار فارکس است که یک مزیت بزرگ – اما شما باید یاد بگیرند که برای مقابله با آن را به درستی به منظور دستیابی به ارز-موفقیت تجاری. اگر شما نمی توانید به مقابله با نوسانات و ریسک و سپس شما از دست دادن پول – این که ساده است.

[ad_2]