ممکن است شما تجارت در زمان جالب

[ad_1]

به عنوان یک ضرب المثل قدیمی چینی می گوید: “ممکن است شما زندگی می کنند در زمان جالب”. برای معامله گران بازار فارکس در حال حاضر به سختی می تواند جالب تر است. میل به یادگیری بیشتر در مورد و شرکت در “بزرگترین از همه بازارها” در حال رشد است در سرعت شگفت آور.

از زمان بحران مالی جهانی شده است هشداری برای همه سرمایه گذاران هر دو بزرگ و کوچک. استارک تحقق است که سرمایه گذاری چشم انداز دستخوش تغییر دائمی است که در حال حاضر بی تردید. سنتی مدل های مالی از پول نقد ، سهام و اوراق قرضه امن برای سرمایه گذاری دراز مدت را تبدیل به منسوخ شده است. حتی املاک و مستغلات طولانی در بستر بازار برای بسیاری از سرمایه گذاران دچار ضرر و زیان فوق العاده ای.

جهان رفته است جهانی و الکترونیکی. پول حرکت به معنای واقعی کلمه در سرعت نور. در جهان نامشخص با سرعت بی امان از اخبار در دراز مدت ثابت تخصیص تبدیل شدن به مشکل. سرمایه گذاران باید قادر به ایجاد تغییرات عمده در یک دوره کوتاه از زمان برای حفظ سرمایه خود را امن و در بهترین بازده.

سرمایه گذاران پیچیده سنجش این زمین لرزه شیفت تبدیل شده است در droves به راه های جایگزین برای استقرار خود را سرمایه گذاری. آن به عنوان جای شگفتی نیست که بسیاری از آنها تبدیل به بزرگترین بازار جهان – بازار فارکس – برای اضافه کردن یک جدید کلاس دارایی خود را به فرصت های سرمایه گذاری.

بازار فارکس کوتوله هر بازار دیگری در این سیاره است. سه و نیم تریلیون دلار در روز تغییرات دست در معاملات ارز در هر روز است. آن است که بسیار مایع معاملات در سطح جهانی بازار پایه و اساس در 24 ساعت شبانه روز است و صادقانه تر انعکاس مالی فرصت و خطر نسبت به بسیاری از بازارهای دیگر است.

متفاوت تر از سایر بازار

بازار فارکس خود مجموعه ای از پویایی است که آن را جدا از سایر بازارها است. چرا که پتانسیل سود و زیان با توجه به وسعت و عمق بسیار سرسام آور در بازار فارکس حرفه ای به افراطی. معامله گران با مجموعه مهارت های توسعه یافته بیش از سال تجربه باید متمایز لبه بیش از تازه وارد. منحنی یادگیری برای کسانی که فقط شروع به تجارت در بازار فارکس است که اغلب طولانی و دردناک است.

من بیش از بیست و پنج سال تجربه تجارت و داد و ستد حرفه ای در سهام و گزینه های آتی و در حال حاضر در بازار فارکس. من تجربه خشونت اره دو سر بریدن بازار حرکت می کند به عنوان یک طبقه تاجر در تلاش برای نگه دارید تا با جعبه سیاه quant بچه ها برنامه نویسی غول پیکر خود را در کامپیوتر به خرید و یا فروش سهام 3000 در چند ثانیه.

از طریق این همه من همیشه دوست داشتم پویایی چالش ها و پاداش های کوتاه مدت تجاری به همین دلیل است که من در حال حاضر خودم معامله در بازار فارکس تقریبا به طور انحصاری.

بازار ارز در حال ماکرو تعریف. آنها کمتر به سیاست دستکاری و بازی است که منجر به باریک تر از منافع پیمودن تجارت خود را در بازارهای کوچکتر. بازار ارز به سادگی بیش از حد بزرگ می شود تحت فشار قرار دادند در اطراف برای مدت طولانی – حتی توسط عظیم به عنوان بزرگ به عنوان بانک مرکزی اجازه دهید به تنهایی پیپ squeaks (هیچ جناس در نظر گرفته) مانند جورج سوروس یا وارن بافت.

است که می گویند بازار ارز به موضوع نوسانات بالا و البته شایعاتی که اغلب این مواد لازم است که برای تولید فرصت است. که ما به ارمغان می آورد حق بازگشت به نقطه فقط ساخته شده – بازار ارز به سادگی بیش از حد بزرگ می شود دستکاری شده بسیار طولانی است. با تجربه در بازار فارکس معامله گر این را می داند و استفاده از آن برای خود استفاده کنند.

روز به روز و ساعت به ساعت بر اساس پیدا کنم که جفت ارز اطاعت کلید فیبوناچی حمایت و مقاومت مناطق بهتر از دستگاه های دیگر من معامله به من یک سطح بالاتری از دقت در استفاده از من در بازار فارکس نرم افزار تجاری و در نتیجه درصد بالاتری از معاملات برنده.

مشاهده ارزهای از یک مقدار طولانی مدت در یک هفته به هفته و ماه به ماه بر اساس به ذهن می آورد یکی دیگر از ضرب المثل قدیمی و پر واضح – “هیچ روند مانند یک ارز روند”. پس از ارزهای شروع یک روند آنها می توانند با اقامت در این روند برای بسیاری از ماه اگر نه سال است.

در مجموع بازار فارکس ارائه می دهد معامله گران بی نظیر عمق و نقدینگی و آزادی از محلی دستکاری 24 ساعته دسترسی صحت نمودار فنی و شانس خود را برای شرکت در بزرگترین بازار بر روی زمین است.

برای معامله گران بازار فارکس – ما در واقع زندگی در جالب ترین زمان.

موفق باشید و لذت بردن از تجربه از تجارت.

[ad_2]

Leave a Comment