من آخر هفته کمپینگ و صندل Birkenstock

[ad_1]

ما فقط از یک آخر هفته کمپینگ سفر و پس از یک روز طولانی پیاده روی در روز اول من مضطرب بود تا در نهایت در و چادر راه اندازی. من تا به حال حتی شروع به پخت و پز آتش و من می توانم بوی مواد غذایی در حال حاضر از گرسنگی من به کار کرده بود. معده و سر شما خواهد تیم و ترفندهای بازی شبیه به این در شما پس از یک روز کامل در جنگل. در حال حاضر که ما در اردوگاه من می تواند من سنگین چکمه های پیاده روی و من قرار داده صندل Birkenstock که البته راه راحت تر برای حلق آویز کردن در اطراف آتش اردو.

دختر من همیشه به من teases در مورد من Birkenstock است; او دخترکم و فکر می کند که من ممکن است بثورات از سم بلوط یا پیچک با پوشیدن آنها را در جنگل. او دارای یک نقطه در یکی از حس و این بدان دلیل است که گاهی در چنین وحشتناک شکل با توجه به پوشیدن آنها را در همه زمان ها. من متصل به صندل های من که من آن را تعمیر آنها را خودم با همه چیز از خط ماهیگیری به نوار مجرای طوری که آنها را نگاه بسیار بد در حال حاضر. این چیزی است که آن را گرفته است مدت زمان طولانی به آنها را به نقطه جایی که آنها هستند و این راحت; آنها احساس یک قسمت از پا من, بنابراین من واقعا نمی مراقبت از آنچه مانند نگاه کنند.

من از آنها بدم میاید به آن اعتراف اما به نظر می رسد حق با او بود. در حالی که من تحریک آتش من شروع به احساس خارش در پشت مچ پا در زیر شلاق زدن و در ابتدا من فکر نمی کنم هر چیزی از آن را. من در رفت و با پخت و پز شام ما که با توجه به این واقعیت ما نیست که دور از تمدن است که در واقع مواد غذایی تازه است که ما به ارمغان آورد با ما. آن را بسیار سرد به کمپینگ و هنوز هم به خوردن ترشی خوش طعم ribeye! حتی در حالی که من لذت بردن از طعم و مزه استیک و این شرکت از دختر من خارش در مچ پا شد و شروع به اشکال من.

پس از نادیده گرفتن تحریک برای یک زن و شوهر از ساعت عمدتا به دلیل این واقعیت است که من نمی خواهم او را به سمت راست نگاه کردم پای من تنها برای دیدن که من پای کل قرمز و متورم است. من نمی دانم آنچه که من رو به اما هر چه از آن پخش شد خیلی سریع. آن زمان من بیش از 30 دقیقه برای پیدا کردن Caladryl لوسیون که من به همراه آورده فقط در مورد. این لوسیون ترکیبی از کالامین و Benadryl و آن را با این نسخهها کار واقعا خوب برای تسکین خارش و سوزش. اول من خیس من پا در آب سرد از یک نهر مجاور و سپس استفاده از لوسیون را به منطقه آسیب دیده. آن را کمک کرد اما بعد از پیاده روی مکیده! نیازی به گفتن نیست, من نمی خواهد به پوشیدن صندل در جنگل دوباره.

[ad_2]