من تجربه تجارت پنبه و چوب کالا قراردادهای سلف و گزینه های

[ad_1]

پنبه قراردادهای آتی و گزینه های

پنبه و آتی تجارت گزینه های روی NYBOT. (نیویورک هیئت بازرگانی) پنبه کم تا متوسط و حجم نقدینگی; فقط به اندازه کافی برای به دست آوردن. یک حساب کاربری حاشیه $1300 کنترل 50000 پوند از پنبه به ارزش حدود $30,000. یک نقطه حرکت قیمت برابر است با $500.

معاملات روز آتی پنبه می تواند مشکل باشد. در زمان کوتاه مدت نمودار می توانید کمی احساس. پنبه قراردادهای پر می کند (منظور اعدام قیمت) اغلب قابل لغزش در حالی که این گزینه را پر می کند از بازگشت از کف. بازار سفارشات شما پر بلافاصله, اما شما ممکن است خوشحال با نتایج. بدیهی است که مشکل اصلی در تجارت کوتاه مدت پنبه نقدینگی است.

نقدینگی است که واقعا یک مشکل دراز مدت پنبه موقعیت معاملات ماندگار هفته در مدت. نقدینگی پایین را کمی تفاوت در نتایج کلی شما را به دلیل نادر ورودی و خروجی. به طور موثر با استفاده از سفارشات محدود در پنبه را حل کند لغزش مشکل, اما باعث می شود ورود و خروج بیشتر به چالش کشیدن.

عادی حرکت از پنج تا ده سنت رایج در پنبه. (2500 دلار-$5000) بیش از چند دهه گذشته پنبه در بازار حدودا در محدوده قیمت بزرگ. شدید پایین 28 سنت به اوج $1.17 یک پوند. هدف بسیاری از بلند مدت معامله گران است برای گرفتن حرکت بزرگ بود.

آب و هوا است که همیشه مورد توجه زمانی که تجارت پنبه. خشکسالی و سیل و بیماری و هجوم حشرات (غوزه weevils و غیره) می تواند در سوق دادن قیمت. وجود دارد زمانی که پنبه معاملات مقابله به سایر غلات است. (گندم و سویا و ذرت و غیره) چه ممکن است خوب شرایط رشد برای پنبه ممکن است عوارض جانبی به سایر غلات و بالعکس.

چوب

چوب معاملات سلف و گزینه های معامله در (CME) بورس شیکاگو. یک حساب کاربری حاشیه $1700 کنترل 110,000 پا هیئت مدیره چوب به ارزش حدود 27,000. یک نقطه در چوب معادل 110$.

چوب را چهل سال اخیر در سال 1970 $94. این همه زمان بالا بود $493.50 پس از Mt. St. Helens فوران آتشفشانی منفجر کردن مقادیر زیادی از تیمبرلند. 100 دلار حرکت در چوب بیش از چند ماه معمولی است. ($11,000 قرارداد) محدودیت حرکت بالا و پایین بسیار شایع وقوع است. نقدینگی در چوب های آتی مشکل است اما قابل تحمل است. سفارشات بازار گاهی اوقات لازم است اما وجود دارد یک شانس بزرگ از لغزش است.

چوب گزینه های جامد. آنها سخت برای خرید و فروش. یک سری از محدودیت حرکت در جهت خود را کمک خواهد کرد که شما تسویه حساب با اعدام قیمت و سود. به طور موثر با استفاده از سفارشات محدود در چوب را حل کند لغزش مشکل, اما باعث می شود ورود و خروج بیشتر به چالش کشیدن

چوب قیمت ها می روند و پس از عرضه و تقاضا هستند و بر اساس های مختلف در دراز مدت روند. این خدمات عبارتند از ایالات متحده تقاضای مسکن و تامین موافقت نامه های تجاری با کانادا است.

تجارت کوتاه مدت ممکن است اگر شما در حال زیرک است. نگاه برای پنج دلار نوسانات به عنوان یک هدف. ($550) اگر شما یک محدودیت حرکت در جهت خود را, شما ممکن است بخواهید به خارج از خود قرارداد آتی. وارونه مشترک هستند پس از حرکت بزرگ. اما اگر این حرکت این است که با پشتیبانی بلند مدت کف و عمده زمان چرخه, شما ممکن است بخواهید به نگه دارید برای چه چیزی می تواند سوار.

استراتژی

در اینجا چگونه من به دنبال فرصت هایی در پنبه و چوب بازار: اول من ایجاد یک جدول زمانی پیش بینی است که نشان می دهد یک حرکت قوی به بالا یا پایین در پنبه و یا چوب. این جدول بر اساس زمان چرخه و دیگر الگوهای پیش برنامه ریزی شده. من پس از آن تعیین اگر حرکت است و انتظار می رود متلاطم روند و برای چه مدت. این به ما کمک می کند تمرکز ممکن است جهت قراردادهای آتی/گزینه موقعیت یا نوشتن گزینه ها در یک محدوده و یا حتی نوشتن گزینه های با روند.

بعد من با استفاده از خودکار گزینه نرم افزار به جستجو برای بهترین 1600 استراتژی های مبتنی بر بازار حرکت می کند. من مقایسه این گزینه به گزینه ترکیب علیه آتی به گزینه های ترکیب. در برخی از نقطه من برای پیدا کردن یک مصالحه بین ریسک و سود و سادگی در یک یا دو استراتژی. در حقیقت همیشه وجود دارد یک بهترین استراتژی ما می تواند مورد استفاده قرار گیرد. نگه داشتن این در ذهن در هنگام باریک پایین انتخاب کند. هنگامی که به پایان رسید, ما می خواهیم به یک یا دو پتانسیل معاملات برای کار با. تماس با ما انتخاب چند “احتمال کم ریسک معاملات.”

به یاد داشته باشید وجود دارد بیشتر به برنامه ریزی یک تجارت از آینده با یک پیش بینی است. بازار ممکن است حرکت را پیش بینی کرد اما ما هنوز هم می تواند از دست دادن با انتخاب اشتباه معاملات وسایل نقلیه. انتخاب درست وسایل نقلیه و استراتژی است که اجازه می دهد تا ما را به ماندن در بازار و بدون ترس بیش از حد, اما هنوز هم حمل محاسبه خطر است.

ما نیاز به محاسبه ریسک یا بازار نمی خواهد پرداخت هزینه برای خدمات. علاوه بر این وسیله نقلیه را به حرکت به اندازه کافی دور به دست آوردن سود بدون اجازه هزینه حفاظت خوردن ما. حفاظت از بیش از حد (خطر اجتناب) می تواند در قالب گزینه حق بیمه بیش از حد نزدیک-در سفارشات از دست دادن توقف – و بیش از حد پیچیده و گسترش استراتژی. مطابق پیش بینی به یک استراتژی این است که یک مهارت مهم برای موفقیت در تجارت کالا.

تجاری خوب!

وجود دارد قابل توجهی خطر از دست دادن معاملات سلف و گزینه های و ممکن است مناسب برای همه نوع از سرمایه گذاران. تنها ریسک سرمایه باید مورد استفاده قرار گیرد.

[ad_2]