موارد مهم خودرو

شتاب اتومبیل را افزایش دهید: آیا ابعاد مهم است؟

 

در اتومبیل های تزریق بنزین ، ریشه کن کردن پا از پدال گاز به طور مکانیکی حرکت بنزین به موتور را متوقف می کند تا زمانی که سرعت موتور دوباره شروع به کار کند تا دوباره از کار بیفتد تا مطمئن شوید خودرو شما متوقف نمی شود. “Jack-rabbit” آغاز می شود و ترمز شدید می تواند مصرف سوخت را تا 40٪ افزایش دهد. ارزیابی ها نشان می دهد که “jackrabbit” شروع می شود و ترمز شدید باعث کاهش زمان سفر فقط 4٪ می شود ، در حالی که انتشار سمی بیش از 5 برابر بیشتر بوده است. یکی دیگر از نکات اساسی دیگر برای افزایش کارایی بنزین جلوگیری از زمان بیکاری زیاد است. از روش انرژی ، یک واحد قدرت باید برابر با یک واحد کار تقسیم بر یک واحد زمان باشد. اگر کاری برای انجام گیربکس ندارید ، حتی ممکن است به اندازه یک دیفرانسیل لغزش محدود هم پیش بروید – که می تواند به شما کمک کند و همچنین می تواند در خطوط کشش بیشتر از وسایل نقلیه با قدرت بیشتری استفاده کند. متعاقباً وات قضاوت كرد كه هر اسب می تواند 33000 فوت پوند كار كند.

 

بنابراین او یک اسب بخار را 550 پوند فوت در ثانیه یعنی 33000 فوت پوند در دقیقه تعریف کرد. یک چیز مطمئناً – هر آنچه را که تصمیم دارید انتخاب کنید ، احتمالاً ما آن را تبلیغ می کنیم! وقتی صحبت از مشخصات مورد نظر من می شود ، این ماشین های بزرگ عضلانی هستند (من از بدنه بزرگ سال 1965 استفاده می کنم) با موتورهای دور 427 اینچ مکعب و جابجایی بالاتر (من از موتور 465 اینچ مکعب استفاده می کنم) برای اتومبیل های عضلانی سنتی ، و یک کوروت اواسط دهه 1980 با داشتن مد روز فوق العاده که مایل به بدنه اتومبیل موتور وسط دهه 1980 است. کیت های هوای سرد باعث خنک شدن موتورها می شود. به منظور افزایش کارایی مصرف ، مهمترین عامل حذف هر چیزی است که به نظر می رسد یک محدودیت است و هوای اطلاعات به راحتی وارد موتور می شود. اگر شیرهای ورودی یا خروجی به درستی آب بندی نشوند ، در هنگام فشرده سازی نیز ممکن است نشت مخلوط بنزین رخ دهد. میزان انتشار با بهبود شارژ شتاب خودرو افزایش می یابد. بررسی نشان می دهد که انتشار گازهای خروجی مانند CO ، HC و NOx در مرحله شتاب قابل مقایسه با سرعت خودرو حساس هستند. اجسامی که ممکن است سبک باشند زودتر از اجسام سنگین حرکت می کنند.

 

جفت های قدرت کنش و واکنش امکان مانور را برای وسایل نقلیه فراهم می کند. اتومبیل های RWD (درایو چرخ عقب) هنگام ورود از تاسیسات تولیدی معمولاً معکوس میله های ضد غلتک هستند. در اتومبیل FWD (درایو چرخ ورودی) ، طبق معمول ، به احتمال زیاد یک میله ضد غلتک در ورودی و یک تنظیم ضعیف تر در عقب خواهید داشت. اگرچه مارتین شما یک اتومبیل با بازده بالا است ، شما می توانید با تغییر شارژر فوق العاده آن با توربوشارژر ، انتخاب تغییرات عملکردی را داشته باشید. رنگ ها در ورودی من بسیار زیبا هستند و البته درست مثل مینی قبلی ، هر رنگ یک امکان دو برابر دارد. افزایش شتاب هیچ تاثیری در رانندگی کامل با خود نخواهد داشت ، این عملکرد استقلال مانکن 3 است. منظور شما از سیستم اقتصادی است ، اگر پا را به طور مداوم به زمین بکشید ، بله ، این امر بر مصرف برق تأثیر می گذارد اما اگر تصادف کنید رانندگی کنید معمولاً هیچ تاثیری نخواهد داشت. قیمت انتشار لوله دم در ابتدا با بهبود سرعت کاهش می یابد و پس از آن با افزایش بیشتر سرعت ، در سطح شتاب مشابه افزایش می یابد.

 

نشاط گرما حاصل از پارگی لاستیک باعث کاهش سرعت خودرو می شود. آلودگی ناشی از خودرو به دلیل تخلیه هایی مانند مونوکسیدکربن (CO) ، دی اکسیدکربن (CO2) ، هیدروکربن (HC) و اکسیدهای نیتروژن (NOx) توسط لوله خروجی آنها است. من در حال انجام برخی از عملکردهای غیرمعمول هستم و سعی در ساخت اتومبیل های کلاسیک عضلانی و سایر اتومبیل ها در ورزش دارم. انواع ضد تاخیر به طور بالقوه می توانند عمر عناصر مطمئن موتور را کاهش دهند و سر و صدای زیادی نیز ایجاد می کنند ، اما بسیار کارآمد است که امروزه رقابت در اکثر موتورهای اتومبیل با اتومبیل های توربو مهم به نظر می رسد. شارژرهای فوق العاده مختلفی که شارژرهای توربو نامیده می شوند توسط گازهای خروجی اتومبیل هدایت می شوند. تغییر سیستم موجودی دارای چندین مزیت در قیمت افزایش قابل توجه صدا است که معمولاً معامله ای است که اکثر افراد آماده استفاده هستند. با وجود تمام مزایای استفاده از فیلتر پنبه ، نه اینکه بسیاری از تولیدکنندگان با Ok & N در این مورد بحث کنند. محدود کردن انرژی موتور همچنین مزایای خاص صنعتی را برای سازندگان خودرو فراهم می کند. باید این واقعیت را درک کرد که خودرو در بزرگراه ها در مقایسه با جاده های شهر بنزین اضافی می خورد. با احتیاط خطرات هزینه پول نقد را در جهت تعمیرات خودرو کاهش می دهد.

 

source