نقطه پول توسط: Eric رشته – نقد و بررسی کتاب

[ad_1]

نویسنده: اریک رشته

ISBN: 978-0986291708

صفحات: 245

نوع: امور مالی/اقتصاد

این کتاب در مورد یک ارز جدید.

نقطه پول یک نگاه انقلابی در راه امریکا معاملات با پول است. اریک رشته های بازارهای مالی کارشناس جزئیات تحریک آمیز راه جدید برای تغییر اقتصاد آمریکا که به نفع غنی و فقیر به طور یکسان.

رشته توضیح می دهد که چگونه اقتصاد آمریکا است بهره مند همه, و چگونه است که می تواند تغییر را با سیستم جدید اقتصادی است. فقرا و طبقه متوسط را راکد در حالی که دستمزد تورم را افزایش می دهد. حتی ثروتمند هستند محروم بودن در رحمت غیر قابل پیش بینی بازار سهام است.

رشته’ راه حل برای مشکلات اقتصاد متنوع و منحصر به فرد راه های جدید برای آینده اقتصاد است. رشته پیشنهاد می کند که نقطه پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ارز مجازی شبیه به بیت کوین است که می تواند کمک به ایجاد ثبات در اقتصاد جهانی است. او پیشنهاد ترکیبی از محافظه کار و لیبرال های اقتصادی, نظریه برای کمک به اقتصاد است. رشته می خواهد ایالات متحده برای تولید پول بیشتر برای جلوگیری از استقراض از کشورهای دیگر برای کاهش بدهی. نویسنده طرفداران پایان دادن به مالیات بر درآمد برای کمک به تحریک رشد اقتصادی است. رشته همچنین فرضیه در مورد صدور دستمزد ماهانه به آمریکایی های کم درآمد برای کمک به احیای اقتصاد است.

نقطه پول یک کتاب است که بدون شک جرقه گفتگو در مورد وضعیت اقتصاد آمریکا. رشته های ارائه یک برنامه ریزی منسجم است که به عنوان روحانی به عنوان آن است که از نظر مالی صدا. جنبه های معنوی این کتاب باعث می شود نقطه پول یک کتاب ایده آل برای افرادی که می خواهید مشاوره مالی با طرف های معنوی شبیه به کتاب با پول متخصص دیو رمزی.

این کتاب همچنین نادر مالی کتاب که ندارد یک دستور کار سیاسی است. طرفداران محافظه کار اقتصاد آدام اسمیت و پیروان لیبرال اقتصاددان جان مینارد کینز را در هر دو پیدا کردن جنبه های دات پول است که آنها را موافق با صمیم قلب. رشته باعث پیچیده مسائل اقتصادی آسان به درک با او بدون عارضه نمونه های دنیای واقعی در مورد اقتصاد جهانی در کتاب خود. حتی خوانندگان که کارشناسان مالی خواهد بود, آموزش های دات پول است.

این کتاب خواهد بود علاوه بر بزرگ به هر خواننده امور مالی یا اقتصاد مجموعه کتاب. طرفداران اقتصاددان نویسندگان مانند پل کروگمن می خواهید به خواندن دات پول است. رشته نیز ایجاد کرده است به موقع کتاب است که بیشتر به گفتگو در مورد پول مجازی در یک اقتصاد جهانی است. برای هر کسی که در تلاش برای درک ما از اقتصاد مدرن و جهانی ساختار این کتاب باید به عنوان خوانده شده!

[ad_2]