نکاتی برای اجتناب از اشتباهات رایج که جدید بیت کوین معامله گران را

[ad_1]

سرمایه گذاران از سراسر جهان در حال تلاش برای پول نقد در نوسان بازار فارکس تجارت با crypto-بیت کوین. خوب, آن را بسیار آسان برای دریافت با آغاز معاملات آنلاین, اما این مهم است که شما بدانید که وجود دارد خطرات است که شما نمی تواند چشم پوشی است.

همانطور که با هر گونه نظری یا بازار ارز بیت کوین تجارت نیز dicey سرمایه گذاری است که احتمالا می تواند به شما هزینه های زیادی از پول به خصوص اگر شما نمی توانید آن را حق. بنابراین ضروری است برای شما به دانستن در مورد خطرات قبل از تصمیم گیری برای شروع به کار با آن است.

اگر شما یک مبتدی که علاقه مند به تجارت با بیت کوین و سپس شما نیاز به درک اصول اولیه تجارت و سرمایه گذاری است.

اجتناب از اشتباهات رایج است که معامله گران جدید به طور کلی تمایل به

سرمایه گذاری عاقلانه

هر نوع سرمایه گذاری مالی می تواند ضرر و زیان به جای سود. به طور مشابه, با, بسیار ناپایدار بیت کوین در بازار, شما می توانید انتظار هر دو سود و زیان. این است همه چیز در مورد ساخت تصمیم گیری درست در زمان مناسب.

بسیاری از مبتدیان تمایل به از دست دادن پول با ساخت تصمیم گیری های اشتباه است که به طور کلی رانده شده توسط حرص و طمع و فقیر مهارت های تحلیلی. کارشناسان می گویند که شما نباید مبادرت به تجارت اگر شما آماده به از دست دادن پول است. در واقع چنین رویکردی کمک می کند تا شما در مقابله کردن ذهنی برای بدترین احتمالات.

تنوع نمونه کارها

اولین معامله گران موفق تنوع بخشیدن به پرتفوی خود را. قرار گرفتن در معرض خطر را افزایش می دهد اگر بیشتر از خود بودجه اختصاص داده شده برای یک دارایی. آن را می شود سخت تر برای شما برای پوشش ضرر و زیان از دارایی های دیگر. شما نمی توانیم به از دست دادن پول بیشتر از شما سرمایه گذاری, بنابراین اجتناب از قرار دادن پول بیشتر در دارایی های محدود است. این کمک خواهد کرد که شما در حفظ منفی معاملات کاملا به یک اندازه است.

ثانیا قرار دادن پول بیشتر از شما می توانید استطاعت را نیز ابر صدای خود را تصميمگيری. در اغلب موارد شما مجبور به انتخاب کردن برای ‘ناامید فروش’ زمانی که بازار کاهش کمی. به جای برگزاری از طریق بازار شیب سرمایه گذار است که بیش از سرمایه گذاری در تجارت موظف است به وحشت. فرد احساس نیاز فروش برگزاری برای یک قیمت پایین در تلاش برای کاهش تلفات است.

همچنین شما می خواهد از دست دادن پول بیشتر زمانی که بازار بهبود. به این دلیل است که شما باید برای خرید همان عقب نگه اما در قیمت بالاتر است.

تعیین اهداف – احساسات شما را نابینا

تعیین هدف برای هر معامله حیاتی است هنگامی که شما تجارت بیت کوین. این کمک می کند تا به شما اقامت سطح رهبری حتی در شرایط بسیار فرار. بنابراین شما نیاز به تعیین قیمت برای جلوگیری از ضرر و زیان خود را.

همان قانون نیز برای سود به خصوص اگر شما اجازه دهید خود را به حرص و آز را بیش از. سود تعیین اهداف است که شما به راحتی می توانید جلوگیری از تصمیم گیری بر اساس احساسات.

در عوض, شما باید کار را به سمت بهبود مهارت های خود را برای خواندن نمودار و انجام تجزیه و تحلیل بازار. همچنین بهتر است برای معامله گران جدید به از دست دادن موقعیت خود را در 24 ساعت, بنابراین به عنوان برای جلوگیری از پرداخت در محدوده زمانی معین مورد علاقه.

[ad_2]