نگه داشتن با بیت کوین

[ad_1]

بیت کوین یک cybercurrency که جذب مقدار زیادی از توجه رسانه ها بیش از چند سال گذشته و همچنان به انجام این کار. بیت کوین راه اندازی شد توسط یک گروه ناشناس یا فردی در سال 2009 است که با استفاده از نام مستعار ساتوشی ناکاموتو پس از آنها کوچکترین واحد بیت کوین ارز نامگذاری شده است. این اولین و مسلما بیشتر به طور گسترده ای شناخته شده cryptocurrency. در اصل تنها علاقه به اینترنت نخبگان بیت کوین به دست آورده تجدید نظر گسترده تر در سال های اخیر و دستورات احترام در حق خود در ارز خارجی.

بیتکوین چگونه کار میکند ؟

جزئیات ظریف از نحوه بیت کوین کار می کند می تواند روی حیله و تزویر برای درک دلیل آن است که تحت کنترل مرکزی مانند معمولی ارز اما در عوض هر معامله است که در مجموع تایید شده توسط شبکه ای از کاربران. وجود دارد هیچ سکه ها و یادداشت هیچ شمش برگزار شد در طاق اما بیت کوین عرضه محدود آن متوقف خواهد شد در 21 میلیون. هر 10 دقیقه, 25 Bitcoins یافت شده توسط Bitcoin اخبار “معدن” و هر 4 سال تعداد بیت کوین منتشر خواهد نصف تا حد رسیده است. این به این معنی است که وجود خواهد داشت نه بیشتر انتشار Bitcoins پس از 2140.

چرا باید بیت کوین خبر ؟

قیمت در طول تاریخ شده است بسیار پرنوسان قابل توجه قله های رشد و افت در فواصل. اخیرا قیمت بیت کوین افتاده تا بیش از 10 برابر در فقط دو ماه.در سال 2013 چندین بیت کوین میلیونرهای ساخته شد یک شب زمانی که ارزش خود را از کیف پول بیتکوین به طور چشمگیری افزایش یافته است. اگر شما در حال حاضر نگه داشتن برخی از bitcoins خود را در کیف پول دیجیتال یا به فکر فرو بردن انگشت به آب و سپس شما واقعا باید به نگه دارید تا به سرعت با Bitcoin اخبار. تجارت بیت کوین به طور فزاینده ای محبوب جایگزین یا اضافه کردن در به متعارف معاملات ارز خارجی در حال رشد است در پشتیبانی به عنوان کارگزاران را غوطه.

با وجود این به تدریج در حال سقوط نرخ بیت کوین کشف علاقه Bitcoin اخبار همچنان ادامه دارد. واقعی وجود دارد و تقاضا ثابت برای تا به دقیقه اطلاعات قابل اعتماد در مورد ارزش آن است. بیت کوین دریافت تایید قوی از پی پال به تازگی که قطعا تقویت اعتماد به نفس در اعتبار خود را به عنوان یک جایگزین قابل اعتماد متعارف به کارت بانکی و یا پول نقد معاملات بر روی اینترنت و در خیابان بالا. این ممکن است به برخی از راه برای دلجویی از منتقدان از بیت کوین که ادعا می کنند که سیستم مورد استفاده قرار گیرد به تایید و یا اعتبار معاملات به نام Blockchain و ناامن و در معرض حمله هکرها.

[ad_2]