هزینه تعمیر اجاق های گاز

با رعایت مواردی که در بالا گفته شد می توانید احتمال خرابی و نیاز به تعویض شیشه اجاق گاز رومیزی را کاهش دهید. همانطور که گفته شد در اجاق های جدید مشگل تنظیم گاز مشعل بندرت اتفاق می افتد و احتیاجی به تنظیم مخلوط هوا و گاز نیست ولی در صورت مناسب نبودن شعله مشعل ،مشکل می تواند از گرفتگی سوراخ نازل و یا گشاد شدن آن باشد که نازل را تمیز یا تعویض می کنیم.در شکل یک شیر گاز معمولی که در اکثر اجاق گاز ها مورد استفاده قرار می گیرد همراه با نازل و شکل گسترده آن نشان داده شده است .

روش تعویض ترموکوپل اجاق گاز به این صورت است که ، هر دو طرف ترموکوپل را با کمک آچار یا آچار فرانسه باز کنید و از قسمت جریان ورودی گاز و همینطور بخش شعله پخش کن جدا کنید. مسیر ورود گاز و تقسیم شدن مسیر به سمت شعله پخش کن ها را دنبال کنید و ببینید که ترموکوپل در کجای این مسیر قرار داد عموما به تعداد شعله پخش کن ها ترمو کوپل داریم که یعنی یک اجاق ۴ شعله ۴ ترموکوپل دارد.

تقریبا با نگاه کردن به شکل ظاهری ترموکوپل می توان سالم بودن و یا خراب بودن آن را تشخیص داد. در ادامه مشکلات رایج اجاق گاز هاردستون را برای شما آورده ایم تا در صورت بروز مشکل با تعمیرگاه کاراسان تماس بگیرید. در صورت بروز هرگونه مشکل در کمترین زمان ممکن به مشکل پی خواهیم برد و تمامی سعی خود را نسبت به تعمیر قطعات و نه تعویض آن به آموزش تعویض ترموکوپل اجاق گاز فردار کار خواهیم بست.

خدای ناکرده اگر حین تعمیر اجاق گاز و نصب یا بعد از آن مشکلی برای شما پیش آمد می توانید مطمئن باشید که شکایت شما توسط نیروهای متعهد آچاره پی گیری می شود. اما اگر اینطور نیست، توصیه میکنیم که کار تعمیر اجاق گاز را به متخصصان آن بسپارید. هنگامی که ترموستات معیوب میشود اجاق گاز خاموش نمیشود. برای تعمیرات اجاق گاز باید اجزای این محصول به خوبی بررسی شود؛ از جمله شیرها، نازلها، محفظه یا لولههای رابط، مشعلها، شمعک (پیلوت)، ترموکوپل، فندک، ترموستات و … بررسی شیر گاز هم اقدام مهم دیگر است که برای عیب یابی کم بودن حرارت شعله اجاق گاز باید بررسی شود.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از تعویض ترموکوپل اجاق گاز صفحه شیشه ای دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.