هند غربی Salwar – Gracing کمد لباس خود را

[ad_1]

نوآوری و تازگی در چشم انداز salwar مناسب است بسیار قدردانی توسط توده ها واقع شده در سراسر جهان است. Salwar مناسب ساخته شده اند کاملا مدرن. مد هند اقتباس بسیاری تغییرات بسیاری که دریافت کرده اند بزرگ دور از کف زدن از علاقه مندان به مد. کسانی که درک درستی از مد و به نظر می رسد به پوشیدن چیزی متفاوت و در عین حال شیک و با نفوذ معمولا از اتمام آخرین طرح های موجود در طراح می پوشد و یا می گویند با هند غربی salwar مناسب.

شده است وجود دارد بسیاری از بسیاری از تغییراتی که کردم متوجه به هند می پوشد باید نقل مکان کرد و به جهان غرب. آن را دستخوش بسیاری از تغییرات با توجه به salwar مناسب برش طول و با hemlines.

نگاه salwar kameez کاملا تغییر کرده است. با بیش از همجوشی لباس نگاه salwar مناسب اتحادش را تغییر از سنتی به معاصر است. هند غربی fusion زنان پوشیدن کلاسیک و شیک فقط مناسب برای زنان شاغل.

آنچه که در هند غربی Salwar Kameez?

هند و غرب Fusion – این اصطلاح مورد استفاده برای توصیف کسانی مناسب است که می توان در پیوند با هند غربی و سبک و یا طرح. برای مثال ما باید موازی مناسب است که می تواند نقل به عنوان یک مثال خوب از هند غربی Fusion.

طراحی – وقتی که می آید به توصیف به نظر می رسد و احساس می کنید از این لباس های ما دارای ویژگی های خاصی است که می آیند به ذکر است. این جنبه ها هسته اصلی کیفیت است که تشخیص این پوشاک از منظم هندی salwar kameez. به عنوان مثال:

– هند غربی salwar مناسب مناسب را می توان دوخته شده بالا بدون آستین که همراه همراه با slitted شلوار.

– آنها اغلب تسمه اسپاگتی در محل آستین.

– این Indo salwar kameez همچنین به رخ کشیدن از داشتن عمیق necklines. آنها مناسب برای بیان پوشنده لباس با یک آمار خیره کننده و نگاه سکسی.

– این دسته از salwar مناسب طراحی شده است که به دور از نگاه غربی در ترکیب با یک احساس است. آیا برخی از طرح های موجود در این نوع از salwar kameez که می توان در مناسبت های مختلف? آنها همچنین به عنوان شناخته شده هند غربی بانو پوشاک.

هند غربی salwar kameez گویا یک نگاه جدید و شیک برای استفاده کنندگان. نمی توان آن را به اشتباه می گویند که این سبک از salwar kameez است: هیپ هاپ سبک اما از راحتی بزرگ برای پوشیدن دارم.

[ad_2]