هنگامی که شما باید برنامه ریزی برای دوران بازنشستگی خود را?

[ad_1]

در حالی که بسیاری از ما نمی خواهم به فکر می کنم در مورد ما سال بعد زمانی که ما دیگر قادر به کار این مهم است که به آینده فکر می کنم. برنامه ریزی برای آینده مهم است اما آن را اغلب می تواند احساس گیج کننده هنگامی که در تلاش برای ایجاد کردن که هنگامی که زمان مناسب است برای شروع فرایند برنامه ریزی. مهم ترین نکته به یاد داشته باشید که همه چیز را باید از نزدیک در زمان مناسب.

برای مثال اگر شما هنوز تکمیل مطالعات خود را, شما ممکن است فکر کردن در مورد خود را نهایی بازنشستگی. جای خود را به اولویت های اصلی خواهد بود در جایی در امتداد خطوط از اهداف حرفه ای شما شاید احتمالی خرید خانه و دیگر امید و آرزو مانند ازدواج و شروع یک خانواده. اینها همه مهم نقاط عطف و آنها نمی ترک مقدار زیادی از اتاق را برای برنامه ریزی بازنشستگی زمانی که شما در 20s خود را و یا 30s.

تحت شرایط دیگر وجود دارد افرادی که موفق به برنامه ریزی در همه. زمان به نظر می رسد به پرواز بیش از حد سریع و قبل از آنها آن را می دانم, آنها فقط چند سال کار بروید. وجود دارد حتی کسانی که خود را بازنشسته به طور غیر منتظره به دلیل پزشکی یا دلایل دیگر. در این موارد خوب است به مطمئن شوید که شما را ساخته اند برخی از مقررات برای سال های طلایی خود را.

بسیاری معتقدند که بهترین زمان برای شروع با توجه به بازنشستگی و گزینه های است که در اواسط سی سالگی. این به این معنا نیست که شما نیاز به بتن قصد دارد, اما شما ممکن است بخواهید برای گرفتن توپ نورد. نگاهی به برخی از زمان برای تنظیم قرار ملاقات با حداقل سه مشاوران مالی مستقل به بحث در مورد گزینه های خود را. برنامه ریزی از پیش خواهد شد و این امکان را برای شما به پیش بینی برخی موانع مالی (مانند فراهم آوردن پرداخت های ماهانه) و شما می توانید تنظیمات لازم را قبل از اینکه شما به خودتان پیدا کنید در یک اتصال.

هنگامی که شما رسیدن به سن 40, شما باید شروع به فکر کردن در مورد که در آن شما می خواهید به زندگی می کنند برای مدت زمان بازنشستگی خود را. می خواهم شما را به باقی می ماند در موجود خود را به خانه شما می خواهم به کوچک و یا شما می خواهم به حرکت به محل دیگری به طور کامل ؟

هنگامی که شما در رسیدن به شما 50s شما باید امور خود را به خوبی در. شما باید آماده برای این نوع شیوه زندگی شما به احتمال زیاد به انتظار داریم و شما نیز باید به طور کامل آگاه از منافع خود و هنگامی که شما تبدیل شدن به واجد شرایط. در نظر گرفتن آینده طولانی مدت و این واقعیت است که خود را پزشکی و دیگر نیازهای ممکن است در طول سال تغییر و شما نیاز به ایجاد برنامه های مالی به جای این نیاز دارد. به یاد داشته باشید که حتی اگر حقوق بازنشستگی خود را به نظر نمی رسد به پوشش تمام نیازهای بالقوه شما همیشه باید گزینه های مانند وام و اعتبار و انتشار سهام در نظر دارد.

[ad_2]