هنگامی که ما طلا ما در ترس و زمانی که ما هیچ ما در خطر است – ضرب المثل انگلیسی

[ad_1]

احتمالا وجود دارد به عنوان بسیاری از تئوری های توطئه در مورد طلا وجود دارد در مورد الویس مرلین و فرود ماه اما این بار طلا اشکالات فقط ممکن است راست ثابت. از آنجا که قیمت طلا شات گذشته جادویی $1000 علامت گذاری هفته گذشته وجود دارد هیچ دلیلی برای فرض کنید که قیمت را افزایش داده و سطح حمایت از بقیه از بازار مالی است. لیست عریض و طویل است و شامل ضعف دلار, بانک مرکزی, خرید و ظاهر سیری ناپذیر تقاضا از سوی چین است که هنگامی که در ترکیب با ویژگی های تصویر است که نشان می دهد که قیمت طلا قیمت هستند به احتمال زیاد به نگه بر روی 1000 دلار در هر اونس به قیمت قبل از حرکت بالاتر است.

برای معامله گران و سرمایه گذاران آشنا با طلا نمودار یا نمودار خواندن و سپس من پیشنهاد می کنم با توجه به وضعیت و سرنوشت دلار آمریکا و چین است. یکی از دلایل ارائه شده برای این جریان کشمکش دلار ضعف شده است یک حرکت به عقب به سهام به عنوان سرمایه گذاران کشف اشتها خود را برای خطر اما این کافی نیست برای توضیح اخیر وخامت احساسات نسبت به دلار. علاوه بر این اگر فدرال رزرو همچنان به برجسته که ما نرخ بهره در حال رفتن به افزایش سرعت بیش از حد این را حفظ خواهد کرد دلار تحت فشار برای برخی از زمان.

البته چین وجود دارد که روابط اقتصادی با آمریکا می تواند بهترین توصیف به عنوان یک ازدواج است که در آن یک شریک است که یک محافظ و یک دست و دل باز. با چین نشسته در حدود 2 تریلیون دلار از ذخایر ارزی که نیمی از آن ها را گرانتر در دلار حتی متوسط تضعیف دلار آمریکا را ببینید چین ثروت را توانا رسید. چین در پاسخ به آنها نه تنها با غرقه شدن در یک کالا صرف ولگردی و قانونی شکنی بلکه بیش از 6 ماه گذشته ساخته شده است یک سری از حرکت را امتحان کنید و محافظت از خود در برابر دلار کاهش ارزش. برای اولین بار در یک اخیر BRIC اجلاس سران در روسیه رهبران چینی بیرون آمد به شدت به نفع یک ارز ذخیره جدید به جای دلار. دوم چین شده است خرید هر دو شمش طلا و دارایی های استخراج معادن در آمریکای لاتین حتی اگر آن است که خود بزرگترین تولید کننده جهان در 270 تن در سال است.

سرانجام در فوق العاده ترین چرخش دولت چین به طور فعال تشویق شهروندان به خرید فلزات گرانبها مانند طلا و نقره که تا سال 2002 ممنوع اعلام شد. هر بانک در چین به فروش می رساند طلا و نقره شمش میله های زندان در 4 اندازه های مختلف و شرکت های استخراج معدن نیز تشویق کارکنان خود را به تبدیل برخی از حقوق خود را به طلا در payday در. طلا معامله می شود در بعضی از فرم 24 ساعت شبانه روز و در حال حاضر وجود دارد مداوم شایعاتی است که صادرات نقره ای ممنوع شده است که اگر درست باشد می تواند به این معنی است که طلا بیش از حد خواهد بود. وجود دارد همچنین شایعاتی که چین به دنبال ممنوعیت صادرات فلزات خاکی کمیاب است که ضروری است در تولید خودروهای هیبریدی و ابررساناهای.

در نهایت آلن گرینسپن نظرات اخیر “افزایش قیمت فلزات گرانبها و کالاهای دیگر نشانه ای از مراحل بسیار اولیه از تلاش برای حرکت به دور از کاغذ ارز” خواهد بود به اندازه کافی برای نگه داشتن زمان تجمع در طلا قیمت برای برخی از زمان آمده است.

[ad_2]