“هوش مصنوعی” انسان نوع

[ad_1]

“هوش مصنوعی”… انسان مهربان!

“که اول مرغ یا تخم مرغ؟”

چند سال پیش شما ممکن است به یاد یک نشریه توصیف ما در حال رشد وابستگی به ماشین آلات و دستگاه های “AI.” در موارد متعدد من در تلاش برای آگاهی به این پدیده هوش مصنوعی توانایی در ایجاد و/یا ایجاد دوباره خود را… بارها و بارها. چیزی که بود یک “علمی تخیلی” داستان آورده شده است به تحمل در زندگی, رنگ یک واقعیت علمی است.

مقاله “دستگاه و ماشین آلات وابسته” توصیف کرده است موارد و توضیحات که در آن روبات, رباتیک طراحی شده است به تقلید از اقدامات و توانایی و ظاهر(ص) از مردم… “انسان”; “تصویر از خود” خالق!”

چند بار باید به شما شده است در ماشین خود را و درگیر در یک مسابقه فریاد یا استدلالی تعامل خود را با GPS ‘ یا “پردازنده رابط?” خوبه ای بابا حالا… آیا شما بدست عصبانی و فریاد زد: این دستگاه زمانی که صدای پشت آن را به شما می دهد تا پیچ یا اشتباه جهت ؟ مطمئن شوید که شما باید.

سلنه Yeager, یک, کمک, نویسنده, صحبت از یک دانشجوی دکترا در دانشگاه استنفورد است که دارای تخصص در انسان-تکنولوژی-تعامل.

“ما (انسان ها) اشتباه گرفته و عصبانی است زیرا ما نمی دانیم که چه GPS’ است که “تفکر” دیوید میلر می گوید.

این نویسنده (ارادتمند شما) این است, شده است و از گناه است که نوع خاصی از رفتار است. من می توانم به یاد داشته باشید کلید زنی در یک جهت (وقتی که را رضایت بخش نیست, من سعی کردم به تعامل با فرمان صوتی گزینه) چیزی سر در گم به من گفت; من کارگردانی را به یک بزرگراه و خروج… من دنبال کت و شلوار. زمانی که من متوجه شدم این جهت که کاملا اشتباه ملعون صدای ما را در “بزرگراه به جهنم!”

ما سفر شصت مایل در خارج و دور از ما برنامه ریزی شده “Pocono کوه” مقصد.

من اینجا هستم تا به شما بگویم من لحظه ای (Oh مانند بسیاری) مجنون شد و شروع به فریاد در صدای داخل از سیستم GPS.’ میلر در ادامه گفت: “در آینده زمانی که GPS خود را به شما می دهد جهت آن را ممکن است به شما یک منطق به طوری که شما بهتر از دو راه ارتباط است.”

… آره راست. من خوشحال هستم و اگر هنگامی که چیزی به من می شود برای من نا آشنا مقصد(ع)… از طریق مسیر درست! من معنی نیست که به سخت بر روی دستگاه… این خیلی خوب ابزار کوچک که آن را با این نسخهها کار به عنوان انتظار می رود.

“یک گاز از سیب” خطاب به ‘آن’ جامعه در مسائل مربوط به اپل مبنی بر “پنهان و اختصاصی شیوه های” در دنیای فناوری سخت افزار و نرم افزار – به خصوص آن محصولات سخت افزاری. اپل ‘آن’ تصمیم سازان حمایت ارگونومیک نقص است که نشان می دهد یک اولویت آنها گفت: “اپل مانند” فرم بیش از تابع یعنی iMAC اتصالات در عقب از ماشین آلات خود را طراحی و/یا تصمیم مقعد حفظ و نگهداری.

خود را ‘آن’ مدیریت تیم توصیف یکی ممکن است معنای “Anal گير.” این یک نقطه بر روی یک منحنی است که در آن انحنای تغییرات از محدب به مقعر و یا بالعکس. همچنین می توان به نام “انعطاف پذیری نقطه” و یا “نقطه عطف.” اپل مدیریت می گوید اختصاصی خود دستگاه قرار دادن اثر بیشتر به کاربر کسب و کار بازاریابی است. سیب’ دستگاه های در حال ساخت راه خود را به شرکت آرنا زیرا این مدیران نه کاربران مانند آنها.

‘End-user’ گزارش تأکید این واقعیت نشان می دهد محصول(s) به عنوان خوب و عالی در سهولت استفاده و طراحی و قابلیت اطمینان. آیا کسی به یاد بیاورید تعریف بانک ،

بسیاری از ما کامپیوتر ها در خانه های ما امروز. و بسیاری دیگر وجود دارد که احساس آنها و اعتقاد آنها یک گام جلوتر در حالی که با استفاده از صفحه اصلی-روبات مانند “الکسا” و یا آی بی ام “واتسون” و هزاران کلون دستگاه هایی که پاک نظارت و هماهنگی زندگی روزانه خود و یا شیوه زندگی.

که در آن تلفن همراه خود را?

آن استفاده می شود در بالای میز کامپیوتر بود که مرکزی ‘اینترنت’ اتصال. پس از آن بود ‘لپ تاپ.’ این “تبلت” همچنان محبوب این روزها اما “تلفن های هوشمند” outshines همه آنها را. همه یکی است به انجام است که به سادگی به اطراف نگاه کن… نگاه کنید و ببینید که چگونه بسیاری از مردم در حال قدم زدن, در حال اجرا, روش سوارکاری, رانندگی و پرواز… وابسته به آن به طور مستمر unrelinquishing دستگاه برای حفظ آنها در وجود خود و خود را در زندگی بر روی این سیاره است.

چندی پیش یک باطل ویروس های کامپیوتری کشتی کنترل از برخی از 400,00 کامپیوتر در سراسر بیش از 160 کشور در یکی از بدترین بین المللی حملات اینترنتی و ویروس های مخرب.

ویروس مسدود شده و تمام دسترسی به برنامه ها, فایل های, رایانه های بزرگ و شبکه های, مگر اینکه صاحب کامپیوتر(ع) پرداخت باج. این elicitable بودجه تنها می تواند از طریق پرداخت “بیت کوین.”

بیت کوین ارز آنلاین است که تقریبا غیر ممکن است برای ردیابی. بیت کوین ارز معامله شده است برای خرید یک “باج کلیدی است.” اغلب قربانیان پرداخت پول فقط برای دریافت کلید برای باز کردن کامپیوتر خود را (و یا) سیستم از دست دادن هر دو پول خود را و داده های خود را.

این حادثه باید در خدمت به عنوان یک بیدارباش برای کاربران بسیار تشویق “باید انجام” روش(s) بر روی رایانه های شخصی و دستگاه های اینترنت در مراقبت از خود و یا استفاده و پیشگیری از ویروس بوت نت وب-خزنده, تروجان, کرم ها و غیره.

من قطعا موافق با نویسنده داگ Shadel در نشان می دهد که کاربران/صاحبان به طور منظم پشتیبان گیری از فایل های مهم خود را به یک درایو خارجی و یا از راه دور سرویس ذخیره سازی; یک pop-up blocker در حال اجرا در مرورگر وب خود را در همه زمان ها; فورا ترک وب سایت شما روت شده است را بدون اجازه شما استفاده از یک آنتی ویروس معتبر برنامه – نگه داشتن آن به روز شده در همه زمان ها; مطمئن شوید که نرم افزار خود را (و نرم افزار ضد ویروس) است که تا تاریخ; همین حالا با کلیک بر روی لینک و یا باز کردن فایل پیوست از ایمیل آدرس شما نمی دانید; و خرید تنها مشروع نرم افزار و ثبت آن است.

آیا شما به یاد داشته باشید این صحنه در فیلم “جنگ ستارگان” که در آن نوار-مناقصه فریاد در “لوک اسکای واکر” به خود droids از استقرار?

که در نتیجه انسان تعصبات در برابر ماشین یا ربات-نوع. دیترویت میشیگان صنعت خودرو و نیروی کار تمام است اما کاملا سرنشین دار توسط ربات (یا رباتیک). روبات ها در حال انجام عملیات بر روی انسان و حیوانات به طور یکسان. روبات ها در حال آماده سازی مواد غذایی, بسته بندی و حمل و نقل از موارد ماشین ها و تشخیص انسان بیماری و بیماری. روبات ها در حال پاسخ دادن به تلفن و هدایت تماس. روبات ها در حال تماس با شما بر روی تلفن خود را یادآوری شما از گذشته به دلیل صورتحساب ملاقات نسخه انتخاب یو پی اس و تلاش در شما فروش کالا و خدمات دیگر. روبات های ساختمان و پل ها و ساختمان ها و خانه های. روبات ها در حال انجام فقط در مورد هر چیزی و همه چیز یک انسان و یا حیوان می تواند و انجام شده است. از خودتان بپرسید… چگونه بسیاری از مشاغل از دست رفته اند و در حال از دست به روبات ؟

“بسیاری از شرکت ها با استفاده از تجزیه و تحلیل احساسات به ارزیابی خلق و خوی(ع) در شبکه های اجتماعی و/یا وب… اما بینش طول می کشد تاکتیک های جدید و مهارت” گفت: Doug Henschen از ‘Techweb.’

“این قطعا طول می کشد جدید تاکتیک ها و مهارت-مجموعه به منظور به دست آوردن یک موقعیت جدید در جهان از آن بی ارتباطات و تجزیه و تحلیل.” این نتیجه گیری است که فرض از طریق انتشار مقاله “تخریب و ایجاد یک شغل جدید مبالغه.” هیچ کس نمی تواند انکار عظیم و تغییرات عمده ای که رخ داده است در ‘جدید دنیای اقتصاد” در این قرن است. آنچه اتفاق می افتد در قرن آمده – ما خواهد بود “Star-Trek-مانند؟” چگونه در مورد جهان و آینده می خواهم که از “لوگان اجرا میشه؟” آیا روبات ها تبدیل قضات, وکلا, کنگره, انتصاب سناتور, و یا رئیس جمهور ؟ کسانی از ما که آگاه هستند علاقه مند و/یا انگیزه یا نسبت به ادامه انسان را از سلطنت بیش از ماشین آلات باید تبدیل به استاد از هر دو طرف از آن/BI.

هوش مصنوعی: هوش مصنوعی و… است که در مقایسه با طبیعی (انسان/حیوانات-مثل) هوش… توانایی یک کامپیوتر و یا ربات انجام آنچه که به طور معمول و یا معمولا انجام شده توسط انسان و یا حیوانات با هوش و یا هوشمند توانایی های… توانایی به فکر می کنم.

چه مدت طول خواهد آن را قبل از انسان (مرد-نوع) به طور کامل-فکر می کردم با “هوش مصنوعی” – تبدیل شدن به طور کامل و کاملا ما جایگزین به عنوان مخالف بودن ما once-upon-a-time بندگان ؟

“چه مدت ؟ طولانی نیست!”

در حال حاضر آیا این استدلال شما تعجب می کنم…

“هوش مصنوعی”… از انسان نوع است ؟

“که اول مرغ یا تخم مرغ؟”

تا وقتی که کنار هم…

‘G’

[ad_2]