وانادیم سهام سرمایه گذاری در اکسید برای تقاضا در بازار

[ad_1]

Vanadium pentoxide و وانادیم اکسید کشف شد و در سال 1801 توسط Andres Manuel دل ریو و rediscoverd در سال 1831 توسط Nils گابریل Sefstrom که نام آن را وانادیم پس از اسکاندیناوی الهه Vanadis. V pentoxide است مورد استفاده برای ایجاد اسید سولفوریک. وانادیم اکسید کمی سمی. آن را تثبیت فولاد و تیتانیوم برای افزایش قدرت هر دو فلزات. این وانادیم بازار است که در تقاضای بالا در حال حاضر و سرمایه گذاری در V2o5 بالا مطلوب در لحظه.

خرید V سهام است که سرمایه گذاری در وانادیم شرکت های استخراج معدن یا وانادیم سازی شرکت. تقاضا برای وانادیم در حال افزایش است ساخت وانادیم بازار مطلوب است و بنابراین زمان برای سرمایه گذاری و خرید وانادیم سهام است که در اینجا. شرکت های متعددی است که کار در vanadium pentoxide معدن و ذخیره سازی و عموم معامله نمادها عبارتند از:

آمریکا وانادیم

ARGEX معدن

GOSSAN RES

لارگو منابع

APELLA منابع

سرمایه گذاری در V

قیمت ها در بازار بستگی دارد بسیار در تقاضا برای مواد. پس از اکسیداسیون و کاهش باتری ها را می توان ذخیره شده در یک مرخص دولت برای زمان نامحدود دوره و احیا به سادگی با اضافه کردن یک الکترولیت مایع آنها در حال تبدیل شدن به بخشی از محیط زیست “سبز” جنبش موجب ایجاد تقاضای بیشتر برای بازار است. V2o5 یک منبع ارزشمند است عمدتا در آفریقای جنوبی بلکه در دیگر نقاط جهان است. همانطور که به خوبی شناخته شده کشورهای آفریقایی ممکن است به عنوان پایدار به عنوان شرکت های غربی و بنابراین یکی باید با احتیاط در سرمایه گذاری در وانادیم سهام در خارج از کشور این مسئله موجب کاهش تقاضا در V بازار خارج از کشور. V اکسید معمولا به عنوان یک محصول از یکی دیگر از واکنش شیمیایی.

سرمایه گذاری در این عنصر یک تصمیم بزرگ پس از جراحی هر دو فوق العاده قوی و سبک وزن انواع مورد نیاز برای بسیاری از محصولات مورد استفاده توسط مصرف کنندگان است. وانادیم حیاتی در تولید فولاد و در نتیجه مقدار وانادیم سهام و وانادیم بازار فوق العاده بالا. سرمایه گذاری در وانادیم معنی است که سرمایه گذاری در محصولات مانند موتورهای جت و فولاد ابزار از آنها ساخته شده با فولاد با کیفیت و بستگی V. وانادیم سهام در حال نزدیک تراز وسط قرار دارد با قیمت سهام شرکت هایی که تولید محصولات با استفاده از فولاد است.

وجود دارد بیش از شصت و سه میلیون تن از منابع جهانی. سپرده از titaniferous مگنتیت فسفات سنگ و uraniferous ماسه سنگ و siltstone شامل V. V به منزله حدود 2 ٪ از سنگ میزبان. همچنین ممکن است برای پیدا کردن مقادیر قابل توجهی از V در بوكسيت و carboniferous مواد مانند نفت و زغال سنگ, نفت شیل و ماسه تار.

http://www.vanadiumsite.com/vanadium-stocks-investing-in-oxide-for-market-demand/

[ad_2]