ویژگی های یک مشاور آزمون ورودی کنکور و یک راهنمای انتخاب مشاور خوب

این یکی از دلایلی است که ما به هیچ وجه برنامه ریزی رایگان یا حتی برنامه ریزی آماده را توصیه می کنیم که متأسفانه برخی از موسسات سطح پایین و افراد تحت عناوین مانند برنامه کنکور 4 ماهه ، برنامه آزمون ورودی 2 ماهه ، یک برنامه فروش خوبی برای آزمون ورودی و. انجام ندهید ، و برای همه داوطلبان از یک برنامه نسبتاً مشابه و گاه مشابه استفاده نکنید.

برنامه ای که برای یک داوطلب با میانگین 15 ساعت مطالعه در هفته مناسب باشد با برنامه ای که برای یک داوطلب با میانگین 90 ساعت مطالعه در هفته طراحی شده است کاملاً متفاوت است. بنابراین به هیچ وجه نمی خواهم بیان کنم که به مادر توصیه می کنم در هر یک از برنامه های برنامه Telegram Concours یا در برخی از صفحات و سایت های Concours غیرفعال باشد. دانشجویان یا داوطلبان آزمون ورودی مقرر می شوند.

ویژگی های یک مشاور آزمون ورودی و یک راهنمای انتخاب مشاور خوب
حتماً یک مشاور انتخاب کنید که در امتحان ورودی موفقیت آمیز داشته باشد و در امتحان ورودی نیز نمره خوبی کسب کرده باشد. اما مهمتر از آن ، مشاور باید با اصول اولیه مشاوره در آزمون ورودی آشنا باشد و اجرای صحیح برنامه تحصیلی شما را دنبال کند. مشاور باید دائماً بر پیشرفت برنامه شما نظارت کند. یک مشاور خوب باید بتواند شما را به مطالعه بیشتر و بهتر انگیزه دهد. مشاور باید بتواند به سؤالات شما در مورد موضوعات مختلف مربوط به موضوع ، مدرسه و آزمون ورودی پاسخ دهد. مشاور کنکور باید با منابع کمک های آموزشی آزمون ورودی آشنا باشد و با توجه به شرایط شما منبع کمک آموزشی مناسب برای هر درس را معرفی کند.

یک برنامه ریز خوب و مشاور امتحان ورودی باید اصولی را که باید در روزهای آزمایشی روز قبل از آزمون و در طول تست و بعد از آزمون رعایت کنید و به آنها آموزش دهید ، یادآوری کند و بر اجرای این موارد از جمله تکنیک های تنظیم نظارت کند. زمان ، روش صحیح ارزیابی آزمون ، انتخاب درست آزمون ، تجزیه و تحلیل دقیق درس به درس رزومه های خود است و پیشنهاد می کنیم نقاط ضعف را از بین ببرید و برای

یک مشاور معتبر آزمون ورودی باید روشهای صحیح مطالعه و روش مطالعه دروس مختلف خاص و عمومی را به شما آموزش دهد و این جایی است که اگر خود مشاور هم اکنون در این زمینه موفق بوده و رتبه خوبی در آزمون ورودی کسب کرده باشد ، او بهتر می تواند چنین کند. شما کمک می کنید مشاور کنکور باید دارای شرایط مطالعه مناسب ، ساعت مطالعه مناسب و تست برای هر درس ، بررسی کوتاه مدت و طولانی مدت هر درس ، راه های تقویت حافظه و جلوگیری از فراموشی محتوا ، تکنیک های مرور و ابزارهای مرور ، خلاصه کردن صحیح برای هر درس و زمان و شرایط استفاده صحیح از خلاصه ها ، قسمت های ترکیبی از دوره های مختلف ، موضوع و درس به درس یا ترکیبی از خواندن و خو را به شما یاد می دهیم و عملکرد خود را از این نظر دور نگه دارید.

Leave a Comment