پذیرش و نوسانات – که مربوط است ؟

[ad_1]

دولت ها و موسسات در سراسر جهان به طور فزاینده ای توجه به ارزهای رمزنگاری (CC) و فن آوری است که زیربنای همه آنها را – Blockchain. برخی از این توجه منفی است اما در تعادل است که بیشتر و بیشتر از توجه مثبت, حمایت, و استثمار. به عنوان کسب و کار و سرمایه گذاری جهان آگاه تر می شود داشتن یک مخل زور در میان آن می شود ضروری است به بررسی فرآیندهای کسب و کار جدید در این مرز و مقایسه آنها را به نسبتا آهسته و گران فرآیندهای آنها در حال حاضر. فن آوری های جدید نیاز به سرمایه گذاری های جدید سرمایه به رشد و با رشد چنین می آید جهش شروع می شود نادرست و جنجال.

تحولات در جهان از CC و Blockchain در حال آمدن سریع و خشمگین به عنوان دولت و نهادهای تلاش برای مهار فن آوری مالیات از همه سود محافظت از سرمایه گذاری خود را و محافظت از موکلین خود و مشتریان – – یک مجموعه متعادل کننده عمل می کنند که می رود راه طولانی در توضیح میدهد که چرا بسیاری از به نظر می رسد به رفتن در جهات مختلف و تغییر جهت غالبا. در اینجا چند از آخرین تحولات است که در خدمت به نشان می دهد که CC و Blockchain به تدریج در حال پذیرش به جریان اصلی اما هنوز هم دست و پنجه نرم با مقررات کنترل و ثبات:

  • ازبکستان منتشر خواهد شد برنامه های خود را برای تنظیم بیت کوین در ماه سپتامبر سال 2018 با Blockchain “مرکز مهارت” مجموعه ای برای شروع عملیات در ماه جولای.
  • قزاقستان نشانه تمایل خود را برای کپی کردن سنگاپور Blockchain permissiveness.
  • بلاروس اعلام کرده که مایل به ایجاد یک مهمان نواز محیط زیست برای Blockchain نوآورانه معاملات مالی فن آوری است.
  • ونزوئلا ایجاد کرده است “پترو”, یک سی سی ایجاد شده برای جمع آوری پول به عنوان ونزوئلا روش سقوط اقتصادی. امید است که از آن خواهد شد یک راه در اطراف تحریم است که جلوگیری از ونزوئلا از افزایش پول در بازار جهانی بازار اوراق قرضه. رئیس جمهور نیکولاس مادورو ادعا می کند که پترو مطرح $735 میلیون دلار در اولین روز ادعا می کنند که بوده است نه اثبات. مادورو می بیند پترو به عنوان “کامل شود kryptonite به شکست سوپرمن” – قیاس خود را به ما تحمیل تحریم های تفکر است که این ارز آزاد در کشور خود را از چنگال از بانک ها و دولت ها است. شاید او نمی بینیم که پترو آغاز شد دولت خود را.
  • تیدی کانادا تراست تبدیل به اولین بانک کانادایی برای پیوستن به برخی از بریتانیا و ایالات متحده بانک ها در ممنوعیت استفاده از کارت های اعتباری برای خرید سی سی است.
  • کره جنوبی است که سمت قانونی بیت کوین نشان می دهد که از آن خواهد شد با توجه به بیت کوین به عنوان یک دارایی مایع. که کره جنوبی است که در خط مقدم CC, بازار تاثیر تصمیمات خود را مهم خواهد بود و جهانی. ژاپن در حال حاضر گرفته شده کسانی که مراحل ساخت بیت کوین معاملات شفاف تر بیشتر تنظیم شده و 100% قانونی است.
  • BlackRock, بزرگترین شرکت سرمایه گذاری همچنان صعودی پیش بینی CC را گفت: آن را می بیند “گسترده تر” استفاده در آینده.
  • رومئو Lacher رئیس سوئیس بورس معتقد است وجود دارد بسیاری از upsides به انتشار یک crypto نسخه از فرانک سوئیس و سازمان او حمایت خواهد کرد و افزود که او “نمی مانند پول نقد است.”
  • چین بزرگترین آنلاین و آجر و ملات خرده فروش JD.com اعلام کرده است که چهار آمدن آن Al منجنیق Blockchain جوجه کشی برنامه. پکن-بر اساس برنامه است که دیده می شود از داوطلبان که در جاهای دوردست استرالیا و انگلستان با هدف شرکت استفاده گسترده چینی زیرساخت های توسعه جدید Blockchain و هوش مصنوعی و برنامه های کاربردی.

با تمام جهانی به و وپیش فعالیت آن روشن است که Blockchain است که مخل تکنولوژی در این عصر و CC را فقط یک جنبه از این امکانات را فعال کنید. درست مثل اینترنت سرمایه گذاری و انفجار از 90 Blockchain و CC سرمایه گذاری خواهد شد که برندگان و بازندگان اما ما نمی خواهیم این به نوبه خود به حباب بزرگ که پشت سر هم مخرب با بسیاری از اوایل دات کام سرمایه گذاری در دهه 90 است. آنچه ما می خواهم برای دیدن به خوبی استدلال رویکرد به Blockchain تحولات و سرمایه گذاری است.

نوسانات ادامه خواهد داد به هنجار در این فضای بازار برای برخی از زمان به عنوان ما می بینیم افزایش پذیرش نوآوری و مقررات. شکست اتفاق خواهد افتاد و موفقیت پدیدار خواهد شد, رانندگی, دولت, نهادهای سرمایه گذاران و نوآوران به طور مستمر خود را تنظیم فرآیندهای تفکر خود را. نوسانات طبیعی است و سالم در این مرحله است.

[ad_2]