چرا تخصیص دارایی بسیار مهم در سرمایه گذاری

[ad_1]

اگر شما شده اند ردیابی بازار سهام هند در حالی که شما را در درک که چگونه درهم و برهم آن را می توانید دریافت کنید. آن را کاملا حیاتی برای نظارت و متوجه روند افزایش و در بازار سهام است. این افزایش می تواند به بالاترین چیزی که برای مدتی و قبل از شما آن را می دانم — از آن می تواند به طور کامل پایین. بسیاری از سرمایه گذاران هیجان زده شد یک روز و نژند به عنوان بعدی می تواند با یک فکر مشترک – where did I go wrong?

بدون ذهن و بسیار خوشحال است که سرمایه گذاری در سهام یک عامل کلیدی در هر نمونه کارها. شما هرگز پیدا کردن یک نمونه کارها که نمی کند باید کمی منصفانه سرمایه گذاری در بازار سهام است. هر کس می خواهد به سرمایه گذاری در اینجا به دلیل موفقیت های گذشته داستان است و تنها در هنگام تصادف است که مردم پشت کردن. بنابراین بهترین ایده خواهد بود به دنبال تئوری تخصیص دارایی زمانی که شما در حال سرمایه گذاری در بازار سهام است. چگونه کار می کند ؟

1. آن را به عنوان ساده به عنوان برنامه ریزی برای تنوع در سرمایه گذاری خود را. در این لحظه شما باید به وضوح در جایی که شما در حال سرمایه گذاری – این نسخهها کار میکند. نیاز به یک نمونه که در آن شما باید تقسیم سرمایه گذاری نه تنها شرکت بلکه بخش و حتی بازار سرمایه است. چه می کند این است که سرمایه گذاری خود را هدف نیز تقسیم مختلف در سراسر خطر اشتهای. هنگامی که شما این تقسیم equivalently خطرات خود را نیز تقسیم متناسب.

2. اگر شما بودند به سرمایه گذاری در یک بخش است که به شدت به کشاورز بازار و وجود خشکسالی که در سال, شما می تواند با داشتن یک سنگین از دست دادن – اما اگر شما از تقسیم سرمایه گذاری خود را به این شرکت است که در حال رشد است و به خوبی شما را کاهش و از دست دادن خود را بلافاصله. کل ایده این است که برای کاهش نوسانات در بازار با سرمایه گذاری در منابع مختلف.

3. در همان زمان تخصیص دارایی به معنای قرار دادن پول در همان بخش در سراسر بازار های مختلف کلاه بخش. این به این معنی شما می توانید سرمایه گذاری در این شرکت و حتی یک MNC در همان زمان – به دنبال رشد در این بخش و نه در این شرکت به تنهایی. وجود دارد خواهد بود مزایای قرار دادن پول در یک تراشه آبی اما بازده و ریسک احتمالا بالاتر هنگامی که شما سرمایه گذاری در یک شرکت کوچکتر است.

همچنین مهم است برای پیگیری و درک ما را برمی گرداند با جنبه های مختلف ساده ترین راه برای پاسخ به این درخواست خودتان – چرا شما می خواهید به سرمایه گذاری ؟ این می تواند برای یک عروسی بازنشستگی خود را و یا آموزش و پرورش. اهمیت این است که با نوع جدول زمانی شما در حال کار با. هنگامی که شما این برنامه ریزی شما باید به دنبال یک دوره زمانی خاص. آن را حتی می تواند حس را به تقسیم سرمایه گذاری خود را در سراسر کانال های مختلف بیش از حد مانند سهام و وجوه متقابل و حتی اوراق قرضه. اگر شما به دنبال در یک کودک ازدواج در 15 سال آینده آن را بهتر حس به سرمایه گذاری در دراز مدت می پردازیم.

برای ایجاد یک دارایی برنامه شما نیاز به یکی از بهترین مدیریت ثروت ، آنها خواهد بود قادر به راهنمای شما بهترین بر اساس نیازهای خود و اهداف. این جدا, آنها می دانند که اشتهای خود را برای خطر و چقدر شما مایل به رفتن به آن سود است. هر فرد متفاوت است عامل خطر و اشتها و آن را بی معنی به یک طرح مشترک برای همه است. شما نیاز به تجزیه و تحلیل نیازهای شما و سپس برنامه ریزی کردن بهترین نوع تخصیص در شرایط سرمایه گذاری. حق ثروت راه حل های مدیریت باید همراه با ورودی ثابت و نقاط رشد – تحلیل هر بخش رو به رشد است و این می تواند انجام شود توسط کارشناسان تنها.

اگر شما شده اند به فکر سرمایه گذاری در بازار سهام وجود دارد خواهد بود یک زمان بهتر است. وجود دارد مقدار زیادی از نقاط رشد و در حال حاضر و شما فقط باید به دنبال در یک نمونه کارها متنوع. نگاه داشتن بهترین مدیران ثروت توسط سمت خود را به راهنمای شما به سمت ساخت و رسیدن به اهداف سود خود را. در پایان, داشتن یک نمونه کارها قوی است که کاملا یک کار دشوار است بنابراین قرار دادن ذهن خود را به آن و رفتن به عنوان عمیق که ممکن است به یک شرکت مالی قبل از مصرف یک تماس از سرمایه گذاری در آنها.

[ad_2]