چرا سرمایه گذاری در بازار فارکس?

[ad_1]

ارز خارجی (فارکس) بازار بزرگترین بازار مالی در جهان با بازده متوسط گردش مالی از 1.9 تریلیون دلار روزانه یک شکل است که نزدیک به 30 برابر بزرگتر از حجم کل معاملات سهام در ایالات متحده!

این بازار است که ایجاد شده است بسیاری از هیجان و فرصت ها. ارز معاملات انجام شده در جفت که در آن معامله گر اساسا اقدام به خرید و فروش ارز در همان زمان. معاملات انجام شده حدود یک ساعت و متمرکز در یک مکان. هنگامی که یک بسته بازار محل دیگری باز می شود.

فارکس ایجاد کرده است که, کامل, کار در خانه فرصت های که در آن شما می توانید به صورت روزانه یا ساعتی یا حتی هر دقیقه (بسته به ریسک پذیری و چگونه انعطاف پذیر شما هستند). اما آمار آن در حدود 7 از 10 معامله گران در بازار از دست می دهند بیشتر از آنها به دست آورید. من بود و قطعا یکی از 7 سال بازگشت عمدتا به این دلیل که من در آن به عنوان یک طرح سریع دریافت کنید. راز موفقیت در این کسب و کار است که فقط آن را به مانند یک کسب و کار است. شما نیاز به اختصاص داده شده مداوم بیمار و مایل به یادگیری و اعمال دانش به دست آورد.

بهترین راه برای شروع اگر شما جدید به معامله گر فارکس است برای شروع با یادگیری اصول اولیه از جمله (اما نه محدود به): پیپ چیست ؟ آنچه که یک مقدار زیادی است ؟ آیا انواع مختلف نمودار? هنگامی که برای تجارت ؟ سپس هنگامی که شما در یادگیری اصول اولیه برای باز کردن یک حساب آزمایشی رایگان و درخواست و دوباره تست استراتژی. نسخه ی نمایشی حساب شبیه به تجارت در یک محیط واقعی منهای خطر از دست دادن پول واقعی وجود دارد و نه خیلی درگیر احساسات پس شما باید یک صفر خطر است.

هنگامی که شما در رسیدن به یک نقطه که در آن 15 از 20 متوالی معاملات سود خود را آماده برای معامله با پول واقعی است. شروع به کوچک و افزایش سرمایه خود را در طول زمان.

تجارت در بازار فارکس است که واقعا و کسب و کار هیجان انگیز بود. به اعتقاد من هیچ چیز ضربان که برای اولین بار احساس زمانی که شما از خواب بیدار شوید و ببینید که شما ساخته شده یک سود یک شبه.

من به شما قول می دهم که اگر شما قرار داده و انگیزه خود را, نرم افزار و تمایل یادگیری در این کسب و کار شانس خود را برای تبدیل شدن به یک قدرت معامله گر هستند به طور قابل توجهی بهبود یافته است.

[ad_2]