چرا Bitcoin Cloud Mining راه رو به جلو?

[ad_1]

Cloud mining اجازه می دهد تا شما را به دسترسی به داده های مرکز ظرفیت پردازش و به دست آوردن bob fox بدون نیاز به خرید سخت افزار مناسب, نرم افزار, صرف پول در برق, تعمیر و نگهداری و غیره. جوهر از ابر معدن است که آن را اجازه می دهد تا کاربران را به خرید قدرت پردازش از راه دور اطلاعات مراکز.

کل cryptocoin فرایند تولید انجام شده است در ابر که ابر معدن بسیار مفید برای کسانی که درک نمی کنم که تمام جنبه های فنی از روند و نمی خواهید برای اجرای خود نرم افزار و یا سخت افزار. اگر برق و پر هزینه است که در آن شما زندگی می کنند – برای مثال در آلمان – پس از آن برون سپاری روند استخراج در یک کشور که برق ارزان تر مانند ما.

انواع Bitcoin cloud mining:

در حال حاضر وجود دارد سه راه برای انجام استخراج در ابر:

1. اجاره معدن. اجاره معدن دستگاه توسط فروشنده.
2. عملا به میزبانی معدن. ایجاد یک سرور خصوصی مجازی و نصب نرم افزار استخراج خود.
3. اجاره هش قدرت. اجاره یک مقدار مشخصی از هش قدرت بدون داشتن یک سرور اختصاصی فیزیکی یا مجازی تجهیزات. (این است که تا حد زیادی محبوب ترین روش cloud mining).

چه هستند مزایای استفاده از Bitcoin cloud mining?

– نه برخورد با گرمای اضافی تولید شده توسط ماشین آلات.
– اجتناب از ثابت وزوز از طرفداران.
– نه نیاز به پرداخت هزینه برق است.
– نمی فروش تجهیزات معدن هنگامی که آن است که دیگر سودآور است.
– بدون تهویه مسائل با تجهیزات که معمولا گرم زیادی است.
– اجتناب از تاخیر احتمالی در تحویل سخت افزار.

معایب آن از Bitcoin cloud mining?

– امکان تقلب
– عملیات بیت کوینها را نمی توان تایید شد
– مگر اینکه شما دوست دارید خود را برای ساخت بیت کوین هش سیستم ممکن است آن را خسته کننده است.
– کاهش سود – Bitcoin cloud mining خدمات حمل هزینه.
– استخراج بیتکوین قرارداد ممکن است اجازه می دهد توقف عملیات و یا اگر پرداخت بیت کوین قیمت بیش از حد کم است.
– قادر به تغییر نرم افزار استخراج.

خطر از معدن در ابر:

خطر تقلب و سوء مدیریت است و شایع در جهان از ابر معدن. سرمایه گذاران باید تنها سرمایه گذاری اگر آنها راحت با این خطرات – به عنوان آنها می گویند: “هرگز سرمایه گذاری بیش از آنچه که شما مایل به از دست دادن.” تحقیق شبکه های اجتماعی, صحبت کردن با مشتریان قدیمی و از تمام سوالات شما در نظر مناسب قبل از سرمایه گذاری.

ابر معدن سود ؟

پاسخ به این سوال بستگی به برخی از عوامل موثر بر سودآوری سرمایه گذاری. هزینه بارز ترین عامل است. هزینه سرویس را پوشش می دهد هزینه برق محل اقامت و سخت افزار. از سوی دیگر اعتبار و قابلیت اطمینان از این شرکت است که یک عامل تعیین کننده با توجه به شیوع کلاهبرداری و ورشکستگی.

در نهایت سود دهی بستگی به عواملی است که هیچ شرکت می تواند پیش بینی یا کنترل: فقط به یاد داشته باشید نوسانات بالا بیت کوین در سه سال گذشته است. هنگامی که شما خرید یک معدن قرارداد بهتر است که فرض کنیم یک قیمت ثابت برای بیت کوین پس از خود را جایگزین دیگر برای خرید بیت کوین و صبر کنید تا قیمت افزایش یابد. یکی دیگر از عوامل مهم است که ظرفیت کل شبکه که بستگی به تعداد عملیات در هر ثانیه است. بیش از چند سال گذشته قدرت نمایی افزایش یافته است. رشد خود را ادامه خواهد داد به تکیه بر ارزش بیت کوین و نوآوری در توسعه مدارات مجتمع برای برنامه های کاربردی خاص.

[ad_2]