چه در یونان می گوید ما در مورد خودمان است ؟

[ad_1]

زمانی که من برای معرفی خودم در یک رویداد و یا یک جلسه من معمولا این کار را با سه جمله زیستی: “با تولد تازه توسط قلب و نیویورکر با انتخاب”.

شما می توانید تصور کنید که حوادث اخیر در اروپا و هرگز پایان دادن به “تراژدی یونانی” بسیار نزدیک به قلب من. بسیار نوشته شده است در مورد آن در هر دو طرف اقیانوس اطلس. من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن چند از افکار شخصی و مشاهدات.

به نظر من این بحران است که در مورد بیش از فقط یونان اجتناب از فروپاشی مالی صحبت ورشکستگی و یا باقی مانده و یا خروج از اتحادیه اروپا یا آغاز پایان از اتحادیه اروپا است. هیچ ریشه های این بحران دروغ عمیق تر. مسلما این دولت به ارث برده یک کشور بود که غارت سابق آن دولت ها و الیگارشی و به ارث برده بود بدهی های متحمل شده توسط آن.

بیایید در ضبط اینجا مردم یونان باید حق رای هر حزب سیاسی به دفتر آنها می خواهم. زندگی در مورد انتخاب. در نتیجه زندگی نیز در مورد برداشت عواقب ناشی از انتخاب ساخته شده است. نکته غم انگیز این است که مردم یونان در حال حاضر رنج می برد بسیار تحت دولت های گذشته که طبعا وقتی کسی آنها را وعده ‘پایان ریاضت اقتصادی’ که این به نظر می رسد به عنوان یک انتخاب بسیار عالی. اما همانطور که می دانیم انتخاب باید عواقب.

بدون رفتن به جزئیات غیر واقعی وعده های داده شده به مردم یونان قبل از انتخابات نه یونان و نه خود را رادیکال سابق و ناتوانی به حال به اندازه کافی قبل از تجربه سیاسی به موفقیت مذاکره با دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا. در اینجا نه تنها اجازه دهید آن را به راست و چپ گرا ایدئولوژی مواجه یکدیگر بلکه نسل های مختلف بسیار متفاوت فرهنگی Dna. شخصا برای من آخرین نقطه است که یکی از مهم تر آنهایی که در توسعه در حال حاضر یونانی بودند. من مطمئن هستم که آمریکا و کشورهای دیگر به طور کامل درک اهمیت تفاوتهای فرهنگی را-یو پی اس از اروپا است.

هنگامی که یک زندگی و آثار مثل من در شمال کشور اروپایی مانند آلمان, اتریش, سوئیس و یا اجازه دهید می گویند در اسکاندیناوی که در آن خورشید روشن نیست برای شش ماه از سال است و شما محدود به داخل فعالیت چه کنم ؟ یکی صرف بیشتر زمان آموزش خود کار و صرفه جویی برای دوران بازنشستگی. آن را اجتناب ناپذیر و engrained در مردم DNA.

عکس, زمانی که یک زندگی در یک کشور که در آن خورشید می درخشد و آن گرم است برای یازده ماه از سال را چه کسی انجام دهد ؟ یکی در خارج از میدان ramblas و با بهره گیری از سواحل خود را با خانواده و دوستان است. آن را یک “سبک زندگی و manana” ذهنیت به همان اندازه عمیق engrained در مردم DNA.

من قضاوت در اینجا من فقط اشاره به این که تفاوت های بین فرهنگی Dna منجر به ایجاد گزینه های مختلف و برداشت های مختلف عواقب.

مشکل این است که بسیار بیش از حد پیچیده حل شود توسط من و شما. اما یک چیز برای مطمئن شویم که: آن است که هرگز خوب و نه یک راه حل پایدار برای یک نفر و یک کشور و یا سازمان به دستور و یا نیروی دیگری را تغییر دهید. افراد و همچنین سازمان ملل نمی خواهم گفته شود و یا دیکته چگونه برای اجرای کسب و کار خود را. آن را تنها باعث خشم و مانع متقابل هدف گرا همکاری به سوی یک آینده مثبت راه حل است. آن را فقط مانند با کودکان به منظور برای آنها را به یاد بگیرند که مسئولیت انتخاب های خود را در برخی از نقطه از زمان در زندگی خود پدر و مادر باید به آنها اجازه می دهد به اشتباهات به منظور یادگیری و رشد از آنها. من باور دارم که یکی از سخت ترین چیز در زندگی پدر و مادر است که نیاز به سازمان دیده بان کودکان خود را ساخت (اجتناب) اشتباهات و تحمل عواقب ناخواسته.

تا آنجا که یونان نگران است مردم آن را انتخاب کنید و این دولت بدون اطلاع از عواقب چنین تصمیمی را داشته باشد. دوباره تغییر اغلب در ارتباط با درد و رنج و عدم اطمینان و از دست دادن هویت. نیاز به تغییر یا از درون می آید فعالانه و یا در حال اجرا توسط شرایط بیرونی که در آغاز در مورد دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا.

زمانی که مردم نمی مانند که چگونه دولت خود را در حال اجرا است کشور خود را, آنها را مجبور به ایستادن دریافت درگیر و تقاضا تغییر فعالانه قبل از فرزند داشتن انداخته شده را با آب حمام. تاریخ گذشته به ما می دهد بسیاری از نمونه هایی از جهل خوشنودی و ترس از آینده نامشخص پخش یک عامل عمده در ایجاد جنگ و درد و رنج بسیار به مردم.

و این من به ارمغان می آورد به دیگری نظر من گذشته.

به گفته پورتر Stansberry به عنوان از 2014 دولت آمریکا مدیون حدود 8 تریلیون دلار بود. تعداد بسیار زیادی آن را بی معنی است. ترجمه این بدان معنی است که هر پرداخت کننده مالیات (نوزادان و افراد مسن شامل) مدیون تقریبا $ 153,000 (مانند وام مسکن در یک خانه برای بسیاری از مردم). و این نه فقط دولت فدرال است که تبدیل شدن به معتاد به بدهی. اگر شما اضافه کردن تمام ما, دولت, شرکت ها و بدهی های مصرف کنندگان و امریکا مدیون حدود 60 تریلیون. این مقدار عظیم از بدهی های ملی نمی توان مالی در هر نرخ واقعی بهره.

اگر دولت مجبور به پرداخت حتی 6% بهره بدهی های خود را, آن را هزینه حدود $ 1 تریلیون دلار در سال است. و این فقط به پرداخت بهره بدهی. کل دولت به ارمغان می آورد در کمتر از 3 تریلیون دلار در سال در مالیات است.

رفتن به یونان مالی دولت از عجز از پرداخت دیون خود تماس بگیرید برای کمک به کاهش بدهی و به قید وثیقه خارج از طرح توسط اتحادیه اروپا. آیا این حلقه زنگ در من ؟ بله, آن را, حلقه های بیش از نرمال بل در من در حلقه یک زنگ در من.

که آیا ما قادر به تماس برای آزادی طرح یا کاهش بدهی? چین و هند و آمریکای جنوبی و غیره ؟ من فکر می کنم نه بسیار بعید است. بنابراین ممکن است آن را به ارزش در حالی که ما به تامل بیش از راه حل های ممکن و اقدامات فعالانه قبل از شرایط بیرونی نیروی تغییر بر ما.

عدم آگاهی و یا بهتر جهل و یا استکبار همراه با یک ذهنیت خوشنودی به نظر می رسد نیز شایع در امروز آمریکایی ها’ DNA. علاوه بر این, اخیر دولت شده است سرمایه گذاری بیشتر در سیاست حزب از مقابله با مشکلات در منبع خود را. آنها تصمیم به درمان علائم با چاپ پول بیشتر به جای ساخت منفور تصمیم گیری های سیاسی. آنها اجتناب در نظر گرفتن گام های لازم برای اثر تغییر واقعی و در نتیجه مانع از تحول ناپایدار اقتصادی-اجتماعی و ساختار مالی. کل این سناریو بسیار شبیه است که از یونان حداقل برای من.

[ad_2]