چه ویژه در مورد سرور های مجازی خصوصی برای مشاوران متخصص متاتریدر (EAs)?

[ad_1]

هنگامی که شما انجام داده اند خود را تست و تبدیل شدن به جدی در مورد استفاده از یک مشاور متخصص در متاتریدر شما تقریبا قطعا می خواهید به آن میزبان در قابل اعتماد مرکز داده بنابراین شما می توانید خاموش کردن کامپیوتر خود را گهگاه راه اندازی مجدد آن را هنگامی که شما می خواهید برای نصب یک برنامه جدید و یا به سادگی به خاطر شما نگران در مورد قابلیت اطمینان از اتصال به اینترنت خود را.

شما بروید و شروع به دنبال ارائه دهندگان سرور مجازی و بسیاری از آنها را نگاه خوب است. یکی از ارزان ترین شما می توانید پیدا کردن در مورد $27/ماه و آنها رفتن تمام راه را تا 150 $/ماه.

شما انتخاب کنید, نصب متاتریدر خود را و خاموش شما بروید… شما می خواهم فکر می کنم… به زودی شما ممکن است متوجه باشید که در هنگام قطع اتصال خود را با استفاده از Remote Desktop client آنها به طور خودکار خاتمه جلسه خود را و متوقف کردن MetaTrader 4 را به عنوان به خوبی.

شما برو به بعدی ارائه دهنده سرور مجازی. شما در حال حاضر مراقب باشید و مطمئن شوید که آنها نمی خاتمه جلسه خود را هنگامی که شما قطع. همه چیز OK به نظر می رسد در حال حاضر با این ارائه دهنده. سپس پس از یک ماه مبارک استفاده از این سیستم را برای تمام روز. پس از آن در هفته آینده آن را برای 4 ساعت. شما نمی توانید هر گونه اطلاع رسانی و حتی نمی دانند آن را تا زمانی که شما ورود 3 روز بعد و متوجه شده است که MT4 خود را در حال اجرا نیست و شما فقط از دست یک مقدار زیادی از پول است که به دلیل.

آن را برای من اتفاق افتاده…..

این بار من نمی تغییر ارائه دهنده سرور مجازی, اما به آنها گفت که چگونه نا امید شدم با این سرویس و آنها به من یک سرور جدید تر و قابل اعتماد گره. من تا به حال به نصب مجدد همه MetaTraders و EAs استفاده کنم. نمایشگاه به اندازه کافی همه چیز خوب پیش رفت برای یک ماه دیگر.

من ورود در آخر هفته و متوجه من MT4 جلسات در حال اجرا دوباره. بله مایکروسافت در حال ارسال بحرانی تکه در وسط هفته و گاهی اوقات آنها نیاز به سرور ری بوت به آنها اعمال می شود. آن را خوب است با عادی ترین کسب و کار اگر سرور ری بوت در وسط شب در طول هفته اما نه برای یک معامله گر فارکس!

پس از مقدار زیادی از تردید من به پایان رسید تا نزدیک شدن به یک شرکت ارائه دهنده خدمات میزبانی وب و پرسید: اگر آنها را وظیفه ارائه مناسب MT4 EA میزبانی.

از من خواسته به صورت زیر است:

– ارائه یک ویندوز سرور که نمی خاتمه جلسه کاربر زمانی که کاربر قطع شده.

– درخواست خدمات بسته تنها در طول تعطیلات آخر هفته.

– ارائه خدمات قابل اعتماد نیست که رفتن به پایین برای مدت زمان طولانی و یا اگر آن را ندارد, ارسال ایمیل اطلاعیه به کاربران به طوری که آنها می دانند که آنها نیاز به دوباره شروع MT4 و بررسی کنید که آیا همه چیز خوب است. من درک می کنم گاهی اوقات مشکلات اتفاق می افتد اما حداقل من می خواهم به دانستن در مورد آن.

– آن را مقرون به صرفه

– آن را امن و ایده آل نه تنها به دسترسی کامل به سرور از اینترنت چون EA کاربران لازم نیست برای اجرای وب سرور بر روی آن.

خوب من در بر داشت یک شرکت است که ارائه شرکت میزبانی وب و قطعا تجربه به ارائه بالا. من پرسید: اگر آن را می تواند تحویل آن 29 دلار در ماه است که در حال حاضر آنچه من پرداخت. آنها گفتند: بله به عنوان طولانی به عنوان آنها باید حداقل 100 نفر آن را به ارزش در حالی که ساختمان این سرویس است.

من نوشته این مقاله را بپرسید. من تنها کسی است که با داشتن مشکل پیدا کردن یک ارائه دهنده سرور مجازی که می تواند میزبان من EA درست است ؟

اگر شما مثل من علاقه مند به چنین خدمات فوق لطفا با من تماس بگیرید و امیدوارم ما می توانیم به اندازه کافی مردم با هم برای متقاعد کردن یکی از ارائه دهندگان سرور مجازی برای ارائه یک سرویس VPS مناسب برای EA میزبانی و نمی خواهد هزینه یک دست و پا.

[ad_2]