چه ویژگی های بارگذاری اسکریپت کلون باید داشته باشد ؟

[ad_1]

آخرین فن آوری های متزلزل رزرو تاکسی صنعت به میزان بیشتر و در حال حاضر نقطه تاکسی بسیار آسان با آخرین رزرو تاکسی مدل کسب و کار. Uber نقش حیاتی برای تغییر رزرو تاکسی صنایع با ویژگی های شگفت انگیز آن.

نخست از مزایای راه اندازی یک تاکسی رزرو, کسب و کار است که برای کمک به کارآفرینان برای رسیدن به و گسترش کسب و کار خود را عاقلانه. بیایید ببینید که چه ویژگی های به طور کامل تغییر رزرو تاکسی صنعت با آن پیشرفت.

آخرین تکنیک برای ارتباط راننده و سوار به سرعت:

بارگذاری اسکریپت کلون باید به کمک برای اتصال نزدیکی رانندگان با نیازمندان مشتریان بدون تاخیر. تنها با دادن برخی از اطلاعات مورد نیاز سواران باید ارائه شده به را انتخاب کنید اتومبیل خود را به صورت فوری خود را نیاز دارید. بنابراین برنامه باید طراحی شده برای پشتیبانی از تمام سیستم عامل های تلفن همراه. تکنیک های مورد استفاده برای, پرداخت, اطلاعات, مدیریت, ردیابی نیز باید آخرین.

بدون وقفه در حالی که ردیابی:

چک کردن در دسترس بودن و ردیابی خودرو در نزدیکی سوار محل باید ساده و آسان با امکانات موجود در اسکریپت کلون. هنگامی که آنها ورود به نرم افزار های نقشه برداری و ردیابی امکانات باید کمک به کاربران برای ردیابی خودرو در کسری از ثانیه.

در حالی که ایجاد یک برنامه در همراهی با این کار از نظر بارگذاری هر فرد کسب و کار باید به ویژه اهمیت به کار از کل جغرافیایی محل سیستم مورد استفاده در این نرم افزار است. جزئی گسل در ادغام سیستم ناوبری رابط کاربر Geo – موقعیت و عملکرد ممکن است در نتیجه شکست از نرم افزار خود را.

باید انعطاف پذیر روش های پرداخت:

کسب و کار مانند بارگذاری اولیه روش آخر روش برای تکمیل خود را می پردازد. Clone اسکریپت باید پشتیبانی از انواع روش های پرداخت شامل پرداخت نقدی الکترونیکی و پرداخت cashless پرداخت که کاربران ترجیح میدهد به پرداخت مبلغ.

Uber را چشمگیر و نوآورانه سیستم پرداخت. عدم پرداخت نقدی حالت در مجموع با توجه به پرداخت آنلاین حالت های ترویج شده توسط دروازه پرداخت مانند پی پال و بیت کوین, ویزا و مسترکارت غیره در ایجاد این نوع از تاکسی رزرو برنامه های کاربردی.

تبدیل مشکلات به سهولت:

این تاکسی رزرو فرآیند یک چک لیست, مانند, رزرو, ردیابی خودرو, مثال, در دسترس بودن و ماشین و تایید تاکسی ورود و بسیاری از چیزهای سنگین در روزهای کهن. در مقابل آنلاین تاکسی رزرو برنامه با کمک از فن آوری های پیشرفته کمک می کند تا در خلاص شدن از هر مشکل به سهولت. همچنین avails عالی سفر با انعطاف پذیری در انتخاب لباس مورد نظر تاکسی, ارز, زبان و مکان فعلی تنظیمات.

سود امکانات برای کارآفرینان:

طبقه بندی نوع ماشین یکی از ویژگی های مهم است که کمک می کند تا کارآفرین برای رسیدن به تر در بازار است. این کمک خواهد کرد که برای رسیدن به بیشتر و گرفتن توجه بسیاری از کاربران این کمک خواهد کرد که برای رشد کسب و کار. برای ایجاد یک کسب و کار مانند Uber فکر نمی کنم بیش از حد و احساس رایگان با ما تماس بگیرید. ما کمک خواهد کرد که شما برای شروع کسب و کار با مدت زمان محدود است. دیدار ما

https://www.trioangle.com/uber-clone/

[ad_2]