چه یاهو معاملات ارز

[ad_1]

در طول دو دهه گذشته یاهو گسترش فراتر از یک موتور جستجو در اینترنت و ارائه دهنده ایمیل به یک سایت چند منظوره است که شامل یاهو معاملات ارز, اطلاعات ضروری است که برای هر معامله گر در روز. آنها همچنین باید اطلاعات است که به ویژه مربوط به معامله گران است که تخصص در معاملات ارز خارجی. دریافت فیلم فارکس روزانه.

هنگامی که شما بازدید وب سایت, یاهو, شما قادر خواهید بود با کلیک بر روی این بخش برای سرمایه گذاری و یا شما می توانید آن را به طور مستقیم با وارد کردن finance.yahoo.com به نوار آدرس مرورگر خود. که آدرس شما را به صفحه اصلی خود را که خلاصه ای از روز کسب و کار اخبار و مقالات یک سری از زبانه ها در سراسر بالا. با کلیک کردن بر روی هر یک از زبانه ها شما را به صفحاتی که بیشتر ارائه می دهد اطلاعات دقیق در مورد هر موضوع.

برای مثال اگر شما می خواهید به تمرکز بر روی یاهو معاملات ارز, شما با کلیک بر روی زبانه برای سرمایه گذاری است که به شما ارائه خواهد شد یک لیست از گزینه های که شامل سرفصل مانند بازار سهام و اوراق قرضه, ارز و بیشتر. اگر شما بازدید از ارزهای بخش اولین چیزی که می بینید خواهد بود بسیار مفید نمودار زمان روز را در نرخ ارز. وجود دارد به طور معمول حدود شش ارز در نمودار و این نشان می دهد که رابطه خود را به دلار ایالات متحده است. نیز وجود دارد گزینه ای را برای مشاهده یک ارز ماشین حساب و یا برای دیدن نرخ ارز به ارزهای دیگر. این صفحه را نیز ارائه یک سری لینک به مقالات در مورد اتفاقاتی که تاثیر بازار فارکس و همچنین به عنوان نمودار که مرجع ارزش کالاها و ETFs.

اگر شما یک تازه کار, و این اطلاعات را دشوار است به درک, شما باید توجه خود را به سمت راست از روی صفحه است که به شما نشان می دهد یک لیست از لینک ها که حاوی جایی از اغلب استفاده می شود از نظر مقالات متعددی است که توضیح اصول اولیه تجارت در بازار فارکس و حتی لینک به webinar ها و یا فیلم ها کمک خواهد کرد که شما برای شروع معامله در بازار فارکس.

این که آیا شما یک مبتدی یا ماهر و حرفه ای یاهو معاملات ارز ارائه می دهد ابزار های متعدد است که می تواند به شما میآموزد که چگونه برای تبدیل شدن به یک معامله گر یا کمک به پیگیری سرمایه گذاری های خود را بعد از اینکه شما شروع به معامله.

[ad_2]