چه Blockchain توسعه ؟

[ad_1]

این Blockchain تکنولوژی می تواند یک نام جدید برای خوانندگان اما کارشناسان باید نظر قوی که با توجه به این تکنولوژی ما می توانیم شاهد یک دگرگونی بزرگ در زمینه فن آوری. بنابراین شرکت های مختلف به دنبال فرصت های خوب در زمینه Blockchain توسعه نرم افزار. این blockchain در حال ظهور فن آوری به طوری که بسیاری از مردم آگاه هستند از این پیشرفت است. اگر شما یکی از کسانی که آرزوهای خود را به یک دانش قابل توجهی از این تکنولوژی فقط در خواندن اطلاعات ارائه شده در زیر.

چه ما به معنای Blockchain?

Blockchain با این نسخهها کار مانند یک دیجیتال لجر که در آن معاملات ساخته شده با استفاده از بیت کوین یا cryptocurrencies. با توجه به Blockchain کارشناسان این فن آوری فراهم می کند کاملا یک راه امن برای ساخت و یا ضبط تمام معاملات موافقت نامه یا قرارداد. علاوه بر این Blockchain ارزشمند است برای همه چیز است که نیاز به تایید و نگهداری در یک محیط امن دیجیتال و اکوسیستم.

از نقطه اولیه آغاز شبکه و پایگاه داده های مشترک بین تعدادی از کاربران هستند که برای دسترسی به اطلاعات از تمام معاملات. اندازه کل شبکه متفاوت است با توجه به تعداد زیادی از کاربران که ممکن است دو یا سه کاربران و یا ممکن است یک گروه از صدها نفر از کاربران.

آنچه که استفاده از فناوری Blockchain?

کارشناسان در حال تلاش برای استفاده از آن برای بیش از یک هدف و امروزه قابل رویت ترین و برجسته استفاده از فناوری Blockchain بیت کوین است. بیت کوین است که به کمک مردم درگیر در معاملات مالی از سال 2008. علاوه بر این کارشناسان به دنبال راه هایی که از همان فن آوری می تواند مورد استفاده قرار گیرد به حل و یا کاهش ایمنی اختلاف و یا اعتقاد به مسائل است.

چگونه از آن استفاده می شود ؟

تخصصی کامپیوتر و نرم افزار استفاده می شود به blockchain به طور خودکار برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات به پایگاه داده در مورد یک تازه معامله. یک blockchain شامل بلوک که درهم و یا کد گذاری دسته از معاملات. هر کد با هش بلوک قبل از آن لینک کلیک کنید و فرم زنجیره ای است که یک Blockchain. این فرایند نیاز سنجی از هر بلوک برای اطمینان از امنیت کلی پایگاه داده.

چرا ما نیاز به Blockchain توسعه ؟

به عنوان ذکر شده در بالا Blockchain در تلاش است تا این تکنولوژی بیشتر مفید برای افرادی که نیاز به حفظ مسلم رکورد معاملات. این فناوری Blockchain نهایی را فراهم می کند وضوح و شفافیت و می تواند به عنوان یک ابزار موثر در برابر موارد فساد.

با کمک فناوری Blockchain تمام معاملات را در یک محیط امن که در آن تمام اطلاعات رمزگذاری شده هستند با نسل منحصر به فرد شماره تراکنش و این شماره ثبت شده در این دفتر به عنوان یک حفره یا سوراخ. در این مورد نیست و همه کاربران قادر خواهد بود برای دیدن جزئیات معامله. این شبکه خواهد شد آگاه از معامله. این فرایند محدودیت هر گونه تغییر از یک تقلب است چرا که فرد با باز کردن برنامه باید دسترسی به هر کامپیوتر در شبکه برای ایجاد تغییرات در پایگاه داده است.

با توجه به افزایش اهمیت Blockchain و توسعه و تعدادی از افراد یا سازمان ها به دنبال اعتماد و قابل اعتماد Blockchain توسعه شرکت است.

[ad_2]