چه ICO و چگونه کار می کند ؟

[ad_1]

ICO ثابت کرده است که یک انقلابی راه را برای بسیاری از شرکت ها و پروژه ها به جمع آوری پول. ICO می توان گفت که ترکیبی از روش های مرسوم و تکنیک های پیشرفته. اصلی ترین چیزی که به نظر در اینجا این است که سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در ICO خواهد بود 100 ٪ رایگان از خطر با توجه به تکنولوژی استفاده می شود.

تا حالا بیشتر از ICO وجوه جمع آوری شده از طریق بیت کوین (BTC) و یا اتر (ETH). در حالی که انجام این ICO, پروژه تولید بیت کوین یا Ethereum آدرس برای دریافت وجوه و سپس آن را نشان می دهد بر روی صفحه وب مربوطه. این روش همان است که باز کردن یک حساب بانکی و سپس نمایش آن در یک صفحه وب خاص به مردم به طوری که آنها ممکن است به ارسال پول.

اولیه سکه ارائه (ICO) است که اساسا غیر قانونی راه را برای جمع آوری از طریق crowdfunding مختلف cryptocurrencies (فیات ارز در چند مورد) و عمل توسط cryptocurrency سازمان برای به دست آوردن سرمایه و منابع مالی مورد نیاز برای اجرای این پروژه است. در یک ICO یک بخش خاص از تازگی صادر شده cryptocurrency که فروخته می شود به سرمایه گذاران در ازای هر قانونی مناقصه و یا هر گونه دیگر cryptocurrency. می توان گفت به عنوان رمز فروش یا جمعیت فروش که شامل مصرف مقدار سرمایه گذاری از سرمایه گذاران و ارائه آنها را با برخی از ویژگی های مرتبط با این پروژه راه اندازی می شود.

IPO یعنی عرضه اولیه عمومی است که یک فرایند به نحوی relatable به ICO است که در آن سرمایه گذاران دریافت سهام در مالکیت این شرکت است. در حالی که در ICO, سرمایه گذاران خرید سکه از این شرکت است که می تواند به افزایش در ارزش اگر کسب و کار تقویت می شود.

اولین نشانه فروش یعنی یک ICO انجام شد Mastercoin در جولای 2013. Ethereum جمع آوری پول از طریق یک ICO در سال 2014. ICO گرفته شده کاملا تعریف جدید در سال گذشته است. در ماه مه سال 2017 بودند تقریبا. 20 ارائه شده و همچنین اخیر مرورگر وب شجاع را ICO تولید حدود 35 میلیون فقط در 30 ثانیه. تا پایان ماه اوت سال 2017 در مجموع 89 ICO فروش سکه به ارزش 1.1 میلیارد دلار انجام شده است با شروع از ژانویه 2017.

سرمایه گذاران ارسال بیت کوین Ethereum و یا هر گونه دیگر cryptocurrency به آدرس داده شده و سپس در مقابل آنها دریافت جدید نشانه است که می تواند به نفع آنها تا حد زیادی اگر این پروژه می شود رسید.

  • ICO است که اساسا انجام شده برای cryptocurrency پروژه های مبتنی بر آن تکیه بر روش غیر متمرکز. بنابراین به طور طبیعی چنین پروژه هایی را وادار تنها کسانی که سرمایه گذاران که علاقه زیادی به مفهوم cryptocurrency و دوستانه با این فن آوری استفاده می شود.
  • در این سند که متعلق به یک سرمایه گذار در واقع باقی مانده است در قالب یک صفحه وب whitepaper و یا وب سایت پست. برخی از این اسناد و مدارک نشان می دهد اطلاعات دقیق در مورد این پروژه که آیا برخی دیگر به معنای واقعی کلمه جعلی و ویژگی های آن برای گمراه کردن علاقه مند هستند. بنابراین قبل از اینکه با تکیه بر هر یک کاغذ سفید یا e-سند بهتر است از طریق یک بررسی کیفیت.

[ad_2]