چگونه از جی پی اس استفاده کنیم؟

جی پی اس شخصی دستگاهی هوشمند، سبک وزن و کاربردی است که به کمک آن میتوانیم موقعیت افراد را روی نقشه پیدا کنیم. حتی در زمان سرقت خودرو، این وسیله موقعیت دقیق خودرو را به شما نشان خواهد داد و شما را برای یافتن هر چه زودتر ماشین کمک میکند. فروش جی پی اس خودرو ردیاب خودرو و جی پی اس خودرو فروش انواع ردیاب خودرو ، ردیاب شخصی . سهولت در استفاده از اپلیکیشن از دیگر ویژگیهای ردیاب و جی پی اس شخصی است. شما نمی خواهید چیزی را کوتاه کنید یا به طور ناخواسته موجب اتصال در برق خودرو شوید.

مدل های ردیاب دلتا به دلیل استاندارد بالایی که دارند قابل نصب بر روی خودرو و موتورسیکلت میباشند . ردیاب را می توان در هر کجای خودرو جاسازی کرد تا از دید سارقان مخفی باشد. این ردیاب دارای میکروفون نیز هست که با آن می توان صدای محیط اطراف را شنود کرد.

این موقعیت یاب با بالاترین دقت ممکن، طراحی و تولید شده تا هیچ گونه تفاوتی با کابل شارژ های معمولی نداشته باشد. مخزن سوخت یک مکان معمولی برای پنهان کردن یک دستگاه GPS است. آنها حتی ممکن است یکی را در داخل تودوزی صندلی های شما پنهان کرده باشند! اگر وسیله نقلیه شما بلند است یا سانروف دارید، این امکان وجود دارد که یک استالکر دستگاهی را در معرض دید مستقیم، درست بالای ماشین شما یا داخل شیار جمع شدن سانروف پنهان کند. اگر ماشین عتیقه شما دارای زیرسیگاری است، به آنجا نیز نگاه کنید. به سادگی دستگاه ردیاب را از پورت جدا کنید.

چنانچه کودک از مسیر تعیین شده خارج شود، برای شما پیام ارسال شده و شما نیز میتوانید با ارسال پیام و به صدا در آوردن آژیر ردیاب، کودک خود را متوجه خارج شدن از مسیر کنید. در حالی که زیر داشبورد خود را نگاه می کنید، فراموش نکنید که جعبه دستکش، زیر صندلی ها و زیر تشک های کف را بررسی کنید. باید چند تکه از قسمت زیرین داشبورد خود را بردارید، بنابراین اگر مطمئن نیستید، مکانیک خود را به اینجا نگاه کنید و هر وسیله ای را که پیدا کرد را بردارید. ممکن است دستگاهی را زیر داشبورد نبینید، اما بهتر است به دنبال سیم های مشکوک در آن قیمت gps شخصی بگردید.