چگونه برای تبدیل بیت کوین به دلار

[ad_1]

تبادل bitcoins به مفید ارز.

Bitcoins به نظر می رسد که منادی توسط بسیاری به عنوان ارز از فردا وجود دارد اما تنها تعداد انگشت شماری از سایت های که موافقت آنها را قبول. خوشبختانه برای ما تبدیل بیت کوین به یک عملی ارز مانند دلار است که ساده و ساده. اگر شما تمایل به آگاهی از چقدر بیت کوین به ارزش اجرای ساده در نت جستجو کنید. اگر شما می خواهید به اصل تبدیل بیت کوین به دلار و انتقال آنها را در اینترنت و بازار فروش آنها را به یک علاقه مند به مصرف کننده. بازار آنلاین ممکن است به سرعت و به راحتی خود را تبدیل بیت کوین به دلار و انتقال آنها را به یک کارت اعتباری و حساب بانکی یا کیف پول دیجیتال خود را تعیین.

انتخاب یک سرویس تبدیل.

1) مقایسه نرخ در دسترس ساخته شده توسط متنوع خدمات تبدیل و تعیین یکی از بالا.

به همان اندازه که کلی بیت کوین نرخ تبدیل را بهبود می بخشد چندین تبدیل خدمات شما را با ارائه متنوع نرخ تبدیل. برای مثال فکر می کنم یکی از این سرویس می دهد خود را برای تبدیل بیت کوین در نرخ 1 به $5000 تومان و یکی دیگر را ارائه می دهد به نوبه خود به 1 بیت کوین در به $5250 تومان است. همه چیز اضافی گرفتن معادل شما باید همراه با سرویس دوم برای به دست آوردن بسیاری از bitcoins خود را.

2) تبدیل بیت کوین خود را با اضافه کردن یک سرویس با هزینه های کم.

خدمات تبدیل اغلب درخواست برای هزینه. معمولا وجود دارد این است که هزینه تخت اگر چه بسیار به شما ارز و اغلب تبدیل هزینه خدمات یک بخش از مجموع شما تبادل. ارزیابی هزینه های مرتبط با متعدد خدمات تبدیل و انتخاب یکی که به شما ارائه می دهد ایده آل مقابله. هزینه خدمات تغییر در طول زمان, بنابراین مطمئن شوید که به منظور بررسی خدمات شرایط و هزینه به طور معمول.

3) تایید می کنند که خدمات شما را با استفاده از امن است.

به طور کلی وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از راه های شناسایی که یک بیت کوین تبدیل صفحه وب بی ضرر است. یکی این است که به بررسی نقد و بررسی سایت ها برای مشتریان. یک روش دیگر این است که برای اطمینان از وب سایت با استفاده از https (به عنوان مخالف به کمتر راحت http) خود را در آدرس. در آخرین اجرای تبدیل سرویس است که اجازه می دهد دو عامل شناسایی خاصی است که به سادگی شما به احتمال زیاد قادر خواهید بود برای تایید به بیت کوین تبدیل کنید.

4) انتخاب یک سرویس است که به پایین انتقال زمان دوره است.

یک بیت از وب سایت انتقال بیت کوین به حساب شما فقط پس از 2 روز اما سریعتر خدمات ممکن است خود را تبدیل بیت کوین به دلار در 2 ساعت یا حتی کمتر.

ثبت نام و آپلود خود را به بیت کوین ،

1) ثبت نام برای یک حساب کاربری.

ثبت نام برای یک حساب می آید به ارائه نام خود و تاریخ تولد, آدرس ایمیل, آدرس, شماره تلفن و دیگر اطلاعات شخصی. شما همچنین نیاز به ارائه اطلاعات حساب بانکی یک سرویس پرداخت آنلاین مانند پی پال و یا به طور مشابه (بسته به اینکه در چه راه شما می خواهید برای تبدیل و انتقال bitcoins خود را).

2) تصمیم گیری در موثر ترین گزینه های امنیتی در هر زمان که شما ثبت نام.

هر بار که شما به دست آوردن یک حساب کاربری در یک بیت کوین در بازار شما باید احتمال اجازه دهید به دو فاکتور تأیید هویت خواهد شد که نتایج در شما خواهد رمز عبور را وارد کنید و به صورت تصادفی ساخته شده است کد ارسال شده به تلفن همراه خود را. شما همچنین ممکن است مایل به اجازه دهید چند امضای گزینه ای که به نوبه خود نیاز به بی حد و حصر مستقل مصوبات در پیشبرد تولید بیت کوین تبدیل و یا خروج. هر دو از این نوع از تنظیمات امنیتی شما می توانید حفاظت از سرقت و هکرها.

3) سپرده bitcoins خود را در بازار.

این مکانیزم خاصی که معمولا شما سپرده bitcoins خود را باید متفاوت به موضوع چگونه bitcoins خود را واقعا امروز ذخیره می شود. در درجه اول واریز bitcoins خود را به آسانی به عنوان کلیک کردن بر روی سپرده bitcoins در بالای بازار وب سایت. مهم نیست که شما بیت کوین کلید رمزنگاری فاکتور چاپ شده است را به شما توصیه می شود به آن را وارد کنید. بدون در نظر گرفتن اینکه آیا bitcoins خود را در یک کیف پول (یک فایل رمزگذاری شده و یا کد) شما می تواند خواسته می شود برای آپلود فایل. نترس برای تماس با پشتیبانی از مشتری در این رویداد شما با داشتن مشکل واریز bitcoins خود را.

نرخ ارز.

تبدیل bitcoins خود را در صورتی که نرخ ارز بسیار خوب است. در سراسر زمان, قاب, نرخ ارز صعود و سقوط. به عنوان نمایندگی یک روز نرخ ارز ممکن است اجازه می دهد تا شما را به تجارت 1 بیت کوین برای $4900. یک هفته بعد نرخ ارز شاید ارائه $5150 به 1 بیت کوین. نگه دارید تا به تبادل bitcoins خود را راست تا بر اساس دلار ارزش را افزایش می دهد. در حال حاضر وجود ندارد و ثابت بخش یا ارزش است که مشخص می کند مفید نرخ ارز است. برخی از افراد ممکن است تجربه است که اگر ارزش یک بیت کوین چشمه تا 100 دلار است OK عنوان مثال برای تبدیل ارز خود را. برخی از مردم ممکن است تاخیر تا زمانی که ارزش آنها می خواهم چشمه تا 5 درصد است. تایید نرخ ارز به طور مداوم آنلاین و یا ثبت نام در نظر گرفته شده برای یک سرویس است که به روز رسانی به شما در بیت کوین به دلار نرخ ارز بنابراین شما می توانید درک زمانی که آن را بهبود می بخشد.

فروش bitcoins خود را در بازار.

ارائه bitcoins خود را در بازار فعلی است. چندین بازار اجازه شما به فروش bitcoins خود را به شخص دیگری. افراد شما را قادر به فروش آنها را فورا به بازار است که معمولا پس از که فروش آنها به خریداران علاقه مند بعد از آن. در هر صورت شیوه ای خاص به شما پیاده سازی به فروش bitcoins خود را کمی متفاوت با توجه به بازار شما را به استفاده از. بسیاری از زمان, شما می توانید فقط با کلیک بر روی فروش bitcoins خود را و یا برخی از معادل انتخاب به این روند آغاز شده است. Bitcoins خواهد بود تبدیل به دلار و انتقال به حساب بانکی شما ارائه شده است.

صرفه جویی در bitcoins خود را در یک کارت اعتباری است.

محل bitcoins خود را در یک کارت اعتباری است. یک تعداد انگشت شماری از بازار به شما اجازه برای بار bitcoins خود را به یک کارت اعتباری است که به راحتی آنها را تبدیل به دلار است. شما ممکن است قادر به دست آوردن آنلاین دیجیتال کارت اعتباری است که معمولا تنها منابع شما را با یک رشته از اعداد و ارقام شما می توانید اتخاذ برای خریدهای آنلاین است که نیاز به دلار و یا شما می توانید یک پایه دبیت کارت در پست الکترونیکی. مشابه این نوع از کارت های بانکی پول هزینه اما آنها در حال حاضر یک مزیت اضافه شده منحصرا اگر شما تقریبا هرگز استفاده از پول نقد.

انتقال bitcoins خود را به یکی دیگر از کیف پول دیجیتال.

سوئیچ bitcoins خود را به یک متفاوت کیف پول آنلاین. چند بیت کوین تبدیل خدمات آن را آسان برای شما برای تبدیل بیت کوین به دلار با تعویض آنها را به پی پال اپل پرداخت و یا خدمات مشابه. اگر این روش شما می خواهید برای تبدیل بیت کوین به دلار را پرداخت روش به آنلاین کیف پول دیجیتال شما می خواهید به استفاده از. سپس به سادگی اساسا فروش یا انتقال bitcoins خود را به خدمات خود را تعیین و با استفاده از بازار منوها. تبدیل بیت کوین به دلار با انتقال آنها را به یک کیف پول آنلاین گاهی اوقات بزرگتر هزینه ها و کاهش محدودیت نسبت به انتقال آنها را به حساب بانکی خود را. این جایگزین شاید با اینحال خیلی بهتر در نظر گرفته شده برای کاربران که آنلاین خریداری بارها و بارها و نمی خواهید ناراحتی از جابجایی پول خود را از یک بانک به یک کیف پول آنلاین.

[ad_2]