چگونه برای تبدیل شدن به موفق خود ساخته معامله گر فارکس

[ad_1]

واقعا موفقیت در بازار فارکس, شما نیاز به آن را در پشت ذهن خود را که فارکس قطعا به شما پرداخت خوب اگر شما فقط می خواهید کار سخت با صبر و ثبات است. بازار در حال حاضر ممکن است اشباع شده با معامله گران اما همیشه وجود دارد اتاق را در بالا اگر شما مایل به پرداخت قیمت.

بازار فارکس بزرگترین بازار بر روی زمین با یک حجم تجارت بیش از $4.5 تریلیون. که مقدار زیادی از پول, اما آن را بیشتر و یا کمتر انتظار می رود زمانی که شما در نظر بگیرید که اکثر ارزهای, اگر نه همه, معامله در بازار فارکس. مردم از مکان های مختلف در سراسر جهان در بخشی از آن و آن اتحاد در وجود است از روز تجارت-با-خمیر هنگامی که آن را به عنوان شناخته شده فارکس.

اما خیلی تغییر کرده است از زمان آغاز به کار در بازار فارکس. در گذشته بازار فارکس به عنوان ساده به عنوان با استفاده از طلا و نقره به عنوان یک روش پرداخت بین المللی (که معمولا تحت تاثیر جهانی عرضه و تقاضا). این روزها آینده نگر معامله گران با نمایش موفق فارکس حرفه ای باید خاص تر و آشنا با مدرن استراتژی های بازار فارکس.

در اینجا سوال شما باید از خودتان بپرسید اگر شما می خواهید به یک معامله گر فارکس موفق.

1. شما را ساخته اند تا ذهن خود را ؟

قبل از اینکه شما حتی ثبت نام با یک بروکر فارکس به تجارت در بازار فارکس, شما نیاز به را تشکیل می دهند ذهن خود را به انجام آنچه در آن طول می کشد به یک معامله گر موفق; در غیر این صورت شما فقط می خواهید در حالی که دور وقت خود را و در نهایت ترک. شما ممکن است فکر می کنم که درایو خود را در حال حاضر شما از طریق فارکس یو پی اس و فراز زندگی موفق و با تجربه معامله گران بازار فارکس به التماس متفاوت – روانشناسی انسان است که عمده فارکس شیطان.

آن است که انسان روانشناسی اگر کنترل نشود می تواند خراب کردن یک معامله گر.

اگر شما قادر به کنترل شما, روانشناسی است که به معنی شما اجازه می دهد تا احساسات خود را به بازی می آیند در همه زمان ها, کنترل چگونه شما رویکرد یک تجارت است. اگر معاملات در حال رفتن به خوبی احساسات بالا هستند; شما خوشحال هستید و مایل به ادامه تجارت. اگر معاملات در حال رفتن به شما احساس بد و تمایلی به ادامه.

از سوی دیگر, اگر شما یاد بگیرند که برای کنترل احساسات خود را و اجازه نمی دهد آنها را به در آمد از راه تجارت و سپس شما می توانید اهرم روانشناسی خود را در تجارت است. شما می دانید که وجود دارد زمان بد اما شما همچنین می دانیم که آنها با زمان عبور.

اگر شما لازم نیست که یک اراده قوی به آن را به عنوان یک معامله گر فارکس, آن را تنها یک ماده از زمان قبل از اینکه شما پرتاب در حوله. هر معامله گر موفق در خارج وجود دارد جنگیدند نبرد از بازار فارکس و بنابراین باید به شما.

2. شما چه می دانید در مورد بازار فارکس?

درست مثل آموزش و پرورش مهم است که در زندگی مهم است در بازار فارکس. شما به احتمال زیاد نیاز نیست یک درجه قادر به تجارت در بازار فارکس, اما شما باید به مطالعه ثابت تاکتیک های فارکس برای کمک به شما در تجارت بهتر است.

برای شما برای دریافت حق آن را به عنوان یک معامله گر فارکس, شما باید درک زیر

1. اصطلاحات مورد استفاده در تجارت در بازار فارکس

2. استراتژی های مختلف قابل اجرا و زمانی که آنها می تواند استفاده شود برای حداکثر منافع.

3. فارکس منطقه زمان

4. کارگزاران فارکس

5. سیستم عامل های تجاری و نرم افزار

6. اخبار فارکس

7. ابزارهای معاملاتی

دانش خوبی از این همه و بیشتر شما را در یک موقعیت بهتر برای تجارت در بازار سودآوری حتی به عنوان یک مبتدی است.

این مهم است که توجه داشته باشید که مطالعه بازار فارکس یک فرایند مداوم است تا زمانی که شما یک معامله گر فارکس. این تنها راهی است که شما می توانید نگه دارید تا با مسلم تغییرات است که در بازار است.

3. خواهد شد که خود را کارگزار فارکس?

در حالی که شما در حال تحقیق بر روی چه چیزی وجود دارد که در مورد بازار فارکس نگاهی به برخی از زمان برای انجام با کیفیت تحقیقات در مورد چگونه و در کجا برای پیدا کردن قابل اعتماد بروکر فارکس. داشتن یک کارگزار خوب می رود راه طولانی برای تعیین اگر معاملات خود موفق خواهد بود یا نه.

برای پیدا کردن بروکر مناسب برای شما, شما باید اول از همه انتخاب تعدادی از کارگزاران قابل اعتماد با شهرت خوب خود را بر اساس منطقه ای در پیروی از مقررات. مراقب باشید از کارگزاران هستند که با تنظیم قدرت بدن; آنها تمایل به کار سردستی و نمی توان آنها را توسط هر کسی که سوال; بر خلاف تنظیم آنهایی که نظارت توسط نهادهای نظارتی.

بروید برای محدود کردن انتخاب خود را به پیدا کردن آنچه که کارگزار می تواند نیازهای خاص خود را به عنوان یک معامله گر فارکس. اکثر کارگزاران اجازه خواهد داد که مشتریان آینده نگر خود را برای تست خدمات خود را با یک نسخه ی نمایشی پلت فرم معاملاتی قبل از تصمیم گیری که آیا برای ثبت نام با آنها یا نه. شما مجاز به آزمایش با به عنوان بسیاری از سیستم عامل های تجاری که ممکن است برای کمک به شما در انتخاب بهترین بروکر برای کار با.

همچنین توجه داشته باشید از بسته های ارائه شده توسط کارگزار و برای یکی که به بهترین وجه مناسب شما. مطمئن شوید که به در نظر گرفتن سپرده اولیه گسترش و کمیسیون اهرم و حاشیه ،

هرگز ثبت نام با یک بروکر در حساب از یک بررسی مثبت یا مرجع است. وجود دارد نوع دیگری از کارگزاران و معامله گران و این مسئولیت خود را به انجام تحقیقات برای پیدا کردن یکی که به بهترین وجه مناسب سبک خود را به عنوان یک معامله گر فارکس.

4. توسط DEMO TRADING واقعا لازم است ؟

یک حساب آزمایشی است “تظاهر” حساب فارکس. این تقریبا همه چیز شما می توانید پیدا کردن در یک حساب واقعی فارکس به جز آن است که واقعی نیست. این یک شبیه سازی پلت فرم که در آن معامله گران قدیمی و جدید به طور یکسان می توانید تجارت در بازار فارکس به صورت رایگان.

با یک حساب دمو شما می توانید

– تجارت با شبیه سازی پول

– تست یک کارگزار خدمات

– آشنایی با یک پلت فرم تجاری خاص

– به دست آوردن تجربه قابل توجه در مورد بازار فارکس

– توسعه یک استراتژی فارکس مناسب خود را به روش های تجاری

– یادگیری برای کنترل احساسات خود را در حالی که شما تجارت

بنابراین شما می بینید. معاملات آزمایشی است که واقعا لازم است.

5. چه استراتژی معاملاتی باید انتخاب کنم ؟

به عنوان یک معامله گر فارکس جدید شما خواهد شد شگفت زده برای پیدا کردن وجود دارد حجم زیادی از استراتژی های معامله در بازار فارکس. وجود دارد بنابراین بسیاری از آنها که آن را گیج کننده و استرس زا در تلاش برای پیدا کردن یک حق برای تجارت با. بسیاری از آنها را به اندازه کافی ساده برای معامله گران جدید است و باید اجتناب شود. آن است که همیشه بهتر است برای شروع با ساده ترین آنهایی که و سپس اضافه کردن آن را به شما به عنوان پیشرفت در دانش و تجربه از تجارت است.

درک کنند که شما نمی نیاز به توسعه یک استراتژی تجاری خود را به خصوص اگر شما جدید است. را انتخاب کنید از تعدادی از استراتژی های طراحی شده توسط معامله گران حرفه ای به نفع تازه وارد معامله گران بازار فارکس.

توجه داشته باشید که در آن است در معرض خطر خود را به تجارت با هر استراتژی و استراتژی است که مشغول به کار جلال خوبی برای آقا یک ممکن است یک فاجعه برای شما اگر شما تجارت با آن است. برای جلوگیری از این مطمئن شوید که برای تست هر استراتژی در یک حساب دمو برای دیدن اگر آن را مناسب است.

نتيجهگيری:

وجود دارد بدون نیاز به عجله بسر می رسانید; بازار فارکس همیشه باز است به معامله گران از سراسر جهان است. به این توجه داشته باشید بهترین کار این است که به وقت خود و رویکرد تجارت در بازار فارکس با احتیاط در هر مرحله از راه است. شکست اجتناب ناپذیر است اما اگر شما واقعا ساخته شده تا ذهن خود را به تجارت در بازار فارکس بدون شکست خواهد بود به اندازه کافی برای جلوگیری از شما.

اگر شما موفق و گرد و غبار خود را به بالا و دوباره سعی کنید. آیا چوب به یک استراتژی خاص اگر آن کار نمی کند به خوبی برای شما است. همین امر به کارگزاران و سیستم عامل های تجاری; آنها را تغییر دهید اگر آنها را مناسب برای شما. یادگیری چیزی جدید در مورد تجارت در بازار فارکس هر روز تمرین آنچه شما آموخته ام با استقامت و موفقیت شما را پیدا خواهد کرد.

[ad_2]