چگونه برای مشارکت در بیت کوین اقتصاد

[ad_1]

Bitcoin اخبار اقتصاد افزایش در نرخ سریع به عنوان بیشتر و بیشتر راه اندازی را وارد کنید (persian) کنید و سعی کنید برای ارائه خدمات سنتی اما با استفاده از بیت کوین. شما باید همه چیز را از بازار کتاب با نام مستعار آمازون سبک اما تنها در Bitcoins به تبلیغات سیستم عامل شبیه به گوگل حستبلیغ اما در بیت کوین اقتصاد است. به عنوان بیت کوین می رود بیشتر جریان اصلی این تنها به افزایش در تعداد و دامنه در نتیجه ارائه یک فرصت فوق العاده برای دریافت در هیئت مدیره با استفاده از این در مرحله اولیه است.

مزیت بزرگ از ورود به بیت کوین اقتصاد در حال حاضر این است که شما در این تکنولوژی در ‘مبتکر مرحله’ و شما باید از این فرصت به عنوان یکی از رهبران. کسب و کار که در حال حاضر بیت کوین اقتصاد همچنین لذت بردن از رایگان تبلیغات کسب و کار خود را در درون جامعه Bitcoin. همه چیز مجانی است که می پذیرد Bitcoins به خرید کارت های هدیه فروشگاه به EVR بار که محبوب شد در رقابتی بسیار نوار و سالن در نیویورک با پذیرش بیت کوین به عنوان پرداخت ارز برای نوشیدنی.

مزایای استفاده از بخشی از بیت کوین جامعه نیز باید واضح – به معنای واقعی کلمه صفر هزینه های معامله برای ترانس قاره نقل و انتقال پول های فوری, انتقال پول بدون هرگونه تاخیر و توانایی رسیدن به هر کس در این سیاره است که به اینترنت دسترسی دارد.

میکرو بیت کوین اقتصاد در حال حاضر در حال شکوفایی بود. در حال حاضر شما می توانید انجام دهید سنتی میکرو-وظایف از سازمان مانند CrowdFlower در بیت کوین پلت فرم و درآمد اول خود را Bitcoins که در راه است. اگر شما یک کسب و کار وجود دارد مقدار زیادی از فرصت های خوب برای تبلیغ کسب و کار خود را به بیت کوین مخاطبان از طریق خدمات مانند سکه URL.

در امور مالی شخصی جلوی آن را بهتر است برای نگه داشتن یک کیف پول امن آنلاین در یکی از مورد اعتماد کیف پول خدمات و سپس شروع به کسب درآمد برخی از مقدار کمی از بیت کوین فقط به گرفتن احساس برای چگونه این اقتصاد توابع و چگونه شما می توانید این اهرم. اگر شما دسترسی به هر دو فیات و بیت کوین در یک مایع در بازار وجود دارد مقدار زیادی از فرصت های که در آن شما می توانید پرداخت در یکی دریافت و در دیگر برای دریافت بیشتر از کسب و کار شما. بازار است که هنوز هم کامل نیست و وجود فرصت آربیتراژ از طریق بورس و کالا و خدمات است.

بخشی از بیت کوین اقتصاد در این مرحله هیجان انگیز باید ثابت کند بسیار مفید برای کسب و کار خود را به عنوان به خوبی. شما قادر خواهید بود برای رسیدن به مخاطبان که در غیر این صورت می تواند بسیار سخت به خواستگاری – مردم در فن آوری forefronts از جامعه ما است.

[ad_2]