چگونه به ارزش جفت ارز

[ad_1]

به طور معمول در بازار فارکس ارزهای معامله شده در جفت است. مثلا یورو/دلار یا دلار آمریکا/ین ژاپن. هر زمان که شما تجارت ارز آنلاین شما پس از خرید یک ارز و فروش دیگر. جفت ارز در حال به صورت مختصر. فوق جفت خواهد بود EUR/USD و USD/JPY. ارز در سمت چپ است به نام ارز پایه و یکی در سمت راست صلیب ارز.

ارزش یک جفت ارز مصمم است با قدرت و یا ضعف از ارز پایه در رابطه با ارز متقاطع. ارز پایه ارزش است که همیشه 1. این بدان معناست که هنگامی که شما یک نقل قول از 1.4652 برای EUR/USD ارزش آن به معنی 1 یورو خواهد خرید 1.4652 دلار است. روز بعد شما می توانید یک نقل قول برای EUR/USD از 1.4725. اگر شما گوش دادن به اخبار مالی شما خواهد شنیدن آنها می گویند چیزی در امتداد خطوط از “یورو به دست آورد قدرت در برابر دلار امروز” و یا “دلار کاهش یافت و امروز در برابر یورو”. در کیف بغلی زبان انگلیسی است که به سادگی به معنی آن بیشتر طول می کشد دلار امروز به خرید 1 یورو نسبت به دیروز.

بیایید می گویند شما باید یک آنلاین فارکس حساب و خرید یورو/دلار دیروز در بالاتر از قیمت 1.4652 و امروز شما به فروش می رسد و یا بسته کردن تجارت خود را در 1.4725. که ترک سود 73 پیپ. هک چیست پیپ شما ممکن است بپرسید. خوب یک پیپ دارای دو تعریف است اما آنها هر دو به معنی همان چیزی دلار عاقلانه حداقل: بهره قیمت نقطه و در صد در نقطه. من هرگز قادر به روشن شدن تفاوت در تعاریف مهم نیست که من خواسته اند و واقعا در مورد آن نگران باشید دیگر چون مثل من گفت: منظور آنها همان چیزی دلار و حکیم است.

هنگامی که شما تجارت ارز آنلاین شما باید برای باز کردن یک حساب با فروشنده فارکس. شما می توانید باز کردن و یا یک حساب استاندارد و یا یک حساب مینی. در حساب استاندارد یک پیپ است به ارزش حدود 10 دلار و در حساب مینی در آن است به ارزش حدود $1 دلار. آن استفاده می شود پیپ بود و کوچکترین واحد از ارزش در بازار فارکس. امروز بسیاری از نمایندگی های فارکس نقل قول در دهم پیپ. آنها انجام این نقل قول یک عدد دهدهی را بهتر و دقیق تر گسترش می یابد. بنابراین قول بالا ممکن است به خواندن 1.47253 که در آن 3 دهم پیپ. بنابراین ارزش آن خواهد بود یا $3 دلار یا $.30 سنت بسته به نوع حساب شما.

شما ممکن است متوجه شده است که من گفت: pip ارزش حدود $1 دلار. چرا که هر جفت ارز خود ارزش پیپ. ارزش واقعی تعیین شده توسط فرمولهای ریاضی و نرخ ارز جفت ارز. برخی از ارزش پیپ ثابت هستند و دیگران در نوسان کمی به عنوان یک ارز افزایش و یا سقوط در ارزش نسبت به ارز دیگر در این جفت ارز است.

معاملات ارزی در ثابت مقدار دلار به نام زیادی. یک مقدار زیادی در یک حساب استاندارد برابر است با 1000 دلار که کنترل $100,000. یک مقدار زیادی در حساب مینی برابر است با $100 و کنترل $10,000. هر دو استاندارد و حساب مینی به طور معمول 1% حاشیه که اجازه می دهد تا معامله گر فارکس 100 به 1 اهرم دلار سرمایه گذاری خود را.

اگر شما تجارت ارز آنلاین, هدف نهایی این است برای گرفتن به عنوان بسیاری از پیپ ها به عنوان شما می توانید و نمی تواند گرفتار کردن در جزئیات چه دقیق ارزش هر جفت ارز است. مگر اینکه شما علاقه مند در تبدیل شدن به یک اقتصاددان و یا برخی از چنین چیزی اطلاعات ارائه شده در اینجا این است که بیش از اندازه کافی به شما اجازه می توانید با قرار دادن به عنوان بسیاری از پیپ در حساب خود را به عنوان امکان پذیر است.

[ad_2]