چگونه به از دست دادن پیراهن خود را به سرعت در بازار فارکس (اگر شما Don't می دانم آنچه یک ربات فارکس است)

[ad_1]

چه جدا یک برنده از بازنده?

اگر شما این سوال را بپرسید در فارکس جامعه شما یک دوجین از پاسخ اعم از نظم و انضباط و اعتماد به نفس در عمق پژوهش تعيين و یک ربات!

یک ربات ؟

بله یک ربات! 90 درصد از معامله گران بازار فارکس موفق این روزها استفاده از روبات ها برای کمک به آنها پول است. دیگر 10% مدرسه قدیمی سرمایه گذاران که خجالتی و دور از هوش مصنوعی است. آنها بستگی دارد خود را, هوش خود را در تحقیقات خود به درک عمیق از یو پی اس و فراز زندگی از بازار است. آنها مردم هوشمند هستند و من آنها را حسادت.

برای کسی که از متوسط هوش مثل من نیاز دارم همه ابزار من می توانید دریافت کنید. من به اندازه کافی هوشمند به درک تمام ویژگی های از نظر مردمی در فارکس جامعه مورد بحث است. همه من می دانم این است که من می خواهم برای ایجاد برخی از پول در بازار فارکس است واقعا حاوی پول نقد.

ما در حال صحبت کردن در مورد میلیاردها دلار در اینجا اما رقم واقعی است که در تریلیون. به دقیق 3.4 تریلیون دلار دست تغییر روزانه در بازار فارکس.

با این که پول زیادی در اطراف شناور در بازار فارکس پس چرا 95 ٪ از افرادی که سرمایه گذاری در فارکس از دست دادن پول ؟ پاسخ ساده است. آنها یا don't مهارت های لازم و یا آنها don't باید ابزار مناسب.

معامله گران بازار فارکس موفق دارای مهارت های زیر:

o درک عمیق از بازار است. آنها باید تکلیف خود را انجام داده ماه در پیشبرد و تست استراتژی خود را با حساب دمو قبل از اقدام با پول واقعی است.
شدید. آنها هرگز دلسرد موقت از موانع. آنها هرگز پریشان توسط افراد دیگر نظرات. آنها با چوب خود را ثابت استراتژی است.
o مسئولیت. آنها مسئول اعمال خود. درست یا غلط آنها حاضر به قبول عواقب. آنها هرگز سرزنش چیزی یا کسی دیگری را برای اشتباهات.
o آنها پایه تصمیم گیری های خود را بر روی منطق نه بر حرص و آز. آنها می دانند که زمان مناسب برای متوقف کردن و سود جیب.

برخی از معامله گران موفق با شرایط فوق به تنهایی. آنها مردم هوشمند هستند. آنها کرم از کرم. متاسفانه من نه یکی از آنها. زمانی که من برای اولین بار وارد بازار فارکس, من مرعوب این دسته از smarties. آنها به نظر می رسید که بسیار در حالی که من می دانستم که کمی. آنها هزاران دلار یک روز در حالی که من از دست داد $ 627.89 هفته اول و بیشتر در هفته بعد. من در ناامیدی بود.

سپس یک روز من ضربه به جیم یکی از دانشجویان سابق. جیم شنیده داستان من و با صدای بلند خندید “من شده اند در بازار فارکس برای هفت سال و از دست رفته یک بسته نرم افزاری. آقای راموس, I'll شما اجازه می در بر یک راز کوچک است. برخی از این بچه ها واقعا باهوش اما برخی از آنها نه به عنوان هوشمند به عنوان شما فکر می کنم. آنها با استفاده از روبات ها را به تصمیم گیری های تجاری. “من شگفت زده شد وقتی که من شنیده ام در مورد فارکس ربات برای اولین بار. من یک معلم تاریخ قبل از بازنشستگی من چه من می دانم که در مورد روبات ؟

چه ربات فارکس
ربات فارکس است یک قطعه از نرم افزار یکپارچه با استراتژی معامله در بازار فارکس. هنگامی که ربات به درستی نصب شده بر روی کامپیوتر شما و متصل به خود را در بازار فارکس کارگزار است که با پشتیبانی از پلت فرم همان شما می توانید با انجام فعالیت های تجاری از هر نقطه در جهان است. روبات فارکس به طور خودکار اجرا. آنها را برای شما تصمیم می گیرید زمانی که به خرید و یا فروش. شما فقط نیاز به فشار یک دکمه و به آنها “نشان می دهد پول را به من!”

اگر شما don't می خواهید به از دست دادن پیراهن خود را به سرعت در بازار فارکس, شما نیاز به یاد بگیرند که چگونه روبات فارکس عملکرد و چگونه آنها می تواند کمک به شما در ایجاد ثروت.

[ad_2]