چگونه به استفاده از OPM (دیگر مردم پول) برای ایجاد ثروت خود را

[ad_1]

قرض گرفتن پول است که سرگرم کننده و سودآور!

اگر شما که قدیمی ایده که تنها شکست یا مردم فقیر پول قرض خلاص شدن از شر این ایده در حال حاضر چون امروز پول قرض گرفته شده است توسط:

o بزرگترین و ثروتمندترین شرکت های

o میلیون نفر از افراد ثروتمند

o دولت های بسیاری از کشورهای

o میلیون ها نفر از کسب و کارهای کوچک

o تقریبا هر مرد و زن که به تازگی غنی

* OPM = پول افراد دیگر است. این پول است که شما ممکن است قرض گرفتن از بانک ها و شرکت های مالی و شرکت های بیمه ، آن نیز این است که پول است که شما ممکن است افزایش در ارائه سهام و یا از طریق فروش اوراق مشارکت محدود. اما مهم نیست که چگونه شما جمع آوری پول OPM است پول شما را به کار برای به دست آوردن پول اما OPM می آید از حساب بانکی یا پس انداز از دیگران-و نه از شما!

قرض گرفتن پول برای اهداف کسب و کار است “در” مانند قبل از هرگز. امروز مردم به رخ کشیدن نیست در مورد چه مقدار پول آنها را-به جای آنها به رخ کشیدن در مورد چه مقدار از آنها مدیون! دیگر آن را شرم آور و یا یک رسوایی به پول بدهکار است. در این عصر مدرن بیشتر مدیون شما به دیگران برای معاملات کسب و کار بزرگتر و موقعیت خود را در جهان!

“این نمی تواند” به شما می گویند. “مردم خوب پرداخت بدهی های خود را و اقامت در خارج از مشکل.”

“شما راست در راه” من پاسخ. “اما بیشتر و بیشتر مردم در حال قرض گرفتن بزرگتر و بزرگتر مبالغ برای کسب و کار. پس چرا شما؟”

مزایای استفاده از استقراض OPM

هنگامی که شما قرض گرفتن پول برای پول شما با استفاده از یکی از قدرتمند ترین سحر و جادو ذهن اسرار شناخته شده در جهان امروز برای ساختمان ثروت عظیم. همه شما نیاز است یک ایده خوب برای مطابقت با پول قرض شما و شما در شکوه جاده به ثروت بزرگ – سریع می باشد.

از دیگر مزایای استفاده از استقراض OPM عبارتند از:

o شما کار سخت تر و شانس بیشتری به آن ضربه بزرگ است.

o با پول در دست شما می توانید تمرکز بر روی جنبه های کسب و کار از هر معامله بهبود شانس خود را از موفقیت است.

o پول در بانک و حتی وجوه قرض گرفته شده به شما می دهد اعتماد به نفس بیشتر بنابراین شما کار آرام و نزدیک تر پول می پردازد.

o پول نقد در دست می تواند به شما کمک کند کار واضح تر معاملات بنابراین شما ممکن است قادر به دست آوردن تخفیف های بزرگ و یا بیشتر قیمت مطلوب.

o داشتن پول آماده ممکن است اجازه می دهد شما را به خرید یک کسب و کار به دست آوردن مواد; و یا در غیر این صورت گرفتن یک معامله در حالی که رقابت خود را بی مهارت در اطراف برای پیدا کردن پول نقد مورد نیاز.

o در نهایت با پول نقد در دست مردم به شما تعقیب. این به شما می دهد و استقلال و آزادی عمل و توانایی ایجاد بهترین معاملات برای خودتان.

هرگز چشم پوشی اهمیت داشتن پول در جیب شما حتی OPM. ممکن است احمقانه به نظر می رسد اما این درست است که:

OPM می تواند شما را در ساخت پول دولت از ذهن است که شما می توانید کسب درآمد بیشتر به این دلیل که شما باید بیشتر!

OPM است سحر و جادو است که ایجاد ثروت در هر کشور از جهان-بزرگ و بین. چرا باید شما باقی می ماند و ضعیف که با کمی OPM شما می توانید تبدیل شدن به غنی ؟

[ad_2]