چگونه به خرید بیت کوین?

[ad_1]

به عنوان بیت کوین با نام تجاری جدید ارز که اخیرا به جلو آمده و بسیاری از مردم در واقع نه آگاه از آنچه در آن است و چگونه آن را می تواند مفید باشد. آن است که شبیه به دلار آمریکا پزوی و حتی یورو اما تنها تفاوت این است که یک دولت یا یک شرکت نمی تواند آن را کنترل کنید.

بیت کوین یک غیر متمرکز نظیر به نظیر ارز. آن است که متصل به کامپیوتر از هر فردی کار با آن است. آن است که ارز دیجیتال و هیچ نیازی به بانک مرکزی برای انجام معاملات با استفاده از این ارز است. آن را در حال حاضر تبدیل به یک کالا در میان تماشاگران. معاملات با استفاده از ارزهای دیجیتال اتفاق می افتد فورا و بدون هیچ هزینه معامله درگیر است. بهترین بخش این است که هیچ کس نمی تواند دستکاری شبکه بیت کوین.

اگر شما علاقه مند در ارزهای دیجیتال و سپس شما باید بدانید که چگونه به خرید بیت کوین بیش از حد. برخی از مردم می گویند که آن را واقعا دشوار است برای مقابله با bitcoins اما حقیقت این است که گرفتن bitcoins بسیار آسان است. آن را حتی راحت تر از باز کردن یک حساب بانکی.

اگر شما می خواهید بدانید که چگونه به خرید بیت کوین شما را مجبور به شروع به یادگیری چگونه به استفاده از کیف پول نرم افزار. سپس شما باید به یاد بگیرند که چگونه به ارسال و دریافت پول به طوری که شما در واقع می توانید خرید bitcoins. اول از همه شما نیاز به یک کیف پول. شما می توانید این کار را با ثبت نام خود را با هر ارز است که میزبان یک کیف پول. هنگامی که شما را به بورس شما نیاز به بیشتر کیف پول. شما باید یکی در PC خود را بیش از حد به منظور درک bitcoins به دلیل برخی تجربی مبادلات درگیر خواهد شد. اگر شما می خواهید برای حفظ پول خود را امن و بهتر است برای نگه داشتن در حال حرکت آن را توسط تبادل سکه.

رایج ترین روش خرید بیت کوین برای خرید آنها از یک ارز. وجود دارد مقدار زیادی از وب سایت های امروز در دسترس است که تسهیل در خرید ارزهای دیجیتال. این مبادلات در واقع نه فروش bitcoins خود را. آنها جفت یک خریدار با یک بیت کوین فروشنده. این مبادلات درخواست کاربر را به ارائه برخی از اطلاعات شخصی قبل از ارز در واقع می تواند جای.

راه دیگر برای به دست آوردن بیت کوین است که من آنها را. هر بیت کوین وجود دارد که امروز پس از استخراج از طریق شبکه معدن بیتکوین. این معدن می تواند بسیار مخاطره آمیز است. آن's مشکل را افزایش می دهد با گذشت زمان و آن را می شود تقریبا غیر ممکن است برای یک کاربر برای به دست آوردن سود.

که's همه نیست; شما می توانید به خرید ارز دیجیتال از یک بروکر خصوصی بیش از حد. شما می توانید با ورود به یک ارز با کارگزار به bitcoins اما این می آید با برخی از اشکالاتی. ارز در حال رفتن به ناشناس. شما don't حتی می دانم که هر یک از جزئیات در مورد این بروکر به جز کیف پول خود را به شماره, اما شما هنوز هم باید برای انتقال وجوه به منظور تبادل اتفاق می افتد. وجود دارد خطر پاره شدن اگر بیت کوین مبادلات ناپدید می شوند. که شما را از دست دادن bitcoins خود را بیش از حد.

در بیت کوین می تواند کمک به شما در کسب پول و برای این کار شما فقط نیاز به دانستن زمان مناسب را ارز.

[ad_2]