چگونه به سرمایه گذاری 400 دلار

[ad_1]

شما می توانید قبل از تصمیم گیری در مورد نحوه سرمایه گذاری 400 دلار و یا هر مقدار از بودجه بسیار مهم است به درک سرمایه گذاری های مختلف انواع در دسترس است. وجود دارد گزینه های مختلف در دسترس همه با سطوح مختلف ریسک در مقابل بازگشت. درک مفاهیم اساسی و تجزیه و تحلیل ریسک/پاداش تجارت است که اولین گام برای ایجاد یک نمونه کارها سرمایه گذاری متعادل برای دیدار با نیازهای شما.

برخی از انواع عمده ای از سرمایه گذاری از سقوط به نقدی سهام (سهام), اوراق قرضه مشتقات وجوه متقابل کالا و املاک و مستغلات.

نقدی سرمایه گذاری شامل حساب های پس انداز با موسسه مالی و خزانه و گواهی سپرده. این نوع از سرمایه گذاری به طور کلی می پردازد نرخ پایین بهره و به طور معمول کم خطر است. تنها زمانی که آنها در حال سرمایه گذاری های مخاطره آمیز در دوره تورم است.

خرید سهام (سهام) باعث می شود شما یک صاحب کسب و کار و حق شما را به یک سهم از سود تولید شده توسط این شرکت است. سهام در حال فرار و در نتیجه ریسک از اوراق قرضه. بازارهای سهام نیز در سطوح مختلف خطر و بازگشت بر اساس خاص شرکت شما سرمایه گذاری در. برای مثال شرکت های شناخته شده به عنوان “آبی تراشه” به عنوان کاهش خطر بلکه پایین تر بازگشت کوچکتر سرمایه شرکت.

بدهی امنیت سرمایه گذاری را فراهم گرداند و در صورت ثابت پرداخت های دوره ای و پتانسیل افزایش سرمایه در پایان از سرمایه گذاری است. آن در نظر گرفته شده است امن تر و کاهش خطر سرمایه گذاری ابزار از سهام; اگر چه بازده به طور کلی پایین تر از سایر اوراق بهادار.

مشتقات قرارداد (مالی) که برگرفته از ارزش دارایی های که بر روی آنها استوار است. مشتقات می تواند در قالب معاملات سلف و گزینه های معاوضه. آنها استفاده می شود برای کاهش خطر از دست دادن و نتیجه را از طریق توقف. مصون سازی محافظت در برابر نوسانات در ارزش دارایی های اساسی.

وجوه متقابل مجموعه ای از سهام و اوراق قرضه. این شامل پرداخت به یک مدیر حرفه ای که انتخاب خاص و اوراق بهادار از طرف شما. بزرگترین مزیت این سرمایه گذاری است که شما لازم نیست که به درگیر در نظارت بر سرمایه گذاری; حرفه ای manager را انتخاب کنید و نظارت بر سرمایه گذاری و عمل تغییرات که بازی مورد نظر خود را از ریسک و پاداش مشخصات. این فرض است که خود را مدیر صندوق با تجربه و دارای صحیح اعتبار.

کالاها یکی دیگر از عمده سرمایه گذاری نوع. نمونه کالاهای معامله شده در بازار محصولات کشاورزی و کالاهای صنعتی. این موارد باید در یک پایه خام و فرآوری نشده دولت است. در معرض خطر و بازده مرتبط با تجارت کالا; اما معاملات آتی کالا-نیاز به سطح بالایی از دانش و تجزیه و تحلیل عمیق را در زمینه کالا.

در نهایت وجود دارد سرمایه گذاری املاک و مستغلات. این نوع از سرمایه گذاری بلند مدت با بازده بودن به دست آورده یا از طریق رشد سرمایه و یا درآمد اجاره. املاک و مستغلات می تواند به شکل خواص مسکونی یا تجاری. ورود به املاک و مستغلات است که بزرگترین مانع با هزینه سپرده و غیره. با تنها چند صد دلار برای کار با ورود مستقیم به این بازار دشوار خواهد بود و بدون کمک مالی دولت است که ارائه شده در برخی از کشورها و دولت.

هنگامی که ساخت خود را در تصمیمات سرمایه گذاری شما نه تنها نیاز به در نظر گرفتن خطر آیات بازگشت مشخصات. دو نفر دیگر از عوامل مهم در طول سرمایه گذاری و چگونه مایع بودجه خواهد شد در حالی که در سرمایه گذاری. نقدینگی اشاره به سهولت که در آن وجوه را می توان از یک سرمایه گذاری, برای مثال, اگر شما, شما ممکن است نیاز به بودجه برای هدف دیگری در هر نقطه در زمان یک سرمایه گذاری نقدی مانند یک حساب پس انداز شاید مناسب ترین سرمایه گذاری است.

با تمام این گزینه های سرمایه گذاری وجوه خود را به راه راست است یک کار دشوار است و حتی اگر از آن است که 400 دلار $4000 یا 4 میلیون دلار مشاوره از یک برنامه ریز مالی یا حسابدار اغلب عاقلانه راه برای رفتن است.

[ad_2]