چگونه به نگه داشتن شغل خود را و یاد بگیرند که به تجارت فارکس

[ad_1]

آیا شما به دنبال یک راه برای کسب درآمد در حالی که شما در حال کار; اغلب به نام درآمد انفعالی دارد ؟ شاید شما می خواهم یک راه برای پول زمانی که شما در حال خواب و یا در حالی که شما در تعطیلات ؟ بازنشسته و یا در مورد به و نیاز به درآمد دارد ؟ فارکس است برای جمعیتی بیش از حد. من به تازگی به عنوان خوانده شده که بیش از 50 درصد از متولدین حفظ خواهد شد مشغول به کار در برخی از ظرفیت در طول دوران بازنشستگی به پایان می رسد دیدار. اگر سهام هستند نه اضافه کردن به ثروت خود را معاملات ارز فقط ممکن است.

اما چگونه می توانم به شما در یادگیری به تجارت در بازار فارکس اگر شما در حال حاضر یک کار ؟

1. در حال حاضر شروع

2. شروع آهسته

3. پیدا کردن یک مربی

4. یادگیری به تجارت دراز مدت

5. یاد بگیرند که چگونه بازار ارز کار

1. در حال حاضر شروع – وجود دارد هیچ زمانی بهتر از اکنون شروع. شما لازم نیست به سرمایه گذاری مقدار زیادی از پول, اما شما می خواهید برای سرمایه گذاری به طوری که شما به درستی آموزش. این به این معنا نیست مصرف گران فارکس دوره و یا پیوستن به یک تجارت موسسه که هزینه هزاران دلار است. وجود دارد بسیاری از منابع رایگان و شما می توانید تمام انواع اطلاعات در تجارت در کتابفروشی های محلی خود را نیز آنلاین که در آن بسیاری از معامله گران کمک به معامله گران دیگر بهبود بخشد.

2. شروع آهسته وجود دارد بدون نیاز به عجله به یادگیری به تجارت فارکس. در واقع, اگر شما, شما را افزایش می دهد شانس خود را شکست. شکست نرخ بالا در بازار فارکس به عنوان در هر نوع از تجارت به دلیل معامله گران اغلب گمراه در چگونه از آن آسان است برای تجارت است. از آن آسان است, اما آن را نیز آسان به از دست دادن پول است. این نظر من است که شما باید حداقل یک سال به آموزش خود و به تجارت نسخه ی نمایشی یا تجارت یک مینی یا میکرو حساب.

3. پیدا کردن یک مربی – شما شروع تجارت خود کند. اگر ممکن است پیدا کردن یک مربی. این فرد نیازی به محلی. با ایمیل و پیامک و اسکایپ خود را مربی می تواند نیمی از راه را در سراسر جهان. لزوما یکی از اولین یا نه. در واقع شما ممکن است چند نفر که در حال نظارت شما. در نهایت شما را جذب به یکی که مفید ترین و به شما می دهد مشاوره است که کمک می کند تا شما را به پول نهایی معیار.

4. یادگیری به تجارت دراز مدت – بسیاری از معامله گران کار در تمام طول روز و سپس به خانه می آیند و برخی از صرف زمان با همسر و خانواده و سپس بازنشسته به دفتر خود را برای چند ساعت از معاملات. اگر شما این است شما احتمالا به دنبال نمره چند پیپ قبل از خواب. مشکلات وجود دارد با این حالت از تفکر است. شما ممکن است از دست دادن یک تجارت و وارد یکی دیگر از سرعت و نادرست باعث از دست دادن یکی دیگر از. شما ممکن است در یک تجارت که در بازار است که مانند آب در یک باتلاق در حال حرکت است. یادگیری به تجارت دراز مدت ، به عبارت دیگر یک تجارت است که طول می کشد چند روز تا چند هفته اجازه می دهد برای یو پی اس و فراز زندگی از بازار است. پس از آن اگر شما در حال بازنشستگی شما می توانید آن سفر و بررسی در بازار یک یا دو بار در روز و تصمیم خود را بگیرید.

5. یاد بگیرند که چگونه بازار ارز کار – این به نظر می رسد مانند یک بدون ذهن و بسیار خوشحال است ، بسیاری از معامله گران را درک نمی پویایی چرا یک جفت ارز خاص را به حرکت در یک جهت خاص و چرا. این بسیار مهم است و آن طول می کشد زمان برای توسعه این مهارت است. به سادگی با صرف زمان کمی هر روز در یکی از بسیاری از سایت های مالی. یادگیری به خواندن افرادی که نیست فروش یک دستور کار است. یاد گرفتن یک عکس از اقتصاد و چگونه آن را تحت تاثیر قرار پول شما معامله. این مهارت ممکن است به نظر می رسد آشکار است اما در سال های تجاری و مشاوره پیدا کنم که بسیاری از مردم به توسعه این مهارت است. اگر شما توسعه آن شما موفق خواهد شد.

این نکات در مورد چگونه به نگه داشتن شغل خود را و یاد بگیرند که به تجارت در بازار فارکس را زمین شما در تجارت و آن را ممکن است برای ایجاد یک درآمد بازنشستگی. موفق باشید و اجازه دهید من می دانم که چگونه شما انجام می دهند.

[ad_2]