چگونه بیت کوین واحد پردازش استفاده می شود برای استخراج از معادن ارز دیجیتال

[ad_1]

این یک واقعیت شناخته شده است که استخراج بیت کوین سخت افزار تغییر کرده است با فراز و نشیب در سال های اخیر به دلیل تکامل از جدید واحد پردازش مرکزی در بازار است. ماشین آلات جدید می توانید بیت کوین انجام پردازش در یک سرعت سریع تر نسبت به کامپیوتر از گذشته است. علاوه بر این که مصرف برق کمتر و آخرین برای یک دوره بسیار طولانی. زمینه برنامه نویسی دروازه آرایه پردازنده در ارتباط با پردازنده خود را به منظور افزایش قدرت محاسباتی. در حالی که انتخاب سخت افزار برای بیت کوین پردازش مطمئن شوید که آن را به یک بزرگ هش رای که ارائه نتایج دیدنی و جذاب برای کاربران است. به گفته کارشناسان سرعت پردازش داده های اندازه گیری شده در مگا هش نرخ هر ثانیه یا گیگا هش نرخ هر ثانیه.

یکی دیگر از پارامتر برای انتخاب بهترین سخت افزار استخراج بیت کوین است که به تجزیه و تحلیل مصرف برق دستگاه های مختلف موجود در بازار است. اگر CPU نیاز به مقدار زیادی از برق آن می تواند بد و تاثیر در خروجی و عملیات کسب و کار. این سخت افزار باید با کیفیت بالا و مقرون به صرفه برای جلب توجه مردم است. هزینه های قبض برق باید در هماهنگی با بیت کوین به دست آورده از طریق نرم افزار. یکی باید به حساب آورد که CPU مصرف خود برق برای عملیات خود و همچنین نیاز بیشتر به قدرت سخت افزار استخراج بیت کوین. ترکیب هزینه ها باید در مقایسه با مزایای متعلقه توسط دستگاه.

یکی از مهم ترین اجزای سخت افزاری است که واحد پردازش گرافیکی است که به راحتی می توانید مسئولیت رسیدگی به مجموعه چند ضلعی محاسبات. به عنوان یک نتیجه از آن است که بسیار مفید در حل این مسئله از معامله بلوک با بیت کوین پردازش. به گفته کارشناسان gpu ها یک مزیت متمایز بیش از هش کردن فن CPU به دلیل بالاتر و قدرت پردازش. جدا از دست زدن به bitcoins gpu ها نیز می تواند مدیریت انتقال اطلاعات از رمزنگاری-ارزهای بدون هیچ گونه مشکل ساخت آن را سازگار با برنامه های کاربردی دیگر.

ASIC گزینه معرفی شده در بازار برای استخراج بیت کوین اهداف به دلیل آن است که به مراتب قدرت بیشتری نسبت به کارت گرافیک. آن تعبیه شده است به مادربرد کامپیوتر همراه با دیگر دروازه سفارشی برای دستیابی به اهداف پردازش. زمینه برنامه ریزی دروازه آرایه واقع در هیئت مدیره است که قادر به ارائه قدرت 750 megahashes در هر ثانیه است. با ماشین های قدرتمند بیت کوین استخراج می تواند در نرخ شگفت آور است. اگر چه سفارشی چیپس گران قیمت هستند و برخی از زمان به ساختگی داده ها با سرعت های ارائه شده توسط آنها عالی است.

[ad_2]