کاربرد میکروچیپ هم مانند ردیاب آهنربایی است

محدوده امن می تواند منزل شما، پارکی که حیوان خانگی را برای گردش به آنجا بردید، دامپزشکی و یا ردیاب حیوانات قیمت هرجای دیگر باشد. برای استفاده از این محصول و آشنایی بیشتر با آن می توانید به سایت نیکان مراجعه کنید و خرید ردیاب را انجام دهید. با توجه به این که حیوانات خانگی ممکن است در آب برای شنا و یا بازی بروند بهتر است دستگاه ردیابی به آن ها متصل باشد که در برابر آب مقاوم باشند. در ادامه به بررسی معایب و مزایای میکروچیپ و ردیاب حیوان خانگی میپردازیم.

تراشه جی پی اس زیر پوستی به روشی عادی تبدیل شده و اکنون در بسیاری از کشورها به طور قانونی مورد نیاز است. جی پی اس حیوانات خانگی چه امکاناتی دارد؟ با تماس گرفتن به سیمکارتی که درون دستگاه گذاشته اید می توانید صدای محیط اطراف حیوان خانگی خود را بشنوید. این ردیاب علاوه بر اینکه خیال شما را برای نگهداری از حیوان خانگی تان راحت می کند، به حیوان آسیبی وارد نمی کند. ردیاب حیوانات معمولا قطعات کوچکی هستند اما شما به ابعاد و وزن و حجم آن با توجه به حیوان خانگی تان حتما دقت کنید.

ردیاب پرندگان برای کسانی که در منزل خود پرنده دست آموز و یا حتی گران قیمت دارند و کسانی که حرفه آن ها پرورش و نگهداری پرندگان دست آموز و گران قیمت است کاربرد دارد. این کار دو مزیت دارد. افراد متخصصی که در این شرکت مشغول به کار هستند، تجربه کافی در به راه انداختن انواع ردیاب ها را دارا هستند و در بخش پشتیبانی حمایت خوبی را از خریدار به جا خواهند آورد. دوم اینکه از محیطی که حیوانتان در آن جا حضور دارد اطلاعاتی را کسب می کنید.

از آن جایی که حجم و وزن ردیاب پرندگان نیز کوچ است پرنده مورد نظر اذیت نمی شود و به راحتی می تواند پرواز کند. ردیابی که برای حیوانات استفاده می شود، وسیله ای است که با آن می توان امنیت حیوانات خانگی را تأمین کرد و مهم ترین استفاده آن برای وقتی است که در خانه نیستید و می خواهید بدانید که گربه یا سگ شما در چه وضعیتی به سر می برد.